USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Крим без світла: розгорнули пункти обігріву

4 Грудня 2015 09:51
В Криму й надалі нестача електроенергії і опалення. Мешканці півострова намагаються власними силами зігрітись.

Пише «ВолиньPost» із посиланням на «Настоящее время».

На окупованому півострові розгорнули пункти обігріву. В них можна безкоштовно зарядити телефони та іншу техніку, випити гарячого чаю і при необхідності переночувати.

Опалення в деяких пунктах — від буржуйок на дровах. Працюють тут і медики та психологи.

Найбільше відвідувачів пенсійного віку, та батьки з маленькими дітьми.



Раніше Інформаційне агенство Волинські Новини повідомляло, що анексований Крим – повністю знеструмлений. Усі населені пункти анексованого Криму залишилися без електрики, яка надходить на півострів із території України по чотирьох лініях.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Оксана Показати IP 4 Грудня 2015 09:54
Ну як їм там без України. НЕ хочуть повернути час назад?
Анонім до Оксана Показати IP 4 Грудня 2015 12:50
мені здається що не хочуть. їх нічого не навчить. просто зараз ще більше нас ненавидять.
White&Black Показати IP 4 Грудня 2015 11:18
Це Україна такими діями хоче кримчан до себе привернути? Не відразу все відбувється, все там буде добре, а от як Україна далі буде...?
Лучанин до White&Black Показати IP 4 Грудня 2015 12:10
Хр*н там буде добре, скільки вовка не корми, а УКРАЇНА без них і далі буде!
Анатоль_ Показати IP 4 Грудня 2015 11:38
я в шоці, брати мої!
Олег Показати IP 4 Грудня 2015 12:54
Дітей шкода . Якими вони виростуть..? А винні в тому старі комуняки недобитки.
Анонім до Олег Показати IP 4 Грудня 2015 14:44
А ти що, коммуняка недобита?
Щира українка... Показати IP 4 Грудня 2015 19:01
Люди добрі, невже ви підтримуєте ось таку блокаду? Не хочуть люди з вами жити - хай йдуть. Невже ви думаєте, що можна стати милим насильно? Чи просто вам сам Крим потрібен? А чому б ні- море, тепло, красота.Тоді не потрібно брехати, що вам так душа за українців Криму болить чи татар - вони теж там мерзнуть і вам начхати на них! Особисто я не розумію такої ось "любові"...
все просто..Лучанин Показати IP 5 Грудня 2015 01:17
Під питками хочуть кримчан завербувати назад...ми їм світло і воду відмикнем але телевізор залишиться, ми продукти не пустим але під страхом цього ганебного життя яке зараз в Україні відбувається , з пенсією в 40 зелених, з Кроліком і порошком з тими самими злиднями ще гіршими)) навіщо їм повертатися... все що ми можем помучати познущатися ...ні ні я вибачусь це є Блокада)