USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.63 40.00
  • PLN 9.85 9.95

Ігор Палиця та Ігор Гузь перепливли Згоранське озеро

7 Жовтня 2016 15:50
Голова Волинської облради, засновник Фонду "Тільки разом", член президії політради УКРОПу Ігор Палиця та народний депутат України Ігор Гузь сьогодні, 7 жовтня 2016 року, у селі Згорани Любомльського району перепливли місцеве озеро.

Як повідомив репортер Інформаційного агентства Волинські Новини, заплив тривав півгодини. У ньому брали участь всього 11 осіб.

Перша шістка, а це Ігор Палиця, Ігор Гузь та ще четверо учасників, один з яких - вчитель фізкультури з Турійського району Леонід Гаврилюк, припливли першими. На березі їх радо зустріли місцеві жителі й поспішили пригостити юшкою та кулішем.

Ігор Палиця поділився враженнями із присутніми про заплив, мовляв, відчуття після цього чудові. «Сподіваюся, що такі акції будуть регулярними. Бо озеро Світязь знають багато не лише в Україні, а й за її межами. А от Згоранське озеро менш популярне. Тому треба його популяризувати і заохочувати туристів приїжджати сюди», - сказав голова облради.

Зі свого боку нардеп Ігор Гузь підтвердив, що акція хороша: «Майбутнє - за молодими людьми, а молодь має бути здоровою. Тому власним прикладом ми демонструємо здоровий спосіб життя».

Згодом завершили заплив і інші учасники, серед яких - єдина жінка, яка брала участь в акції, помічниця нардепа Ігоря Гузя Марина Хромих.

В цілому, всі учасники запливу задоволені заходом. Все обійшлося без травм чи будь-яких інших незручностей.

Нагадаємо, політики пливли не задля змагання, а задля популяризації здорового способу життя. Охочі взяти участь у запливі могли теж приєднатися до водного марафону.

Зауважимо, довжина Великого Згоранського озера – 1,5 кілометра, а пересічна ширина – 1 кілометр. Максимальна глибина – 20 метрів, пересічна – 10 метрів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
123 Показати IP 7 Жовтня 2016 15:56
А я принял ванну утром, почему об этом не написали?
вр Показати IP 7 Жовтня 2016 15:56
клоунада.....
кода Показати IP 7 Жовтня 2016 16:27
а то з ним ще охорона пливла?
Волинянин Показати IP 7 Жовтня 2016 17:05
Пиарятся
Воднік Показати IP 7 Жовтня 2016 17:10
А скільки потратили на екіпіровку одного учасника запливу? Мабуть, задоволення не для бідних. Річної пенсії вистачить ?
сс до Воднік Показати IP 7 Жовтня 2016 20:16
Не задавався питанням, "а можливо вже екіперовка була" да і не рахуйте ніколи чужі гроші!!
Тренер Сергій, який до Воднік Показати IP 7 Жовтня 2016 23:05
Через коментарі критиків хочу сказати. Враховуючи 20 - ти річний досвід роботи в спорті з дітьми, молоддю, дорослими, а також з дітьми та людьми з інвалідністю на всі 100 відсотків запевняю всіх, що кожна людина переборює найголовнішого свого ворога "лінь" лише тоді коли вона любить себе і береже своє здоров'я, коли мудра, ерудована і саме головне мотивована, а так як з інвалідністю люди, не мотивований ніхто крім них, адже їм потрібно покращити здоров'я, тому цінуйте те, що маєте і не чекайте, що хтось для Вас, або за Вас щось зробить, пробуйте стати кращими самі і не заздріть іншим, бо є ще люди які в гіршій ситуації ніж можете перебувати Ви! Здоров'я це не все, але все без здоров'я - ніщо! Аа піар спорту повинен бути перш за все від представників влади особистим прикладом! За, що щиро дякую Ігорю Петровичу та Володимировичу! А заплив класний вийшов!
Я Показати IP 7 Жовтня 2016 17:35
Палиця старший, але виглядає краще
ДІагноз Показати IP 7 Жовтня 2016 17:51
пане гузь а сьогодні ВР не працювала? Обласна рада теж на вихідних ;)?
Галина Показати IP 7 Жовтня 2016 18:38
А чому піаряться? Хіба люди, які пірнають щоденно в ополонки також піаряться? М О Л О Д Ц І! Хай плавають на здоровя!
Андрій Показати IP 7 Жовтня 2016 18:42
Молодці. Хороший приклад іншим депутатам та молоді. Жалко що не було з вами Яценюка-кролика.
Анонім Показати IP 7 Жовтня 2016 19:13
Клоунада краще для людей би щось зробили
просто до Анонім Показати IP 7 Жовтня 2016 21:28
а завтра на Театральному буде для людей
сс Показати IP 7 Жовтня 2016 19:26
Більша половина коментуючих, це клавіатурні бойові хомячки, аби покидатися лайном, обісрати, і висловити свою нікчемну думку інкогніто, бо так ж язик в д*пі!!! Таке відчуття, що стадо!!!
Спортсмен Показати IP 7 Жовтня 2016 20:53
Так тримати! Будемо брати приклад.
Лучанка Показати IP 7 Жовтня 2016 21:03
Круто!Не тільки закликати займатись спортом,але й показати свою гарну фізичну форму!Не словом а ділом.
лучанка Показати IP 7 Жовтня 2016 21:22
Одні пропагують здоровий спосіб життя, інші сутуляться над клавіатурою, злостиво паскудять, так і помруть, світу Божого не бачивши. Протріть очі! Світ яскравий!
СМЕРШ Показати IP 7 Жовтня 2016 21:57
Горе-критикам хочу сказати, що вони окрім як клацати на клавіатурі та колупатись в носі, нічого в житті путьнього не зробили і скорше за все не зроблять. А такі політики як Гузь та Палиця принаймі стараються, і зачасту їм вдається зробити щось добре не тільки для себе, а й для людей.... хоча моглиб потихому, подібно до інших героїв-майданівців сидити тихенько тай солити "капусту"....
Гузю і Палиці привіт Показати IP 7 Жовтня 2016 22:34
В країні війна.... На Схід( сильні фізично і духом) ще нехай поїдуть, щоб показати як захищати Україну...
Фелпс Показати IP 7 Жовтня 2016 22:35
Вибачте не встиг.
Життя-печалька Показати IP 8 Жовтня 2016 20:44
І ніхто не втопився. Неправильна організація якась запливу. Може, хай на полювання в Цуманську пущу поїдуть?
ХРОНОГРАФ ПОДІЙ Показати IP 8 Жовтня 2016 20:53
7 жовтня 2016 року виповнилося 64 роки Путіну В.В. У мене все.
Я Показати IP 9 Жовтня 2016 11:13
А Товстенюк не плавав? Це йому мінус!
124 Показати IP 10 Жовтня 2016 19:10
про те,що авансом беруть за опалення (людей мають за лохів) ніхто не пише.У нас ніяких прав,лише вишиванка і слава Украіні.