USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Хто займатиметься люстрацією на Волині. Список

26 Березня 2014 20:58
Дванадцять лучан зголосилися увійти до новоствореного Комітету громадської люстрації.

Кандидатів у члени комітету представили громадськості сьогодні, 26 березня.

Представники Громадського сектору Волині розповіли, що їхня ініціатива, спільна з Самообороною Майдану, Автомайданом та «Правим сектором», покликана, перш за все, підштовхнути політиків до прийняття закону про люстрацію. Процес ініціювали ще місяць тому. На їхню думку, метою діяльності комітету повинен бути вплив через тиск та громадський осуд на кадрові призначення. Вони наголосили, що люстрація не означає побиття, викрадення чи засудження особи. Члени комітету не віритимуть «анонімкам», але не розголошуватимуть імена тих, хто надаватиме матеріали про корупціонерів.

Як розповіла громадський активіст Оксана Ярош, планується, що у комітеті працюватимуть від 7 до 15 осіб. Процес обговорення кандидатур лише розпочали, тож, він триватиме ще певний час.



Кандидатів у члени Комітету громадської люстрації делегували різні організації та середовища. Є серед них і самовисуванці. Умовами членства у комітеті є суспільний авторитет та довіра в громаді, вища освіта, відсутність судимості. Особа, яка претендує на членство в комітеті, не повинна бути посадовою особою, або депутатом будь-якого рівня, не бути членом політичної партії, адвокатом, або працівником судових чи правоохоронних органів. Також кандидат повинен бути непричетним до жодних корупційних справ, а його стиль життя повинен відповідати офіційним доходам.

Короткі біографічні відомості про кожного з претендентів отримали учасники громадського обговорення. Також кандидати особисто розповідали про себе та відповідали на питання присутніх.



На членство у комітеті претендують редактор відділу освіти газети «Волинь-Нова» Лариса Бондарук, викладач СНУ імені Лесі Українки Антон Демчук, самостійний незалежний проектант-архітектор Юрій Кислицький, професор кафедри соціальних комунікацій СНУ імені Лесі Українки Світлана Кравченко (Греля), редактор у Волинській області ІА «Рівненське агентство журналістських розслідувань», інформаційно-аналітичного порталу «Четверта влада» Валентина Куць, тренер-лідер проекту «Інклюзивна освіта для дітей з особливими освітніми потребами» Богдан Мойса, голова Волинської обласної організації інвалідів Григорій Ощепков, економіст за фахом Ірина Політова, менеджер ДП УГК «Nemiroff» з питань регіонального розвитку та продажу по Волинській області Андрій Попик та військовий пенсіонер Аркадій Соломатін. Усі вони розповіли про свій трудовий шлях та громадську діяльність, а також причини, з яких вирішили долучитися до комітету.



Ще двоє кандидатів – журналіст Сергій Шаповал та завідувач кафедри теорії літератури та зарубіжної літератури Інституту філології і журналістики СНУ імені Лесі Українки Марія Моклиця не мали змоги з’явитися на обговорення, тож, їх представлять пізніше.

Кандидатів планують представити луцькій громаді під час недільного Народного віча на Театральному майдані.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 45
? Показати IP 26 Березня 2014 21:03
Чого так багато журналістів???? взагалі дивний комітет. марію моклицю можна шанувати як філолога, літературознавця. але судити треба буде про відповідність посадовців певному кріслу. вона це крізь призму революційного неоромантизму робитиме?
імхо до ? Показати IP 26 Березня 2014 22:57
цікава группа, імбіцилів. яке вони відношення мають до люстрації, до майдану, до небесної сотні?
911 до імхо Показати IP 27 Березня 2014 05:21
Очевидно у ПС самий адекватний - Соломатін. Цим сказано все.
02 до 911 Показати IP 27 Березня 2014 07:04
Дожились... Ополоумевший военный пенсионер с посталкогольным синдромом бегает со стволом по городу и проводит люстрацию. В ПС что, пообкуривались перед выдвижением своего кандидата?
о/у до імхо Показати IP 27 Березня 2014 06:55
Соломатін вчинив розбійний напад на пост ДАІ і заволодів табельною зброєю яку носить при собі, його місце в тюрмі. Та і є сумніви про його психічний стан здоровя
02 до ? Показати IP 27 Березня 2014 05:30
Так це дійство було в "Просвіті"?????? Під "чутким глазом" Данильчука. Шаг влево, шаг вправо, прыжок на месте......
! до ? Показати IP 27 Березня 2014 08:12
А їм лаври Таньки Чорновіл не дають спокою!:)))
Антимайдан Показати IP 26 Березня 2014 21:07
А я займусь кастрацією цих люстраторів...
****** до Антимайдан Показати IP 27 Березня 2014 05:53
Москаля треба сюди для проведення лоботомії. Москаль, ти де?
Всезнайко Показати IP 26 Березня 2014 21:07
А соломатіна не треба було сюди включати, бо він з Правого сектору, не довго залишилось...
911 до Всезнайко Показати IP 27 Березня 2014 05:23
Не переживай - йому буде з "посмертно".
А судді хто? Показати IP 26 Березня 2014 21:13
Лариса Бондарук? Нехай пролюструють спочатку свого редактора Згоранця, який розвів кумівство в газеті та цензуру і переслідування неугодних. http://www.volynpost.com/blogs/1094-zaiava-do-nacionalnoi-spilky-zhurnalistiv-ukrainy
він поза люстрацією до А судді хто? Показати IP 26 Березня 2014 23:22
редактора люструвати не можна - там тільки шина поможе
рогуцький до він поза люстрацією Показати IP 27 Березня 2014 06:42
включили лесю за завданням редактора бо той страшно боїться люстрації !
Пыздити Показати IP 26 Березня 2014 21:35
П...ти, усих цих "Попыкив", згидно их спыска...:)
петрович до Пыздити Показати IP 26 Березня 2014 21:53
цікаво чи проходили самі члени новоствореного комітету ЛЮСТРАЦІЮ! і взагалі хто надав їм право на люстрацю ?
петрович до петрович Показати IP 26 Березня 2014 22:07
що саме цікаво - країна в одному кроці від війни,а наші представники влади ділять крісла, створюють люстраційні комітети, народні ради! цікаво щож роблять наші всі революціонери які так рвалися до влади *- поділили крісла і притихли !!! айяйяй не хороше , порядні люди так не роблять
Анонім Показати IP 26 Березня 2014 21:50
В неадекватного Алкашки Соломатина не забудьте пістоль забрати, бо в іншому випадку прийдеться всіх люстрованих зразу в морг здавати.
02 та 03 до Анонім Показати IP 27 Березня 2014 05:25
Виклик прийняли - їдемо. Буде або "зона-мать" або "дурдом батько".
Знаючий Показати IP 26 Березня 2014 21:59
В цьому списку три гомосексуаліста, які в парку ім. Лесі Українки "розбещують" неповнолітніх та один - одного!!!! Жах!!! Цікаво, як будуть люструвати?? Отямтесь люди добрі!!!
Активний гомік до Знаючий Показати IP 27 Березня 2014 05:26
Прізвища будь ласка. Ох, пограюсь.....
Знаючий Показати IP 26 Березня 2014 22:00
Це що ГЕЙКЛУБ?!
Поціновувач жінок Показати IP 26 Березня 2014 22:01
набрали в той комітет самих страшних бабів яб таких би люстрував тилько з виликої голодухи.
він Показати IP 26 Березня 2014 22:55
цирк уіхав, а клоуни остались
Бармалєй Показати IP 26 Березня 2014 22:59
Щось не викликають довіри усі ці люстратори. Розігнати їх би мішапкою
911 до Бармалєй Показати IP 27 Березня 2014 05:28
А хто їх люстрував? На Театральний майдан до людей!
ігор Показати IP 26 Березня 2014 23:25
Антон Димчук - представляє правозахисну групу, яка має зуб на прокуратуру, може й добре, але про це на зустрічі не сказав. ось вам і люстратор.
Анонім Показати IP 26 Березня 2014 23:35
невже людям більше нема чим зайнятись ???
Галина Показати IP 26 Березня 2014 23:49
"Ще двоє кандидатів – журналіст Сергій Шаповал та завідувач кафедри теорії літератури та зарубіжної літератури Інституту філології і журналістики СНУ імені Лесі Українки Марія Моклиця не мали змоги з’явитися на обговорення..." Звичайно що після прочитаного, я не маю довіри до самого створення люстраційного комітету. Якщо не мали змоги зявитися на обговорення (підкреслюю!) ще двоє кандидатів, то де поділася кандидатура Дяк Л. І., яку я надіслала на електронну адресу, викладену на сайтах? Чи Ви шановні запрошували подавати кандидатури лише для "масовки", для окозамилювання, а список кандидатів уже був наперед визначений? Такий Ваш підхід до підбору кандидатів є досить сумнівний і саме тому, що з вище написаного вбачається що кандидатур більше не має, а я не побачила у поданому Вами списку запропонованої мною кандидатури , то вибачте на слові, дуже цікаво, а хто є ініціатором сворення люстраційного комітету? І вибираєте Ви самі себе?
Сашко Білий Показати IP 27 Березня 2014 01:00
Що робиться!!Треба повертатись,щоб забрати з собою цих люстраторів!
Марат Показати IP 27 Березня 2014 02:23
Гильотину этим жидам купят(в Марселе сейчас аукцион).
Роман Показати IP 27 Березня 2014 07:25
Я з цього списка людей знаю тільки Юру Кислицького. Це справжній патріот і просто хороша людина.
Янукович Віктор Показати IP 27 Березня 2014 07:28
Це якась блювотна маса! Як в цьому списку не опинилась ще клава Шаповала?! А Шаповал! Відростив бороду як в Кастро, бо , мабуть, на ньому більше нічого рости не може! Тепер вийшло не Шаповал з бородою, а Борода з Шаповалом!
Ірина Показати IP 27 Березня 2014 08:07
Головне, щоб були чесні і справедливі. У нас хватає чиновників,що користувались своїм положенням, накрали собі добрячі стактки. Наприватизовували приміщень та земельних ділянок. Набудували будинків та дач, і накупили мерседесів. І їм до одного місця майдан та люстрація. (в панчосі наскладено стільки, що простій людині і неснилось..) А зарас ми маєм - долар росте, ціни ростуть... Зарплата відповідно мізерна.... Простий люд став ще бідніший!!! І при владі дебіли!!!!!!!!!!!!!!!
люстрація Показати IP 27 Березня 2014 08:10
Ну дуже багато людей зібралось, а потім будуть казати, що вони від імені громади-народу Волині?! Що за самозванці???!!! Там одна Леся чи Лариса Бондарук чого варта!:)))
луцьк Показати IP 27 Березня 2014 08:46
ФІГНЯ ЯКАСЬ
нарваний Показати IP 27 Березня 2014 09:11
Не можна Шаповала. Він нарваний та ще й провокатор, хоча сам завжди всіх атакує і називає провокаторами. Такий буде мститися, а не люструвати
мв Показати IP 27 Березня 2014 09:25
темні і страшні лиця.... зібралася купка і створили комітет... йо- ма- йо до чого дожилися
Луцьк Показати IP 27 Березня 2014 09:40
Якись шабаш
петрович до Луцьк Показати IP 27 Березня 2014 10:38
відьомський шабаш)
Петьо Показати IP 27 Березня 2014 13:07
Ну, грець із ним, тим незалежним архітектором... Байдуже, що там як мінімум три філологи...... Але до чого НЕМІРоФФФФ???? Хто він такий, той менеджер? Краще вже менеджера луцького спирто-горілчаного
Дмитро Показати IP 27 Березня 2014 17:09
О Господи, це просто в голові не вкладається кому довірили проводити Люстрацію.....які лиця.....чого вони добилися? Хто їх вибирав? Самі себе вибрали????? Якісь феміністки. люди з комплексами і просто невдахи....
Регіоналка Показати IP 27 Березня 2014 20:31
я теж туди хочу, чим гірша. Що вони там курять, чи може якісь гриби жруть, то хай поділіться, бо тверезо дивитись на це убожество неможливо.
Вайнах Ічкерія Показати IP 27 Березня 2014 20:41
Від імені старійшин Урус Майтана скажу таке і по-секрету! Цей комітет наші бомжі нарили на звалищі в Брище. Не витрачено жодної бюджетної копійки.А головою комітету хай буде Серж Шаповал. Він на ті збори не прийшов,бо це не його рівень. Він справжній патріот і мужній барикадний борець.На київському майдані в їдальні працював.Важко було голодному в ковбасному раю перебувати. Зброю до рук не брав,бо бороду затворна рама зажовувала.А відносно бороди!Вона справжня,а не причепна. Як в Басаєва.І це не його ідея, а його побратимки Наталки для гостроти відчуттів в перервах між мітингами. Він бороду ще цукровим сиропом маже для пружності! Серж наш визволитель!Порядний!Жодного разу подрузі не зрадив!Хто її бачив-мене зрозуміє!Ура!
Петр Показати IP 27 Березня 2014 21:40
А як потрапила туди Ірка Політова? Так у неї ж і освіти немає. А хто буде натомість неї в пивнушці на ГПЗ торгувати? Оце так банда як не гей то повія.Ганьба!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Прийдемо на майдан в неділю щоб не допустити цих самозванців.