USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Клімчук не з'явився на прямий ефір: прокоментував вибори телефоном

25 Травня 2014 19:40
Вибори – це правильно, революція – це неправильно, - вважає колишній очільник області Борис Клімчук. Про це він розповів телефоном в ефірі онлайн-марафону, який триває на сайті Волиньмедіа. З його слів, ці вибори – найдешевші, починаючи з 1994 року. Мова тут – не про організацію виборчого процесу, оплату роботи штабів та дільниць, а про підкупи виборця.

Так, екс-голова Волині не зміг бути присутнім у студії, хоча такий перебіг подій планувався попередньо.

Клімчук розповів, що проголосував в Ліпінах, у школі. З його слів, організація цих виборів його неабияк тішить: зокрема і волиняни, і спостерігачі.

«Сьогодні мої волиняни подобаються мені більше, ніж завжди», - прокоментував він. Однак, все ж зауважив, що попри позитив перебігу голосування, люди – таки «затиснуті» та тривожні. «Звичайно, на їх обличчях – тривога у зв’язку з подіями в Україні. І йти на вибори у більшості їх штовхає, власне, ця тривога, надія та віра», - каже Клімчук. Екс-губернатор передбачає, що ці вибори можуть бути рекордними щодо явки охочих віддати свій голос. З його слів, вона має перевищити 70%.

Окрім того, він наголосив, що новообраному президенту жити спокійно не дадуть. «Будуть великі вимоги, доведеться працювати «акі пчілка», - констатував екс-губернатор.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 45
Волинян Показати IP 25 Травня 2014 20:03
Хороший чоловік справедливий і порядний.
він до Волинян Показати IP 25 Травня 2014 20:22
такі потрібні у владі в такий непростий час - тверді і стресостійкі.
Йуха до Волинян Показати IP 25 Травня 2014 22:26
Тобі хороший ,а комусь поганий
Адреналін Показати IP 25 Травня 2014 20:39
Про справедливість і порядність Клімчука на Волині ходять легенди. особливо про те, як наповнює свій так званий благодійний фонд "Рідна Волинь", як вміє всупереч закону приватизусти для себе землю сільськогосподарського призначення, прикупивши паї, як будує дорогу до свого обійстя у Шацькому районі.
Суддя Дред до Адреналін Показати IP 25 Травня 2014 21:13
А чому Ви не хочете бачити скільки добрих справ фінансував і фінансує фонд"Рідна Волинь",а землю він купляв у людей за гроші,а дорогу будували за гроші людей-власників дачних будинків у Шацькому районі.
Корінний лучанин до Суддя Дред Показати IP 25 Травня 2014 22:22
А чому Ви співаєте Клімчуку дифірамби!? Я його не поливаю брудом. але він мені не подобається багатьма речами. Це такий хитрий жук, що любить між крапельками проходити і вийти сухим. У нас коли людина при владі, то оточення так любить поклонятись очільнику так його розхвалювати за всі справи , що саме завдяки йому вони робляться. А між іншим - ЦЕ ЙОГО ОБОВЯЗОК ПЕРЕД ГРОМАДОЮ, ЯКІЙ ВІН ЗОБОВЯЗАНИЙ СЛУЖИТИ. А він був на роботі у бандитській владі Януковича, і ви хочете сказати , що там все чисто було? Хіба Клімчук не бачив яке це злочинне кодло? Всі люди з розумом це бачили, тільки Петрович позичив очі в сірка!
Суддя Дред до Корінний лучанин Показати IP 25 Травня 2014 22:31
Абсолютно згідний з Вами,це обов'язок кожного чиновника служити громаді і закону,і Клімчук служив при багатьох президентах достойно,і при янику він не міг нести службу на Марсі
Я до Корінний лучанин Показати IP 25 Травня 2014 23:13
Давайте не будем лукавити. Якщо за вами приїде швидка, придбана попередньою владою - ви відмовитесь в ній їхати? Займатись популізмом і говорити людям те що вони хочуть чути - це не на нову школу чи лікарню гроші добувати.
Суддя дред до Я Показати IP 25 Травня 2014 23:24
Молодчинка
Йуха до Суддя Дред Показати IP 25 Травня 2014 22:30
"... будує,та отечество так любить,так за ним бідкує ,так із нього середешного кров,як воду точить..."
Українець Показати IP 25 Травня 2014 20:55
Клімчука на нари.
Добрий до Українець Показати IP 25 Травня 2014 21:15
коментар було видалено
Суддя Дред до Українець Показати IP 25 Травня 2014 21:28
Ми будуємо правову,демократичну,сильну,незалежну державу-Україна,а тому шановний дядя коментатор все має бути по закону,який единий для всіх громадян.Якщо вміеш читати то поцікався,що таке презумпція невинуватості.
Українець до Суддя Дред Показати IP 25 Травня 2014 21:34
Якщо я дядя, то слухай сюди синок.За виплату винагороди налом на виборах 2010 року, в сумах які тобі не снились за правильне рахування голосів, на виборчих дільницях, за фонд Рідна Волинь, за тісну співпрацю з митницею , за розподіл бюджетних коштів в потрібних напрямках і відкат з операції і ще за багато, багато чого, про що ти синок і не знатимеш ніколи, нари це саме м'яке місце.
Суддя дред до Українець Показати IP 25 Травня 2014 21:38
А ти дядя заяву прокурорчику напиши,а він нехай і збере докази,а тобі медаль на груди
Українець до Суддя дред Показати IP 25 Травня 2014 22:02
коментар було видалено
Суддя дред до Українець Показати IP 25 Травня 2014 22:11
Ну вот дядя недостаток твого виховання батьками і проявився,а,ти напевно із притулку
Українець до Суддя дред Показати IP 25 Травня 2014 22:20
коментар було видалено
Суддя Дред до Українець Показати IP 25 Травня 2014 22:36
Розумію тебе дядя-школу пробухав,букварик скурив,мозок не розвивав,все розумію і пробачаю тебе убогого
Українець до Суддя Дред Показати IP 25 Травня 2014 22:44
коментар було видалено
Українець до Українець Показати IP 25 Травня 2014 22:49
коментар було видалено
Українець до Суддя Дред Показати IP 25 Травня 2014 21:37
І саме якщо ми правову державу будуємо то по совокупності термін має бути не маленький БП Войтовича за дороги не там збудовані і майно не в тій державі придбане і не треба розумне лице робити з дурним мозком це не спрацює
Я до Суддя Дред Показати IP 25 Травня 2014 23:37
Погоджуюсь з вами. Але, нажаль, наші люди хочуть щоб хтось жив по закону, але не вони. Мотивуючи - "хай спочатку там на верху почнуть законам слідувать , а потім і я..."
Шачанин Показати IP 25 Травня 2014 21:43
Клімчук майже завжди бреше та хитруе для власноі користі такий самий артист і жулік як Юлька Тимошенко
Опа до Шачанин Показати IP 25 Травня 2014 21:47
А ти так хитруєшь не для власної користі,а тільки долею громади і переймаешся,ну нафіга смішиш людей
Виборець Показати IP 25 Травня 2014 21:49
Давайте усі дружно привітаємо Леді Ю з її черговим і таким прогнозованим та бажнаим ФІАСКО і замовимо їй по усіх радіостанціях неньки-України та телевізійних каналах державного та регіонального значення пісню Гаріка Крічевського "Мой номер 245!.."
Лучанка Показати IP 25 Травня 2014 22:51
Климчук і йому подібні завжди будуть хитрувати і це буде до тих пір поки ми дозволяємо їм використовувати нас і наших дітей.Як стануть гинути їхні діти,тоді лише вони нестимуть відповідальність за свої дії та вчинки.А зараз їм чуже горе не болить.А слова їхні -лише популізм!
Суддя Дред до Лучанка Показати IP 25 Травня 2014 22:59
Дорогенька моя, да хто ж це Вас і Ваших діточок використав,а за свої вчинки кожен із нас і завжди несе відповідальність
Я до Лучанка Показати IP 25 Травня 2014 23:20
Клімчук і його родина живуть на Україні, то чому ви думаєте, що їх не стосується те що відбувається на батьківщині? Було усяке у їхньому житті: і погрози ПС спалити хату з дітьми у ній (і навіть намагання це зробити), і переслідування наступними губернаторами. Так що усім болить своє горе, а чуже відлунюєтьсчя.
Лучанка Показати IP 25 Травня 2014 23:12
"Суддя "Дред,понесеш відповідальність за свої слова насправді!Тебе чекає весь той бруд і негатив,який ти виливаєш в коментарях!
Суддя Дред до Лучанка Показати IP 25 Травня 2014 23:27
Да тьотю із всіх нас спитають
Українець до Суддя Дред Показати IP 26 Травня 2014 00:16
коментар було видалено
Українець до Українець Показати IP 26 Травня 2014 00:17
коментар було видалено
Суддя Дред до Українець Показати IP 26 Травня 2014 00:23
Троль твоє прізвище дядя,а ти бачу ще і фантазуєш,а може і практикуєш гомосятіной противний
1221 до Суддя Дред Показати IP 26 Травня 2014 00:18
А скільки тобі рочків, що в тебе всі тьоті і дяді?
Суддя Дред до 1221 Показати IP 26 Травня 2014 00:26
Ти що заграєш
1221 до Суддя Дред Показати IP 26 Травня 2014 00:44
Ти точно хворий.
1221 до 1221 Показати IP 26 Травня 2014 00:45
Судья Бредд
Суддя Дред до 1221 Показати IP 26 Травня 2014 00:50
Як скажеш здоровая
Олга Показати IP 25 Травня 2014 23:45
І щоб ви всі не писали- а Борис Петрович Климчук - класний!!! МУДРИЙ!!! А все решта - це вже не обходить....
загадка Показати IP 26 Травня 2014 01:00
Кому належить постійна фраза із дуже щасливою посмішкою: " Віктор Федорович Янукович - це мій президент!"
Анонім Показати IP 26 Травня 2014 07:04
Але дивлячись правді у вічі Климчук хабарник