USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку затримали нетверезого працівника суду за кермом. ОНОВЛЕНО

3 Вересня 2016 17:05
Працівника суду у нетверезому стані за кермом сьогодні затримала Патрульна поліція Луцька, - повідомляють у прес-службі.

"Сьогодні, близько 11 години, на вулиці Набережній патрульні зупинили водія Мерседеса, який розмовляв по телефону за кермом.

Чоловік не пред’явив для перевірки належних документів. До того ж, інспектори помітили в нього ознаки алкогольного сп’яніння. Перевірка показала 1, 21 проміле алкоголю.

На водія винесли постанову за статтею 126 КУпАП (керування транспортним засобом особою, яка не має при собі або не пред'явила для перевірки посвідчення водія відповідної категорії, реєстраційного документа на транспортний засіб) та склали протокол за статтею 130 КУпАП (керування у стані алкогольного сп’яніння)", - йдеться у повідомленні.
Окрім того, активіст Олександр Ніколайчук у мережі повідомив, що, ймовірно, затримали голову Волинського окружного адміністративного суду Олександра Лозовського.

«Мені стало відомо із достовірних джерел, що сьогодні, 3 вересня 2016 року, в обідню пору спіймали п’яним за кермом голову Волинського окружного адміністративного суду Лозовського Олександра Анатолійовича. Залишаю кілька відсотків ймовірного припущення того, що то повний збіг імені, прізвища та по-батькові. І зовнішньої схожості. Бо вистачило клепки статусом та посадою не козиряти», ‒ йдеться у повідомленні.

Тим часом у прес-службі патрульної поліції прокоментували, що розголошувати персональних даних затриманого водія вони не можуть.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Людина Показати IP 3 Вересня 2016 18:11
Зараз знайдуться надзвичайні обставини, згідно яких він буде не винний. Він же суддя
Активістам до Людина Показати IP 5 Вересня 2016 08:08
де ж ви СВІДОМІ!!???Я розумію що в нас Голови судів їздять на надддорогих машинах але вони повині бути в декларацію .В нього і сімї згідно декларації Сузуку Грантвітара.А про новенький мерседес ні слова.Чи він його придбав в 2016 році!!??Якщо так за які доходи!!???
Волинянин Показати IP 3 Вересня 2016 18:53
Я підтримую водія на X5. Вас недолугі кореспонденти треба п.....и. Зробіть матеріал,який би люди хотіли читати і мали від того задоволення. А то ваш сайт треба буде заохочувати читати кружками, пледами чи іншою дурничкою як це роблять різні шахраї, типу книжкового клубу та ін.
Ахванасій до Волинянин Показати IP 3 Вересня 2016 20:07
П....и треба всяке б-дло, що п"яне їздить без документів.
Волинянин до Ахванасій Показати IP 3 Вересня 2016 21:13
Можим зустрітись... кажи де?
Ігор Показати IP 3 Вересня 2016 19:11
Ніколайчук Х....ло
Ігор Показати IP 3 Вересня 2016 19:12
Самооборона Пе.....
rty Показати IP 3 Вересня 2016 20:44
зек
AC Показати IP 3 Вересня 2016 21:28
Номери 0505 Країна має знати своїх героїв.
перец до AC Показати IP 4 Вересня 2016 16:11
там у всего семейства муж\жена\тесть номера козырные
Той хто знає Показати IP 3 Вересня 2016 22:43
Це правда голова суду
коля Показати IP 4 Вересня 2016 03:05
поісти ,попити,взяти...судді дуже люблять.
Що є, то є Показати IP 4 Вересня 2016 09:47
Щодо поїсти і попити - всі люди люблять, бо це життєва необхідність, а взяти (залежно що, від кого і коли), то українці всі люблять, така ми нація... Навіть наші громадські активісти сьогоднішні теж люблять взяти...
Адвокат Показати IP 4 Вересня 2016 12:02
Вчора на одному із телеканалів Украіни політолог аргументовано визначив нову "професію" в Украіні, що утворилась від майданів- це ПЛАТНИЙ АКТИВІСТ, які заробляють шантажем, типу зберемо чи не зберем мітинг під воротами офісу, будинку або просто посеред вулиці, якщо не заплатиш відкупних. Це отакий деб..л Ніколайчук, Гузь, Данильук та багато інших. Чим вони відрізняються від вимагателів!?
Петро Показати IP 4 Вересня 2016 15:49
Жирний дядя-це Ніколайчук!
Вимагатель Показати IP 4 Вересня 2016 16:03
Це елємєнтарно,адвокат.Ми, "платні активісти" щемим тільки тих хто є ху, а вимагателі без розбору.
123 Показати IP 4 Вересня 2016 16:10
Лозовський, саме він. Мерса прикупив на посаді голови суду, раніше на Тойоті їздив
Анонім Показати IP 4 Вересня 2016 16:32
Доходи голови адміністративного суду спільно з дружиною у 2015 році сукупно склали 320 000 гривень. Основну суму, більше 200 000 гривень, приніс у сімейний дохід пан Олександр. Таким чином, згідно з декларацією, середньомісячна зарплата керівника волинського суду становила 16 871 гривню. У власності голови Волинського окружного адміністративного суду є земельна ділянка площею більше 10 соток у Ківерцівському районі, квартира у Луцьку площею 59,2 метра квадратних (із них на суддю записано 14,8 метра квадратних). Дружина держслужбовця володіє майже 28-ма сотками землі та будиночком площею 292,7 метра квадратних у Ківерцівському районі. Сам Олександр Лозовський автомобіля немає, а от його жінка їздить на позашляховику Suzuki Grand Vitara 2008 року, який вартує 12–14 тисяч доларів (за даними сайту Auto.ria.com). Судячи з декларації, суддя Лозовський виплачує кредит, на погашення якого у 2015 році довелося викласти 72 122 гривень.
анатоліч Показати IP 4 Вересня 2016 21:34
а мерс чий, хто знає, на кого записаний?
Green Показати IP 5 Вересня 2016 10:05
А нічого з ним не зроблять він же Суддя-недоторканий,блін
Адвокат до вимагател Показати IP 5 Вересня 2016 13:58
Вимагателі діють як правило в складі орг.злочинних груп з наводчиками,організаторами,посібниками і являються як правило особливо небезпечним криміналітетом тому ПЛАТНІ АКТИВІСТИ такіж самі особливо небезпечні а "ху" як ти кажеш головне щоб мав гроші. Отже активіст платний це вимагатель але додатково ще скаче.