USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Лучан кличуть на прибирання берегів Сапалаївки

10 Квітня 2014 16:56
Завтра відбудеться прибирання водоохоронної зони річки Сапалаївка. Про це повідомили у відділі інформаційної роботи Луцької міської ради.

Так, у п’ятницю, 11 квітня, відбудеться екологічна акція з санітарного прибирання прибережної водоохоронної зони річки Сапалаївка та під’їзної залізничної колії дитячої залізниці в районі вулиць Шопена – Задворецької.

Збір учасників акції о 9.00 біля «Мосту закоханих» (район торгово-розважального центру Сіті-парк»).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
партія Зелених Показати IP 10 Квітня 2014 17:02
Там он Самооборона, Автомайдан, Правий сектор без роботи по місту тиняються... Ото там-би майстер-клас показали і фото виклали і журналістів запросили... Слабо?!:)
йося моргенштерн до партія Зелених Показати IP 10 Квітня 2014 17:08
Туди потрібно буде зігнати всіх лікарів, МНСників бо попадають в річку та потопляться!!! А хто веселити і лякати ЛУЦЬК буде???
Оксана Показати IP 10 Квітня 2014 17:18
хай романюк зі своїми дармоїдами і прибирає, з ода також чинуш понтових взяти трохи в г*вні поколупатися
природа до Оксана Показати IP 10 Квітня 2014 20:15
А ось про ОДА це у ціль! Нехай Пустовіт зі своїм "шептуном" Дубняком вийдуть і покажуть приклад!:) А то пишуть, що у того Дупняка стрімка кар'єра у БЮТі, от нехай на робочому прикладі покаже, це не бамбук в ОДА "курити" і понти гоняти, "решалово" знайшлось!:)
Анонім Показати IP 10 Квітня 2014 18:01
Запросіть великих патріотів а ми прості лучани подивимось чи вони вміють так само працювати як язиком молоти і прапор по Луцьку носити
аппп Показати IP 10 Квітня 2014 18:16
А тобі слабо?
Анонім до аппп Показати IP 10 Квітня 2014 21:16
А я не патріот.Я нормальний українець і волинянин,який чесно працює на 1500 грв.
месний Показати IP 10 Квітня 2014 20:06
3-4 роки гарна рычка була.проти того шо з нею зробили.розрили.вокруг хащы.смердить.
йося моргенштерн до месний Показати IP 11 Квітня 2014 10:45
коментар було видалено
Волиняка Показати IP 10 Квітня 2014 21:17
Там в ОДА є одна людина, яка дуже потребує роботи, Дуб(п)няк призвище - от нехай працює, а то бути помічником-шептуном голови ОДА, да ще на громадських засадах і бути невихованим хамлом - це не мішки тягати, а нехай людям покаже як по справжньому треба працювати!!!:) Бачили те "рішалово" сьогодні на представленні нового начальника МВС, це повний абзац, що за людина поруч з головою ОДА, хоча і сам голова...:)))
олег Показати IP 10 Квітня 2014 21:24
а чи не три міліони гривень пан романюк має витратити згідно тендеру на очищення берегів сапалаївки?
Думка до Олег Показати IP 11 Квітня 2014 08:23
От вам тотальна економія Романюка!А три мільйони річкою спливуть,бачите течія стрімка ,не втримали!!!