USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Ковельський центр допомоги бійцям шукає волонтерів

13 Грудня 2014 15:19
Волинські волонтери запрошують усіх небайдужих стати частинкою Ковельського центру допомоги, аби разом допомогами військовим. Про це йдеться на сторінці центру в мережі.

"Нас - 10 волонтерів, є 10 напрямків допомоги солдатам, ми ведемо 16 проектів. А ще скільки невтілених ідей з допомоги. Нам просто не вистачає рук. А що ми можемо зробити для бійців, якщо згуртуємося? Запрошуємо усіх небайдужих - ПРИЄДНУЙТЕСЯ!", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Ковельський центр допомоги бійцям 51 бригади та усіх іншим бійцям з Волині займається пошуком полоненим, забезпеченням бійців продуктами, амуніцією. У рамках різних проектів здійснюється збір коштів для сімей військових, які беруть участь в АТО або загинули.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЯК ВОЛИНЯНИ МОЖУТЬ ДОПОМОГТИ БІЙЦЯМ. ВОЛОНТЕРСЬКІ ПРОЕКТИ

Адреса центру: Ковель, вулиця Грушевського 12/2 (приміщення старого військкомату).

Телефон для довідок: 0971250495, 0663909754, 0501373727, 0970878294
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
бандера Показати IP 13 Грудня 2014 15:25
Нема вже 51 бриг. Кому допомога?
йолка Показати IP 13 Грудня 2014 17:52
ну - але ж військові, полонені, поранені, їх сімї , зрештою, потребують нашої підтримки!!! я за такі проекти! дай вам Боже багато доброчинців. ніхто не повинен лишатись осторонь.
Діма Показати IP 13 Грудня 2014 17:53
Я бачу, що на apple гроші непогані пішли! А на простому ноуті працювати не можна? Круто гроші збираєте
Анонім до Діма Показати IP 13 Грудня 2014 18:00
А що, у волонтера не може бути власного APPLE? ви вважаєте, що волонтер має бути бідним? люди витрачають ВІЛЬНИЙ від роботи час! І безкоштовно! а вас певно жаба душе)) грошей же у вас не просять!! прость прийти і допомогти!
Анонім до Анонім до Діма Показати IP 13 Грудня 2014 18:41
всі багаті волонтери. полюбому! на крутих іномарках гроші збирають і в дорогих годинниках....явно прості смертні.....було б чому заздрити
Ковельський Центр до Показати IP 13 Грудня 2014 18:03
з 1 грудня припинила існувати 51 ОМБР, а сформовано нову 14 ОМБР. але хлопці, що досі в полоні, поранені , зниклі без вісті, всі хто загинув... У НИХ У ВСІХ ДОКУМЕНТАХ з 51 ОМБР!! тому назву поки не міняємо
СПРАВЕДЛИВИЙ Показати IP 13 Грудня 2014 23:16
НА ФОТО ПОПОВА -СОКОЛОВА ,ПОМІЧНИК нАРОДНОГО ДЕПУТАТА ІВАХІВА , ЗАСНОВНИК ВОЛОНТЕРСЬКОГО ЦЕНТРУ В КОВЕЛІ , ВОЛОНТЕРІВ ЗА ЛОХІВ ТРИМАЄ ,ЩО У ІВАХІВА НЕМАЄ КОШТІВ, СТИДОБА З ЛЮДЕЙ ЗБИРАТИ.
громада ковеля Показати IP 13 Грудня 2014 23:24
нічого дивного, що в них мало волонтерів ,хто ж хоче працювати на івахова та його центр, до речі половина людей що на фото давно звідти пішли, щоб не бруднити своє чесне імя/
анонім Показати IP 16 Грудня 2014 18:08
1)Волонтерів у Ковельському центрі допомоги вистачає. 2)повна назва Ковельський центр допомоги 51-ій ОМБР та всім волинським солдатам інших підрозділів...це для того,кому не зрозуміло кому ми допомагаємо....Перед тим,як писати про Ковельський центр допомоги пакості зробіть кожен особисто роботу,яку роблять вони КРАЩЕ за них!!!
Анонім Показати IP 10 Квітня 2016 13:55
Мені доможить дрова привести! Я у часник ато.
Анонім Показати IP 10 Квітня 2016 13:57
Мені доможить дрова привести! Я у часник ато. Мій номер!0976251772