USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

ЛПЕ втратило автобусний маршрут

16 Липня 2014 12:11
Розірвати договір на перевезення пасажирів автомобільним транспортом за маршрутом №4 «Залізничний вокзал - Вересневе» з Луцьким підприємством електротранспорту вирішили у виконкомі Луцької міськради.

Відповідне рішення ухвалили під час засідання виконкому 16 липня.

Заступник начальника управління транспорту та зв’язку Олександр Середа повідомив, що ЛПЕ не виконало вимог організатора перевезень, зокрема вимоги про забезпечення роботи на об’єкті конкурсу не менш як одного транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями. Відповідний автобус на маршруті відсутній, тому пропонується розірвати договір з ЛПЕ.

Директор Луцького підприємства електротранспорту Анатолій Тимощук повідомив, що цей маршрут забезпечувався транспортом, який наданий ЛПЕ у лізинг. Наразі лізингова компанія судиться з підприємством і не дає можливості здійснити реєстрацію транспортних засобів. Таким чином, немає чим забезпечити маршрут №4. Оскільки він є збитковим, ЛПЕ погоджується на розірвання договору.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, у Луцьку знімуть маршрутки-"п'ятнадцятки", замість них введуть новий тролейбусний маршрут. Ним курсуватиме тролейбус № 15 та 15а.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
dfsdf Показати IP 16 Липня 2014 12:46
і що тепер небуде їздити маршрут №4? а як добиратись?
Анонім Показати IP 16 Липня 2014 12:59
Ви подумали про дітей, які добираються в школу №20 та 24, 14 та дорослі на роботу в районі ДПЗ?????
123 Показати IP 16 Липня 2014 13:42
Та ці маршрути ніколи ЛЕП не належили. Все просто - ЛЕП виграє тендер але не має автопарку. Тоді, ЛЕП заключає угоду з підприємцем (депутат міськради) на маршрут і возить людей по документах ЛЕП... Сьогодні йде перерозподіл впливу між депутатами а ми від цього тільки програєм. Якось так.
987 до 123 Показати IP 16 Липня 2014 14:56
Депутат міськради???"Погана " інформація,дуже низького гатунку.
321 Показати IP 16 Липня 2014 14:15
ЛПЕ на маршрут залучало приватних перевізників, які за оренду маршрута платили за кожен автобус біля 100 гривнів кожен день. А зараз ці кошти ЛПЕ не буде отримувати! А по маршруту будуть іздити приватники. Чисті збитки ЛПЕ, передача маршрута приватникам.
жителі Вересневого Показати IP 16 Липня 2014 14:23
Так буде їздити цей маршрут чи ні? Чи просто буде другий перевізник
dsfg Показати IP 16 Липня 2014 16:05
так треба депутатів посадити на цей маршрут, а не машинками своїми катаються, їм всеодно який маршрут закривають.
жителька Вересневе Показати IP 26 Вересня 2014 08:47
Напевно, якщо пан Середа їздить своїм автомобілем, то йому цей маршрут здається збитковим !!! А прості люди щоранку їздять цим маршрутом, багато дітей також добираються. Один автобус їздить, нема навіть за що триматись !!! Чим цей маршрут збитковий ???