USD 39.70 40.10
  • USD 39.70 40.10
  • EUR 39.85 40.40
  • PLN 9.75 9.97

Голосування на Волині: Луцьк лідирує

25 Травня 2014 14:14
Волиняни активно беруть участь у позачергових виборах Президента України, - інформують у прес-службі Громадянської мережі ОПОРА у Волинській області. Якщо конкретизувати показники явки виборців по різних виборчих округах, то бачимо, що обласний центр у кількості охочих проголосувати лідирує.

- ВО №19 з центром у Володимирі-Волинському – близько 15% (станом на 11:00);
- ВО №20 з центром у Горохові – 16,2 % (станом на 11:00);
- ВО №21 з центром у Ковелі – близько 20% (станом на 11:00);
- ВО №22 з центром у Луцьку – 27,7% (станом на 12:00);
- ВО №23 з центром у Маневичах – близько 21% (станом на 11:00).

Зауважимо, явка виборців на окремих виборчих дільницях у Луцьку за станом на 13.00 перевищила 50%, - інформує ІА ZIK.

Згідно з оперативними даними, на більшості дільниць у Луцьку за станом на 13.00 взяли участь у волевиявленні понад 40% виборців. Водночас, на окремих дільницях вже проголосувало понад 50% громадян, включених до списків.
Зокрема, на ТВК № 86 проголосував 1121 виборець, що становить 50,66%. На дільниці № 78 отримали бюлетені 41,3% виборців (тут до списків влючено 2330 громадян).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Вибори Показати IP 25 Травня 2014 14:44
коментар було видалено
стецько до Вибори Показати IP 25 Травня 2014 15:36
що тролю, колить правда очі? люди хочуть нової країни, а не луганди чи даунбабве.
ми до стецько Показати IP 25 Травня 2014 15:53
коментар було видалено
ВОЛЯ Показати IP 25 Травня 2014 15:46
У власти руки по локоть в народной крови, а новый президент шагает по трупам народа, и чихать хотел на его беды. ЗА 23 года независимости УКРАИНЫ НИ ОДИН из президентов НЕ ВЫПОЛНИЛ свои обещания перед НАРОДОМ.
Сергій Краматорськ Показати IP 25 Травня 2014 15:58
Господи, спаси и помилуй нас грешных. Защити и спаси землю нашу, РУСЬ православную от всех демонов и бесов киевского МАЙДАНА. И великой силою и крепостью Твоей в ничто и в прах их обрати. И по милости Твоей и по воле Твоей, Господи, как исчезает дым, да исчезнет всякая погань воинства бесовского, сеющая раздор и разделение, братоубийство и ненависть между людьми. Пресвятая Богородице, спаси нас грешных. Огради нас пречистым Покровом Твоим РУСЬ нашу православную, землю нашу святую, не единожды кровью праведников и мучеников обагренную, от иноверцев и их смертоносной ереси, от нападения воинствующих полчищ бесовских и от всеобщего безумия и умопомрачения. Вразуми и открой глаза и правду всем воинам, поднявшим меч свой на брата своего и этими демонами и бесами искушаемыми.
Анонім до Сергій Краматорськ Показати IP 25 Травня 2014 16:05
людино, звернися до психіатра.
Колківська республік Показати IP 25 Травня 2014 17:37
Волиняни хочуть, щоб зупинилася агресія на Сході, щоб настав мир в Україні. Люди чекають реальних змін, швидкого поступу до Європи.
оля2 до Колківська республік Показати IP 25 Травня 2014 18:01
А ваші Колки були у тій Європі??Думаєте там в Європі все супер,що так туди рватесь.А зміни будуть і тільки "хороші" хіба ви ще їх не побачили??
!!!!!!!!! Показати IP 25 Травня 2014 21:09
УРАААААААААА!!!!!!!!!!!!! МАЄМО ПРЕЗИДЕНТА !!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!! Показати IP 25 Травня 2014 21:09