USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Хто вирішить проблему з луцьким хлібокомбінатом №2

5 Грудня 2014 17:18
Влада міста та колектив ДП «Луцький комбінат хлібопродуктів №2» спільно напрацьовують механізм виведення заводу з кризи.

Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що у Луцьку, після тривалої перерви, відновлює роботу хлібокомбінат №2. Згодом йшлося про те, що завод, що може забезпечити борошном всю Західну Україну – під загрозою банкрутства.

Ситуація на Луцькому комбінаті хлібопродуктів №2 залишається непростою: підприємство боргує за спожиту електроенергію, не здійснює розрахунків за іншими платежами й не виплачує заробітної плати. Загроза банкрутства – реальна. Зрозуміло, що працівники більше, ніж занепокоєні.

Сьогодні з представниками колективу КХП № 2 зустрілися Сергій Кошарук, радник голови облдержадміністрації, та Юрій Горбенко, директор департаменту агропромислового розвитку. Працівники нарікали: четвертий місяць поспіль живуть без зарплати. Мовляв, потерпають через неправильну політику керівництва ДП, результатом якої стали немалі борги й плачевні перспективи донедавна провідного волинського підприємства з переробки зерна. Як відомо, нині рахунки КХП №2 фактично заблоковано й справу розглядають у суді.

Однак працівники підприємства прийшли до представників виконавчої гілки влади краю не з вимогами. Радше – з проханням об’єднати зусилля. Відтак, у розмові з Сергієм Кошаруком та Юрієм Горбенком дійшли згоди, що працівникам варто їхати до міністерства аграрної політики та продовольства України, аби акцентувати на проблемах КХП №2 й добиватися від відомства належних дій.

Нагадаємо, у квітні 2013 року ДП «Луцький комбінат хлібопродуктів №2» включили до переліку підприємств, які передаються зі сфери управління Державного агентства резерву до сфери управління міністерства аграрної політика та продовольства України. Через півроку після цього, у розпал жнив, комбінат зупинився, а відтак не було заготовлено жодної тонни зерна. Як наслідок – звільнення тогочасного директора. Зміна керівництва не дала очікуваного результату – робота КХП № 2 фактично призупинилася. Дві сотні працівників лишилися без зарплати.

Аби врегулювати ситуацію, при облдержадміністрації створили робочу групу, до складу якої увійшли також представники правоохоронних та фіскальних органів. Голова облдержадміністрації дав вказівку підготувати лист, адресований міністрові аграрної політики та продовольства України Олексієві Павленку, з проханням розглянути питання передачі до сфери управління Державного агентства резерву цілісного майнового комплексу ДП «Луцький комбінат хлібопродуктів № 2».

- Це дозволило би зняти існуючу напругу й запустити підприємство у роботу з нормальним ритмом, - підкреслив Сергій Кошарук. – Треба вийти на показники у п’ять тисяч тонн переробки в місяць. У листопаді цього року переробили лише 2 тисячі 300 тонн. Якщо наші оптимістичні прогнози справдяться, то у лютому наступного року комбінат матиме повну завантаженість. Нині ж дійсно варто консолідувати зусилля колективу й влади, аби врятувати одне з потужних підприємств зернопереробки у Західному регіоні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 55
хліб Показати IP 5 Грудня 2014 18:04
Будем дерибанить зерно дальше?
я Показати IP 5 Грудня 2014 18:26
наша влада краще загубить це чемодани новий директор не возить
Ось Вам... Показати IP 5 Грудня 2014 18:52
Директор не возить чемодани і возити не буде, а от Горбенку пару гривень точно завезли - щось він занадто неправильно себе веде - він же державний службовець - і під люстрацію попадає ... не боїться?
ТишкунОВ Показати IP 5 Грудня 2014 19:11
коментар було видалено
ТишкунОВ до ТишкунОВ Показати IP 5 Грудня 2014 21:25
коментар було видалено
Саша Показати IP 5 Грудня 2014 19:27
чого працівникам у Київ їхати? а Горбенко з Гунчиком для чого? а Мартиняку з Москвичом не тільки я..ця треба вирвати... Але обох можна поцілувати в одне місце-одного в Іспанії а другого в Києві)))
так Показати IP 5 Грудня 2014 19:32
якби Горбенку та К не платив Дудка все на комбинати було би добре
Ось Вам... Показати IP 5 Грудня 2014 19:41
Горбенку вже пора на вихід - от гнида, а сц.кун який - тільки що вміє дати п.здюлей своїм прибиральницям і клеркам, а покажи йому на очі Дудку - то в нього ноги і руки трусяться, і нервовий кашель виникає
Туся до Ось Вам... Показати IP 5 Грудня 2014 21:15
Так де люстрація, повільними кроками йде?
ТишкунОВ до Ось Вам... Показати IP 5 Грудня 2014 21:21
При чому тут Женік Дудка? В Женіка Карпюк Віталік працює, а той Горбенка ще в кабінеті в ОДА п*издив - так що Горбунок (по паспорту Горбенко) до ВЗП (ТзОВ "Волинь-зерно-продукт" по установчих документах) і на гарматний постріл не підходить - Юрик Мефодьович ПЕНДОС! По КХП №2 Сірожка Мартинячок спрацював - він ще з весни планував на тому комбінаті там своїх 20 тисяч тонн зерна покласти. От звідси і ноги ростуть. А Марічку Зінчучку за підробку документів!.. - словом, від трьох до семи в мирний час їй треба дати за... вона знає за що.
карпо до ТишкунОВ Показати IP 6 Грудня 2014 08:15
Карпюка потрібно було не тільки з ОДА гнати, а з області. Добре він знав що робив Дудці вправно допомагав, що від нього залежало, як чиновника, бо знав що довго регіанали не протянуть, той робив собі місце. Пішов сам забери і чемодана(Горб.) і песиквв хай забере, що понавозив з Ковельського р-ну!!!!!!!
ТишкунОВ до карпо Показати IP 6 Грудня 2014 11:24
Ти довбень! Карпюк працював, сам не спав і іншим не давав, таких керівників як він - дуже мало, це була мабуть одна із найсильніших команд в керівництві ОДА. При них (покійний Борис Петрович, Башкаленко, Карпюк, Курилюк, Стоєв) область мала здобутки і досягнення - а що настало потім? Тільки не треба оцього ля-ля що вони регіонали, злодії, здочинці. Знаю усіх особисто - це нормальні порядні люди, а те, що мають майна трохи більше від інших - так це їхня заслуга, вони усі трудоголіки.
карпо до ТишкунОВ Показати IP 6 Грудня 2014 11:59
Довбень ти!!!! Керівник, кричав як не дорізаний. Не в ущерб собі кожен з них працював і схеми там о йо йой. Знати особисто і по роботі дві великі речі. А саме більше карпюк не любив розумних людей, таких як карпюк спеціалістів до хрена
ТишкунОВ до карпо Показати IP 6 Грудня 2014 13:38
Досконалих людей немає - це доконаний факт. Я особисто працював під його керівництвом. Так, він планку перегинав іноді, є в нього таке, але він вимагав конкретної роботи. Щодо схем... У нас же "Демократична" "Європейська" держава, в якій має діяти презумпція невинуватості - які по них факти і які справи заведені? Немає! Той не мели своїм поганим ротом, ДОВБЕНЬ!!!
карпо до ТишкунОВ Показати IP 6 Грудня 2014 14:27
ПРацював під його керівництвом: портфеля, фотоапарата чи рупора носив йому. СЛуга демона іди до біса¡!!!!!!!!!!!!!!!!!
ТишкунОВ до карпо Показати IP 6 Грудня 2014 15:08
А ти точно девять класів закінчив, га, Довбню?
карпо до ТишкунОВ Показати IP 6 Грудня 2014 16:02
Ні не 9 класів закінчив, просто ніколи не був і не буду підстилкою як ти!!!
ТишкунОВ до карпо Показати IP 6 Грудня 2014 16:07
Констатація фактів - це підстилка? Я не помилився, ти - ДОВБЕНЬ!
карпо до ТишкунОВ Показати IP 6 Грудня 2014 16:15
коментар було видалено
кар до ТишкунОВ Показати IP 6 Грудня 2014 16:16
Факти на ліцо
карпо до карпо Показати IP 6 Грудня 2014 16:07
А загалом май повагу і до тих людей, які й 9 класів закінчили, можна закінчити три вузи і бути таким недорібком як ти!!!
карпо до карпо Показати IP 6 Грудня 2014 16:09
коментар було видалено
ТишкунОВ до карпо Показати IP 6 Грудня 2014 16:23
Платівку заїло? Хто б говорив про повагу!!! Сереш тут на Карпюка, а потім шепчеш про якісь високі матерії... Що конкретно ти знаєш поганого про Карпюка, можеш сказати, маєш факти,чи лиш бла-бла-бла... "Писать на стенах туалета, - скажу я Вам, - не мудрено. Среди Говна Вы все поэты, среди поэтов - Вы... ГОВНО!"
я Показати IP 5 Грудня 2014 19:48
дуже цікаво подивитися вечірні новини по Аверсу
сашко Показати IP 5 Грудня 2014 20:21
під адміністрацію прийшов сьогодні колектив КХП а не представники
122 Показати IP 5 Грудня 2014 21:19
Чому Москвич не сидить в тюрмі, а роскошує на своїй віллі в Іспанії??
ТишкунОВ до 122 Показати IP 5 Грудня 2014 21:23
А який кримінал за Москвичем? Він хлопець вправний, хитрий, мудрий, багатий. Його як-то кажуть"де-юре" і "де-факто" немає за що брати.
Ось Вам... до ТишкунОВ Показати IP 5 Грудня 2014 21:33
Москвич самий адекватний в цій справі - пройде трохи часу і все буде ок! Овсійович - так тримати!
Працівник КХП Показати IP 5 Грудня 2014 21:59
Нехай Москвич повертається, хоть зарплату виплатить, поки він був з цим проблем не було
Я Показати IP 5 Грудня 2014 22:02
Даю 1000$ тому хто докаже що він там має віллу
Саша Показати IP 5 Грудня 2014 22:11
не ,він туди в гості поїхав)))) ховатися)) Поки він там то його лопу..и (Сюйва,Валєра,Кучма) умудрилися буряки під самим цукровим заводом не викопати. Який господар такі і робітникі))))
Я Показати IP 5 Грудня 2014 22:13
Сьгодні копають
Всезнайко до Я Показати IP 5 Грудня 2014 22:28
Зате більші виросли...
бачив Показати IP 5 Грудня 2014 22:30
*******, не знаєте не пишіть, він в Луцьку і нікуди не втікав
Саша до бачив Показати IP 5 Грудня 2014 22:34
ти мені ще розкажи ,що він туди не їздив і 2 місяці там не сидів! Що,приїхав доню хрестити?))) а коханкe чого з собою в Іспанію не взяв?
я до всезнайко Показати IP 5 Грудня 2014 22:31
І цукристість піднялась :-)
Всезнайко до я до всезнайко Показати IP 5 Грудня 2014 22:32
А отож...
Валєра до Саша Показати IP 5 Грудня 2014 22:34
Тихо, не пали контору
Бачив Показати IP 5 Грудня 2014 22:36
Москвич в Луцьку, два дні і буряк викопаний
бачив до саша Показати IP 5 Грудня 2014 22:39
А хто коханка?
невiдомий до бачив до саша Показати IP 30 Листопада 2016 09:13
коментар було видалено
Саша Показати IP 5 Грудня 2014 22:40
Його ще хлопці з Мрії дюже хочуть побачити))) а ще більше хочуть побачити свої мільони,вони їм зараз дужеее потрібні...
Москвич Показати IP 5 Грудня 2014 22:42
Не віддам
Саша Показати IP 5 Грудня 2014 22:42
ти ж у нас все знаєш і питаєш такі прості речі))) ****** 19 років з Радомишля
Іван до Саша Показати IP 6 Грудня 2014 08:34
Так тому дідові щє дєвочкі захотілося, але може та дєвочка пройшла вже і Крим і Рим...
Саша Показати IP 5 Грудня 2014 22:44
І хватить Степане Овсійовичу під різними ніками тут писати))))
111 Показати IP 5 Грудня 2014 22:47
М**** ти Саша, він допоміг багатьом хто потребував, а жирним котам які люблять халяву часто відказував, тепер вони сидять тут і тиснуть на клавіатуру
Саша Показати IP 5 Грудня 2014 22:52
Сам ти ***** , почни мені розказувати про порядочність Москвича, скількох він нагрів на своєму господарстві ( трьом різним людям продавав одночасно),а може хочеш що б про його порядочність Стефанович розказав чи люди з Променя яких бандюки побили за їхню землю.Продовжувати?
Саша Показати IP 5 Грудня 2014 22:54
крепше собі плюсуй ,порядочний ти наш...
я до 122 Показати IP 5 Грудня 2014 23:40
нема криміналу
ТишкунОВ Показати IP 6 Грудня 2014 11:20
Щодо цього підприємства... Треба вирвати яйця Сірожі Мартиняку, згвалтувати Марію Зінчук, вальнути з пєкаля в колінну чашечку Стьопки Москвича - це їм за злодіянні - а тоді вирішувати конкретно по комбінату.
Я Показати IP 6 Грудня 2014 21:58
На рахунок Карпюка - однозначно хапуга і хабарник, сам заносив в його квартиру в Києві
карпо до Я Показати IP 7 Грудня 2014 10:16
коментар було видалено
ТишкунОВ до Я Показати IP 7 Грудня 2014 21:24
Чому не звертаєшся в "органи" щоб взяли його за я**йця? - це раз. Два - чому ти носив? Лобіював щось собі, пробивав? Три - відповідальність однакова для того хто бере і для того, хто дає. Чотири - напиши повністю про себе і про ситуацію - Твоє прізвище, імя, по батькові, скільки носив, де саме квартира в Києві, за що носив і т.д. і т.п. - тод можна далі говорити, а так... То хто ти, "Я"?
цікаво до саша Показати IP 8 Грудня 2014 16:01
так хто коханка?