USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Ігор Гузь переплив 101-ше озеро. Фото

30 Липня 2017 18:24
Народний депутат Ігор Гузь переплив озеро Люцимер у Шацькому районі. Заплив стартував сьогодні, 30 липня, близько 16 години.

Разом з нардепом пливли заслужений тренер України з веслування на каное і байдарках Ігор Верчук, спортсмен-альпініст Валерій Макарук, підприємець з Луцька та житель Любомля Олександр.

Аби подолати дистанцію у 3 кілометри, п’ятірці добровільних спортсменів знадобилося майже 1,55 години.

Як розповів у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини Ігор Гузь, у планах перепливсти озеро Тур у Ратнівському районі та Пулемецьке озеро у Шацькому районі. Нардеп додав, що це вже 101 озеро, яке він "підкорив".

Своєю чергою, Ігор Верчук розповів, що цей заплив - своєрідне тренування перед черговими змаганнями.

Любомльчанин Олександр каже, що прочитав про захід у Фейсбуці, тож вирішив приєднатися до акції.

Наостанок Ігор Гузь додав, що у такий спосіб пропагує Polissia Challenge Cup 2017, змагання з крос-триатлону, які стартують 26 серпня у селі Сомин Турійського району. Та закликав усіх охочих приєднуватися до заходу. Варто додати, призовий фонд для переможців змагань, чоловіків та жінок, по 15 тисяч гривень.

Нагадаємо, у жовтні 2016 року у селі Згорани Любомльського району голова Волинської облради, засновник Фонду "Тільки разом", член президії політради УКРОПу Ігор Палиця та народний депутат Ігор Гузь перепливли місцеве озеро.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Анатоль_ Показати IP 30 Липня 2017 19:04
Вельмишановному пану Ігору Гузю, нашому народному депутату-красна подяка та наш низький доземний уклін за його добрі справи для простих волинян!
Виборець до Анатоль_ Показати IP 31 Липня 2017 09:32
А про які добрі справи мова? Це жарт? Плавання через озера це що добра справа для простих волинян?
12345 до Анатоль_ Показати IP 31 Липня 2017 14:08
А для чого цей заплив був? Хто знає ?
Кличко Показати IP 30 Липня 2017 23:45
Ще б трохи накачався був би схожий на мене
свідок єгови Показати IP 31 Липня 2017 09:33
Дуже важлива інформація=)
Позитивчик до свідок єгови Показати IP 31 Липня 2017 16:56
Позитивна інформація. Це ж не бухати в теньку, а плавати, і потратити дві години на це, заради свого здоров'я, заради популяризації красивого полісся.
? Показати IP 31 Липня 2017 10:29
Тисячі волинян перепливають ті озера...і нічого дивног
норм Показати IP 31 Липня 2017 11:39
А Каспійське море(озеро) здужає?
Качка Показати IP 31 Липня 2017 12:31
На то він і Гусь, шоби плавать
Любитель спорту Показати IP 31 Липня 2017 16:51
От молодці всі. Демонструють усім нам приклад. Бо ж нам, зазвичай потрібно, дупою на дивані валятися і телєк дивитися.
Волинянка Показати IP 31 Липня 2017 16:54
Респект Ігорю Гузю і всім тим, хто з ними плавав.
Кума Показати IP 31 Липня 2017 16:56
Кльово! Мені хоча б 1 перепливти... Спорт - це завжди добре, як для політика, так і для звичайної людини. Респект йому.
Маша Показати IP 31 Липня 2017 16:58
Якщо в людини здорове тіло, то і думки чисті. Побільше таких спортивних політиків!
Плавчиха! Показати IP 31 Липня 2017 17:04
Молодець Ігоре! Так тримати, цими запливами хоч покажеш красу нашої Волині! Це хобі, і ніхто не може критикувати,хтось вишиває, хтось танцює, хтось гімнастикою займається, а тут і спростивний дух проявляється, і бажання пливсти і показ наших чудових краєвидів. Особисто не знала що на Волині є таке озеро! Бажаю Вам нових підкорень та запливів!!!)
Марія Показати IP 31 Липня 2017 17:04
Дуже гарний приклад для молоді!
Андрій Показати IP 31 Липня 2017 17:06
Молодець! Рух - це здоров"я!
Спортсменка Показати IP 31 Липня 2017 17:16
Супер!!. Всі хто участь взяв...і нардеп - Супер!!!!!Беріть приклад.
Олег Показати IP 31 Липня 2017 17:17
Гузь красава...і в політиці і в спорті!!!!!!!!!
Українка Показати IP 31 Липня 2017 17:22
Популяризація здорового способу життя.... для молоді - хороший приклад. Молодець!!!
Любешівка... Показати IP 31 Липня 2017 17:25
Здоровий спосіб життя веде народний обранець....для чого ця критика...
Українка-іноземка Показати IP 31 Липня 2017 17:37
Українська жаба вона ніколи не помре. Добре, зробив, жаба душить, погано зробив, редіска. Плаває, теж не добре. Українці, схаменіться, не гризіть один одного і заздріть один одному. Кожному своє. Хто на що заслуговує, те і має.
Дмитро Показати IP 31 Липня 2017 22:00
Навіщо таке публікувати!візьми плавки тихенько і плавай собі!А то як в дитинстві ..візьми велосипед і цукерок і вперед шукати друзів))
Молодь Показати IP 31 Липня 2017 22:59
Респект Нардепу....Лишні кілограми не нагулює...як інші в ВР...а здоровий спосіб життя веде...в здоровому тілі - здоровий дух.