USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Романюк доводив свою вірність режиму Януковича

16 Вересня 2015 12:23
Генеральну прокуратуру та прокуратуру міста Луцька просять перевірити дії Луцького міського голови у 2012 році, які він чинив напередодні приїзду президента-втікача Віктора Януковича.

Про це розповів депутат міської ради, голова депутатської групи «Новий Луцьк» Андрій Осіпов.

Так, 17 травня 2012 року планувався приїзд Віктора Януковича на Волинь. Напередодні, 16 травня 2012 року партії Батьківщина і Свобода подали заяву про пікет під стінами Волинської ОДА.

Того ж дня Луцький міський голова Микола Романюк звелів своїм підлеглим звернутися до суду з проханням заборонити проведення мирного зібрання.
До слова, звернутися до суду міського голову попросили в Луцькому МВ УМВС. Лист на ім’я Миколи Романюка надійшов за підписом начальника міськвідділу Романа Крохмаля, який, після відставки, очолював відділ з питань запобігання та виявлення корупції у міськраді.
Навіть тоді, коли з’ясувалось, що візит Януковича скасували, Микола Романюк не відкликав позову. Зрештою, 17 травня суд ухвалив рішення, яким задовольнив позов, і заборонив пікет. Апеляційний суд залишив рішення без змін.
Зі слів Андрія Осіпова, правом забороняти пікети та мирні зібрання наділений орган місцевого самоврядування, а не особисто міський голова.

«Розпочинаючи процедуру заборони мирного зібрання, Микола Романюк перевищив повноваження. Згідно із законом, рішення про звернення до суду про обмеження мирного зібрання може прийняти місцева рада та/або її виконком. Отже, Романюк діяв протиправно, порушуючи вимоги Конституції України та Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», - переконує Андрій Осіпов.

У відповідь на його запит секретаріат міськради повідомив, що у 2012 році на розгляд депутатів не пропонувалися проекти рішень, які стосувалися мирних зібрань.
Відтак, депутат звернувся до народного депутата України Юлії Тимошенко, а та, своєю чергою,

до Генпрокуратури із проханням перевірити законність дій Луцького міського голови.
Крім того, Андрій Осіпов повідомив про згадане кримінальне правопорушення прокурора міста Луцька.
З його слів, Генеральна прокуратура переслала звернення в обласну прокуратуру для розгляду під особистим контролем обласного прокурора. Нині депутат чекає відповіді і на матеріали, надіслані в ГПУ, і на матеріали, надані прокурору Луцька.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 50
ооо Показати IP 16 Вересня 2015 12:30
понеслась...товстенючок работає
123 Показати IP 16 Вересня 2015 12:32
От Андон!!! Давайте ще раз оберемо його мером!
Hurricane Показати IP 16 Вересня 2015 12:42
Цікаво, а як в даному випадку будуть відбілювати Романюка його прибічники? Адже тут не чутки - тут документи!!!)))
Тарас Показати IP 16 Вересня 2015 12:50
Ну що з цього? Палиця взагалі голосував за продовження строку оренди Чорноморськрго флоту в Севастополі, половина партіїї регіонів його друзі Льовочкін, Злочевський, Кернес. А тут розказує що він велий демократ і разом з народом ми побудуємо світле майбутне. Нічого не вийде в цих "Укропів". Луцьк всерівно вибере Романюка, який би бруд на нього зараз не лили....
еліа до Тарас Показати IP 16 Вересня 2015 16:00
так і тільки так! люди, будьмо обачними! не продаваймося за гречку!!! робімо висновки вчасно!
Хлоп Показати IP 16 Вересня 2015 12:53
О, жив курілка!)) Батьківщина в черговий раз поповниться дуже шановним та дієвим членом)) Юлія Володимірівна знов не прогадала!)) Як же поталанило Пустовіту та Григоренку))) А Палиця недооцінив)) Але і не проти подальшого бруду від людини-вентилятора. По суті питання, то може опублікуємо рішення міськвиконкому № 933-1 від 25.08.12р.? Чи воно було дієвим на період 16.05.2012р.?
Хлоп до Хлоп Показати IP 16 Вересня 2015 12:58
Зважаючи на прискіпливість шанувальників важкої праці пана Осіпова мушу вибачитися за помилку в даті рішення міськвиконкому - 25.12.08р.
Хлоп до Хлоп Показати IP 16 Вересня 2015 14:36
Забув зовсім! А чому Романюк захищав саме Януковича?)) А хто був президентом України, коли міськвиконком приймав це "доленосне" рішення?)) А хто ж був прем'єр-міністром України в цей час?)) І на останнє, а хто ж був членом міськвиконкому 25.12.08?))))) Цікавим - у роботу)))
волинянка Показати IP 16 Вересня 2015 12:59
То хіба він один такий був. Он покійний ексгубернатор стукав себе у груди "Янукович мій президент!", а як його вшановують! То чого пристали до Романюка?!
Hurricane до волинянка Показати IP 16 Вересня 2015 15:07
Губернатора поставив Янукович, апріорі він і був шефом Клімчука. А Романюка обрала громада, і він мав би виразити думку більшості громади Луцька, а не навпаки. Тому, волинянка, відчуйте різницю)))
1 до Hurricane Показати IP 16 Вересня 2015 15:18
А хто скаже що це була думка більшості громади, хіба пікет у 300 чоловік це думка громади.?
Андрій до Hurricane Показати IP 16 Вересня 2015 16:31
Ви вважаєте,що заявлена кількість яка мала брати учсасть у мітингу,це більшість громади Луцька?
Віталій Показати IP 16 Вересня 2015 13:17
Правда хто при владі тому і треба коритись . То ж усі хто при владі так і роблять не міг же Романюк йти проти Президента бо його б звільнили не зважаючи на все. Так що це правда. Але Романюк повинен гарячу воду лучанам включити а не озказувати про міліони вони ж не за один рік заборгували що так взяти ще у травні виключити без попередення воду і до цього часу лучани без води. ОЦЕ проблема Міського голови Романюка.
Андрій до Віталій Показати IP 16 Вересня 2015 16:33
Це не Романюка проблема,а тих хто без води...
Юрист до Віталій Показати IP 17 Вересня 2015 11:41
Воду включити гречки дати і жевіте собі далі у г---вні любі полішуки!!!
ПсевдоПатріотам... Показати IP 16 Вересня 2015 13:24
Чого Ви причепились до того Романюка????...У Вас інших ТЕМ немає???... ....Скрізь корупція - Митниця, Прокуратура, Податкова, Міліція....Мільярди (!!!) крутяться в тіньовому обороті!!!...Народ стогне!!!!..Але Вас тут не чути.... ....Ви тільки за свої сто доларів готові працювати - причепились до Романюка і все...Смішно, Панове!!!..Непрофесійно...Дріб'язково...Непатріотично...Ви не Патріоти!!!!... Ви - звичайні "заробітчани"..."гастарарбайти".. !!!...Які будуть все своє "убоге" життя лити воду на млин надуманої, висмоктаної з пальця, притягнутої за вуха брехні!!!! ...І завжди будуть готові продатись за 3 серебряники... P.S. ...Ви ще б згадали, як Луцьк секретарів ЦК в 70-х роках зустрічав... P.P.S. Згадала баба, як дівкою була.....
Hurricane до ПсевдоПатріотам... Показати IP 16 Вересня 2015 15:03
Шавний(а), а де тут брехня? Все чітко і зрозуміло - прогин Романюку перед регіонами зараховано!
Кріс до ПсевдоПатріотам... Показати IP 16 Вересня 2015 15:10
Ти чого розкричався?
бачу до ПсевдоПатріотам... Показати IP 16 Вересня 2015 15:26
троляка романюка!!!
12345 Показати IP 16 Вересня 2015 13:38
Кращого за Романюка небуде,
Хлоп до 12345 Показати IP 16 Вересня 2015 13:59
Обов'язково буде, коли ви вивчите правило написання "не" з дієсловами...
12345 до Хлоп Показати IP 16 Вересня 2015 16:07
Та ти хоть боком пиши суть не поміняється
Хлоп до 12345 Показати IP 16 Вересня 2015 16:42
Чому це у вас відразу опускаються руки? Може все ж вийде писати боком? Укроп намагається, Свобода теж, бо знайшла єдину розумну людину в себе...
Катя Показати IP 16 Вересня 2015 13:55
Нормальний мужик Романюк... Я так розумію що йому всерівно яка партія.. в нас як "Власть міняється" то зразу має бути новий "Властєлін"... без пристосувань ніяк..
Микола Показати IP 16 Вересня 2015 14:25
Д"БІЛА романюка копняками гнати з міськради, бо це є г*мно
panda до Микола Показати IP 16 Вересня 2015 17:34
На українській мові це має називатись лайно,але це зовсім не стосується Романюка.Це все таки напевно ви є цим відхідним продуктом людської цивілізації пане Миколо.Та й з вмістом черепної коробки видно є проблеми...Палата №6.Співчуваю
Микола до panda Показати IP 6 Жовтня 2015 07:49
І як там в палаті, сподобалось?
Ростислав Показати IP 16 Вересня 2015 14:30
Кращого за Романюка не буде!
Хлоп до Ростислав Показати IP 16 Вересня 2015 15:12
Ну здорово! А тепер швиденько пишіть заяву на вступ до "Укропу", може Палиця і дійсно прозріє, що є кандидатури краще за пана Товстенюка на мера міста, то може встигните ще зараз...
міськрада Показати IP 16 Вересня 2015 14:38
так вже ж перевіряли місяць тому. Є рішення судів, в т.ч. апеляційного, де дії міського голови визнані правомірними....
лучани Показати IP 16 Вересня 2015 14:43
Поки депутати міськради дєрєбанили землю ,Романюк розібрався з "шибеними кредитами",які могли загнати місто у яму. Стільки багато асфальту закатаного по місту не було взагалі.
Ігор Показати IP 16 Вересня 2015 15:11
Вже вибрали кращого президента...
12345 до Ігор Показати IP 16 Вересня 2015 16:09
це точно
Ігор Показати IP 16 Вересня 2015 15:13
Це ти Микола г*мно
panda Показати IP 16 Вересня 2015 15:31
А ось народний обранець Осіпов.Вдумайтесь-обраний народом для захисту інтересів народу.Резонне запитання-а що ж ти Андрію Олксійовичу зробив для громади міста Луцька,яка тебе обирала за 5 років ?Відповідь-всю каденцію провоював з Романюком,при чому безрезультатно,але який піар!!!Думайте лучани,робіть висновки з поведінки таких горе депутатів.Вибір за вами ,і то досить скоро...
Луч Показати IP 16 Вересня 2015 15:48
Україну врятує лише повна ЛЮСТРАЦІЯ! варіантів немає !
промінь до Луч Показати IP 16 Вересня 2015 16:30
Україну врятує повна КАСТРАЦІЯ влади з конфіскацією майна, щоб не плодили собі подібних
ідіот Показати IP 16 Вересня 2015 16:02
Батьку не помирай
Богдан Гончарук Показати IP 16 Вересня 2015 16:30
Дійсно такий позов був. Проте, Андрій Олексійович чомусь забув, що того ж дня така сама доля спіткала і звернення міської організації Партії Регіонів. За підписом міського голови до суду було направлено позов про заборону проведення мітингу й провладної (на той час) партії. Усім кого цікавить цей документ - готовий надати завірену копію. А.Осіпов вже вкотре маніпулює фактами.
Андрій до Богдан Гончарук Показати IP 16 Вересня 2015 16:42
Давай текст. Будемо мати другий випадок перевищення влади. Бо і в цьому випадку дозволу органу місцевого самоврядування на звернення до суду не було. Тобто Романюк порушував направо і наліво. Рецидивіст. А щодо ПР то явно була відмазка. Але не спрацювали. І Романюк собі ще одну статтю повісив. Богдан Гончарук, обіцяв документи, давай, публікуй
Хлоп Показати IP 16 Вересня 2015 17:00
В мене завжди виникало питання, а чому пан Осіпов не йде в мери? Чи пан Шиба? Зараз же самий час показати і доказати обранням свою позицію за роки депутатства. Я абсолютно впевнений, що судячи з коментарів на ВН вони б могли легко подолати Романюка, хоча із Товстенюком, звичайно, були б проблеми. Але ж думка більшості громади ВН повинна спонукати цих захисників простих людей та тварин у КП "Ласка" до рішучих дій, до влади? Чому така невпевненість в собі? Було б дуже цікаво у другому турі вибирати між Осіповим та Товстенюком, наприклад, це був би справжній європейский вибір!
Галя Показати IP 16 Вересня 2015 18:09
Ця інформація лише підтверджує, що Романюк працює добре, якщо шукаєте такі дрібнички, щоб вчепитися.
Олег до Галя Показати IP 16 Вересня 2015 19:52
Вчинення кримінального злочину це дрібнички? А що для вас не дрібнички? Коли він у вас гаманець поцупить? Це ж ганьба. Наведено факт прислужництва Януковичу, а ви кажете дрібнички. Та за таке в нормальній країні мер пішов би геть негайно і ще б півжиття вибачався. А в нас прокурори-корупціонери шмарклі жують
шило до Галя Показати IP 17 Вересня 2015 11:35
"Романюк працює добре"...Розкажіть де і що він зробив для міста доброго? Які кардинальні зміни? Я особисто ніяких змін не бачу. Ні, є зміни :)) Місто Луцьк стало при ньому дуже засміченим і брудним!
12345 до шило Показати IP 17 Вересня 2015 22:04
правильно кажуть чисто не там де прибирають,а там де не смітять.Романюк точно не смітить ,а кожен би за собою слідкував.
Юрист Показати IP 17 Вересня 2015 11:51
Враховуючи те що Романюк небув люстрований він неможе бути мером.Колишній керівник комсомольської організації,а колишніх небувае! Це людина яка любить заглянути в чарку.І мер з нього ніякий хіба голова якогось знедоленого колгоспу Червоне Дишло.
Хлоп до Юрист Показати IP 17 Вересня 2015 12:42
Вам треба проситися до Осіпова на роботу юристом, Ви дуже гарно оформлюєте свої оригінальні думки у письмову форму.
Таня Показати IP 17 Вересня 2015 13:08
скільки людям нероби всерівно буде мало!!! якщо комусь не видно що він зробив для міста то раджу сходити до окуліста бо явно зором проблеми!!! цікаво а що ви зробили для міста????!!!
Волинь Показати IP 18 Вересня 2015 11:12
Треба Романюка з Козюрою та Соколовською притягнути до відповідальності за дерибан луцької землі. Уже всі злачні місця по три рази перепродали. І ніяк не подавляться "Буратіном ". Добре, що підняли на гору "патріотизм" Романюка. Кожен має відповісти за свої гріхи. Слава Україні !
Людмила Показати IP 19 Вересня 2015 01:59
А чому до цього часу Романюка не посадили за служіння Януковичу, а тільки перед виборами згадали. Якщо вам було про це відомо в 2012. Чому відразу після революції Ви не повідомили прокурора про це, а покривали кримінальне правопорушення більше року. Неповідомлення про злочин - також злочин.