USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Клімчук став на коліна. ВІДЕО

24 Січня 2014 17:00
Голова облдержадміністрації Борис Клімчук став на коліна перед людьми, які пікетували обласну раду, благаючи не допустити насилля і штурмів.

Під час пікету адмінбудівлі на Волині сьогодні, 24 січня, мітингувальники закликали Бориса Клімчука піти з займаної посади, написавши заяву про звільнення.

«Я прийняв присягу держслужбовця 24 серпня 1991-го року. З того часу я служу, а не прислужую Україні й волинській громаді», - сказав керівник.

Така заява викликала всенародне невдоволення. Люди почали вигукувати «Ганьба!».

Борис Клімчук додав, що свої рішення завжди приймає сам. Присутніх називав дітьми й внуками своїми, що викликало нову хвилю обурень. Також йому показували гільзи з патронів, якими, зі слів євромайданівців, стріляли у Києві по мирним людям.

Голова ОДА став на коліна й попросив людей заспокоїтися й не діяти радикально.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 53
миронюк о.в. Показати IP 24 Січня 2014 17:37
ще там є такий собі радник клімчука - микитюк роман володимирович - колишній нач. волинської, львівської, вінницької, рівненської та ягодинської митниць, ще той хапуга та злодій, який накрав грошей стільки, що хватить не на один бюджет турійського району
иван Показати IP 24 Січня 2014 17:37
миг би пару милионив далярив -подарувати народу волини-йдуть сташни часи-пенсии вряд чи будуть виплачувати : а так би був стабилизацийний фонд бидних и безробітних волинян
геть Показати IP 24 Січня 2014 17:38
от пянь що з будуна не зробить
123 Показати IP 24 Січня 2014 17:47
Ви пане-товаришу Клімчук все життя прислужували-то комунякам,то Кучмі з Ющенком,то зеку! На колінах просіть прощення! Хоча таким як ви-прощення не буде!
Людина Показати IP 24 Січня 2014 17:52
Да перед ким тут ставати на коліна!? Позбиралися бездєльнікі, замість того, щоб на роботі працювати й податки платити! Нібойсь половина за гроші прийшла, Чули про таких!
вася до Людина Показати IP 24 Січня 2014 18:29
писати навчись розумнику!
тролінг до Людина Показати IP 24 Січня 2014 19:29
тупуватий.за що гроші платять?там в росії чи кримській в/ч просто найти людину яка писати може українським вже " пабєда".вас половина більша навіть статтю не читає..бабло викінуте на вєтєр-пєрєдай унтер офіціру
Анонім до Людина Показати IP 24 Січня 2014 19:56
якщо ви такий(ка) розумний, так дай роботу людям...! с згідною зарплатней.!
дякуєм до Анонім Показати IP 24 Січня 2014 21:26
партії за опалювальний сезон.достойну зарплату(200 бак.) та мірне нєбо поки при владі БАТЯ.що то ти з мордовскім акцентом пишеш..
Знаюча до Людина Показати IP 24 Січня 2014 19:59
Ставати на коліна перед тими з чиїх карманів витягали ніби то податки,хто роки стоїть на колінах щоб заробити і віддати!
Анонім Показати IP 24 Січня 2014 18:23
ще майном Волині треба поділитися з членами майдану
Людині Показати IP 24 Січня 2014 18:26
Підтримую на всі 100%! Нічого Клімчуку перед свинями на коліна ставати...
Чего!? до Людині Показати IP 24 Січня 2014 19:23
Что ты написала? Человек украл, ничего толкого за столь долгое время не сделал! Ясен хрен что хочет сохранить свое кубло, но толпа требует отставки, кому ж еще решать если не народу!
Анонім до Чего!? Показати IP 25 Січня 2014 12:33
То він нічого не зробив???? А ти, що зробив, один з другим. Тільки те і знають, що прикриваються народом.Особливо багато наробив попередній губернатор....
для людини Показати IP 24 Січня 2014 19:12
плати податки для беркута щоб розбили тоби голову за твои гроши
Анонім Показати IP 24 Січня 2014 19:21
Перед тим як обирати владу, потрібно думати, кого обираєте. А не потім кричати на "мирних мітингах" ,що влада погана.
ти до Анонім Показати IP 24 Січня 2014 19:32
скільки заробив на виборах?карусельщик чи косиночник?
Анонім до ти Показати IP 24 Січня 2014 19:38
я взагалі на вибори не ходжу
Петро до Анонім Показати IP 24 Січня 2014 21:22
якщо не ходиш "противсіх", то що тоді навчаєш всіх... Стішок
Анонім до Петро Показати IP 24 Січня 2014 21:45
я нікого не навчаю, висловлюю свою думку, по-моєму це не заборонено.
Igorek Показати IP 24 Січня 2014 19:41
Думати треба перш за все головою і оцінювати людей за вчинками - Клімчук як на мене для області зробив багато. А хто такий Гузь))) - вискочка і крикун, який рветься до влади будь-яким способом. А Бондар - він вже "проявив" себе будучи при владі. P.S. Я не прихильник ПР і діючої влади. І ще раз - перш ніж щось робити думайте головою
хехе) до Igorek Показати IP 24 Січня 2014 20:35
а справа не йде про інших... вони не при владі, тому і можливостей відповідних не мали... мова йде за очільника, і за те що він зробив хорошого для області...
джо Показати IP 24 Січня 2014 20:04
Клімук молодець!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Доказав що він за народ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
хехе) до джо Показати IP 24 Січня 2014 20:33
таневже за народ??? а може за корито???
У К Р А Ї Н К А Показати IP 24 Січня 2014 20:09
Україна - це твої діти . Це характер. Радію в душі, що я Українка,що піднялись таки УКРАЇНЦІ, що зуміли, що тримаються, що вірять, що можуть!Що допомагають один одному, що розуміють, що підтримують,що хочуть кращого життя . Що при сильних морозах-мерзнуть з гарячим серцем і бойовим духом . Сльози на очах і молитва до Бога - поможи їм !Збережи НАС!
я Показати IP 24 Січня 2014 20:20
Не з того почали. Треба гнати у три шиї "сірого кардинала" Башкаланка. Він за Климчуковими проблемами посміюється собі. Вже починає готувати головів райадміністрацій до виборів президента. Вже проводить інструктажі, набираються прихильники серед різної непотреби. Фактично всі посади в районі насильно займають представники ПР, і потихенько вони свою роботу роблять. Треба заборонити її діяльність як колись заборонили КПУ.
Provokator Показати IP 24 Січня 2014 20:50
Після цього варто поважати Клімчука ще більше. Це аж ніяк не приниження Клімчука. Це приниження тих, інших. А хто стане натомість? Хтось задумався? Башкаленко - головний регіонал? Чи новий-старий Бондар? Де нові люди, управлінці, які готові взяти на себе відповідальність тримати місцевих чинуш в кулаці?
Корінний лучанин до Provokator Показати IP 24 Січня 2014 21:19
"Де нові люди, управлінці, які готові взяти на себе відповідальність тримати місцевих чинуш в кулаці?" - А ВОНИ ПОРУЧ ТАМ СТОЯЛИ!!! ХІБА НЕ ВГЛЕДІЛИ? Із етичних міркувань не хочеться призвіща тут писати. Просто, мої власні передбачення.
Provokator до Корінний лучанин Показати IP 25 Січня 2014 10:17
Вибачте, а це хто? Студенти, які не можуть два слова до купи зв'язати, і тільки вміють кричати хто не скаче, той москаль. Хоч половина з цих людей знає, чим має займатися голова ОДА? Які питання має вирішувати і де.
nik Показати IP 24 Січня 2014 20:55
Башкаленко ще гірше, ніж Клімчук. Башкаленко ще та....
Ігор Показати IP 24 Січня 2014 21:06
коментар було видалено
Суддя Дред Показати IP 24 Січня 2014 21:11
Клімчук не став на коліна з метою вибачатись перед натовпом.а став на одне коліно з проханням не допустити насилля та мирного вирішення складної ситуації в державі
то тайна нікому не к до Суддя Дред Показати IP 24 Січня 2014 21:29
http://kowel.at.ua/_nw/20/66871460.jpg
небайдужий Показати IP 24 Січня 2014 21:45
ненавиджу бидло з майданів!!!! Спочату вони на виборах за 100 гривень свій голос за ПР продають бо "важко жити і гроші треба", а потім йдуть кричати, що "погано жити". Весь Луцьк працює, а купка невдах за інших вирішує що краще для інших. Я не підтримую ПР та владу, але революція це не спосіб...
Юлія Показати IP 24 Січня 2014 21:51
щоб там не казали, але Клімчук - державний діяч. він з гідністю вийшов з надзвичайно складної облоги. і він зі своїм народом. поважаю його.
Л Показати IP 24 Січня 2014 22:05
Довели дядька
Корінна Лучанка Показати IP 24 Січня 2014 22:43
Клімчук все зробив для того , щоб не було крові . Таких треба поважати !
дя до Корінна Лучанка Показати IP 24 Січня 2014 22:48
твою роботу також?
Корінна Лучанка до дя Показати IP 24 Січня 2014 22:56
Це Ви про що?
Нормальний Показати IP 24 Січня 2014 23:13
Чмо... Перед бид*** на коліна ставати...
мирослава Показати IP 24 Січня 2014 23:27
Люди схаменіться! Не Клімчук винен у тому що Україна занепала, а МИ, кожен із нас по своєму. Ми безмовні, беззахисні , безголові поступово ідемо у прірву... Ми за гречку , за пайок, за якихось 100 чи більше гривень, ... продаємо свої голоси на виборах, а тоді кричимо А ХТО ОБРАВ ЦЮ ВЛАДУ !!! А ВІДПОВІДЬ ЗВУЧИТЬ ОДНА МИ... СХАМЕНІТЬСЯ почніть зміни кожен із себе із своєї сімї родини села селища містечка міста і тоді буде нам добре, а СЬОГОДНІ стидно, болісно і безбожно звинувачувати когось, (тому що так легше для своєї совісті ) і не винити самого себе...
Небайдужий Показати IP 24 Січня 2014 23:39
Клім-молодець,достойно і спокійно себе вів,та все вірно зробив,недопустив протистояння та крові в регіоні,поважаю
Власна думка Показати IP 25 Січня 2014 08:12
Мені шкода Клімчука!Бо він робив для народу і не зважаючи на те що він з партії влади-він піднімав область на ноги.А зараз я не знаю хто замість нього буде...осталися одні хлюпікі...що вони зможуть...незнаю...Поживем-побачим..
Справедливий Показати IP 25 Січня 2014 09:11
Вважаю Б.П. розумним далекоглядним керівником! А ті що верещали-повірте, то не народ а шайка невдах, які в житті дерева не посадили, там ще та старуха була, яка постійно транспоранти всякі тримає-це заробітчанка-і перед ким поважній людині було ставати на коліна? Просто Клімчук не хотів з тим сміттям змагатись і вирішив гордо ту заяву написати, а хто ті Гузі і к. щоб вказувати поважній людині? Хто їх на це уповноважував, а ніхто-самі, бо до корита рвуться вже давно, бо робити нічого не вміють окрім галасу безглуздого. Господи, поможи людям прозріти. Я теж не є сторонником партії регіонів, але я за здоровий глузд. Ніхто для області стільки не зробив як Клімчук, а історія покаже хто є хто, просто прикро що люди ведуться на ті дешеві сценарії, проплачені звичайно.
Ольга Показати IP 25 Січня 2014 09:51
А борис так і не розуміє чого вийшли усі люди і що відбувається на Україні
Анонім до Ольга Показати IP 25 Січня 2014 10:04
Це люди не розуміють, чого вийшли (
Олена Показати IP 25 Січня 2014 12:22
А що там робить те бидло Гузь.
Анонім Показати IP 25 Січня 2014 12:41
Ви Гузя п'яного бачили - він не відає шо творить.Воно ж хамло безголове.Клімчук шанована людина не тільки в Україні, а і в світі. І де той Гузь виховувався? Та з інтернату діти виходять більш вихованіші, ніж він.
маша Показати IP 25 Січня 2014 20:36
Клімчук найбільше зробив для області і думав про людей всім не догодиш .Я його поважаю.А Гузь та воно якесь бидлувате пустити його до влади буде біда він і беркут спустить заяву точно не неписавби.
не бидло і не свиня Показати IP 25 Січня 2014 21:06
люди ,якщо Клімчук є не поганий то ви його оберете і в друге,а на рахунок того,що став на коліна(в кожної людини,яка хоч трошки думає,є інстинкт самозбереження) перед бидлом і свинями то вас "людина" і "небайдужий",там не було......друге діло,якщо ви були присутні то , дійсно, перед бидлом і свинею. далі про гроші,в нас сьогодні платять тільки РЕГІОНИ, тим кому не хватає 100-300 грн,,а потім вони сидять тут і виблискують своєю однією звивиною-"хто владу обирав",ви ж її за гроші і обрали,фу справжні свині і бидло. Слава героям,що вони стоять сьогодні на майдані,і за ваше майбутнє теж.
Славко Сірко Показати IP 26 Січня 2014 05:59
Климчук - розумна, поважна людина...І для нього Волинська обл. Дім рідний....і правильно хтось сказав: - був при Кучмі,був при Ющинку,зараз при Янику' і буде дальше.....бо кращого керівника нашоі області в історіі в нас не було.... Слава Украіні.!
Славко Сірко Показати IP 26 Січня 2014 06:12
...а то що його у ворожий табір загнали , коли Бондареві (Шаріков) дорогу в губернаторске крісло розчищали. ..то самі і винні. :( ,.....головне зараз ціх помилок не зробити....щоб знову Шарікови нами не керували в обличі Бондаря,,Гуся... .....Люди встали самі! Не вони нас підняли!! І небути ім при владі...В цей раз треба нам людям винести всіх. ....і тоді буде все добре.