USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Лучан везуть у Харків святкувати Великдень

18 Квітня 2014 12:35
Напередодні великого православного свята Воскресіння Христового Волинська Самооборона Майдану запрошує волинян провести це свято разом зі своїми краянами у Харкові.

Зі слів активістів, виїзд волинян з Луцька до Харковаорганізовують аби підтримати побратимів, привезти їм смачної волинської паски та відсвяткувати велике релігійне свято у єдності.

Група виїзду формується вже зараз. Кількість місць обмежена. Надається перевага особам зрілого віку, чоловічої статі, які добре володіють російською мовою.

Виїзд о 18:00 у п'ятницю, 18 квітня. Повернення - у вівторок, 22 квітня.

«Ті, хто бажає скористатися можливістю підтримати харків'ян на свято Пасхи та привезти волинську паску побратимам, просимо звертатися за телефонами (067) 110 05 77 або (066) 341 80 53», - йдеться у повідомленні.

Також Самооборона просить підтримати групу виїзду бензином для автобусів.

«Хто не має можливості поїхати до Харкова, але бажає передати свою паску харків'янам, приносьте до Штабу Самооборони місто Луцьк, пр. Перемоги, 14)», - резюмують активісти.

Коментарі надає самооборонівець Андрій Омельчук (050) 756 33 32
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Олександр Показати IP 18 Квітня 2014 12:58
"Правий сектор" є "Правий сектор" - у Донецьк чи Луганськ бояться їхати.
Бо... до Олександр Показати IP 18 Квітня 2014 13:01
Їх там ніхто не чекає...
настя Показати IP 18 Квітня 2014 12:59
давайте літом у Крим поїдемо він же наш завжди був. І БУДЕ надіюсь
хехе) до настя Показати IP 18 Квітня 2014 14:45
давайте поїдемо
Харків'янка Показати IP 18 Квітня 2014 12:59
А зачем знание русского языка? Будете "косить " под сепаратистов.? У Харкові добре володіють українською мовою.!!!
Дід Панас до Харків'янка Показати IP 18 Квітня 2014 14:00
коментар було видалено
Дід Панас до Харків'янка Показати IP 18 Квітня 2014 16:00
Певно будуть під місцевих косити
Ну ну Показати IP 18 Квітня 2014 13:54
Думаю, що то провокація. Якщо буде не добре з поїздкою- то ПС забезпечить собі ріст прихильників., Якщо все добре (але не може бути так, на жаль) - тоді ПС - об еднувач українців. 5-6 постів МВД, та стікіж сомооборони Сходу. Хочеться адреналіну - йдіть в Адреналін. А свято не псуйте, не треба.
Дід Панас Показати IP 18 Квітня 2014 13:59
треба на телебаченні показати що Харків за майдан, так хлопці?
Анжеліка Показати IP 18 Квітня 2014 15:47
Їдуть щоб замутити там якусь провокацію чи бойню і всю провину потім звалити на місцевих.
Турпоездка Показати IP 18 Квітня 2014 17:18