USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Лучан закликають прийти на вибори у вишиванках і зробити «селфі»

25 Травня 2014 00:07
Громадські активісти на сторінках соцмереж закликають містян прийти на виборчі дільниці в одязі з національною атрибутикою. Після чого зробили «селфі» (фото самого себе) та поділитись з ними в соцмережах.

«25 травня українці повинні здійснити один з найважливіших виборів в історії незалежної держави – обрати свого президента», - пишуть організатори акції.

Також активісти закликають людей не лише прийти на виборчі дільниці та віддати свій голос за одного з кандидатів, а й одягнути вишиванки.
Окрім того, після волевиявлення пропонують виборцям зробити так зване «селфі» і опублікувати в соцмережах з відповідним хеш-тегом #вибори2014_луцьк.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
ІВАН Показати IP 25 Травня 2014 02:57
Ага! Головне прийти і підпис поставити в списку. А куди там галочку поставиш - це їм до одного місця! По перше - це вже можна підтасувати і по друге - немає різниці кого виберуть. Все належить до одного клану!
Яна Показати IP 25 Травня 2014 07:25
А ще треба принести з собою конфети "Рошен" і викласти це в інет як "Купуй ПоROSHENківське",чи станцювати прямо на дільниці гопак.І це викласти в інет з написом "Хто не скаче,той москаль"...
Лисичка до Яна Показати IP 25 Травня 2014 08:35
Наприклад, в моїй родині, родині мого чоловіка,брата та сусіди не голосують за "шоколадного барона", не знаю хто ВАМ нав язав таку думку,що саме він стане президентом! Як на мене, краще вже ВОНА, але за неї теж не голосуватиму до 2 туру..., поки підтримуємо Ляшка та Яроша!
Анонім Показати IP 25 Травня 2014 08:22
Це просто жах.Це не вибори-це цирк,а цирк нам нормальним не подобається.
Выборы Показати IP 25 Травня 2014 08:40
Выборы, выборы - кандидаты пидо*ы....
Макс Показати IP 25 Травня 2014 08:46
А я заберу бюллетень и уеду на рыбалку, будет чем росжечь костер
ВОНО Показати IP 25 Травня 2014 09:24
ніби і потрібна річ,але не для мене. Чудово розумію що виборна псевдодемократія все вирішить і без мого голосу. Адже головне не як проголосують, а як порахують. Ну а рахувати будуть як звичайно представники честних-пречестних депутатських кланів
Поха Показати IP 25 Травня 2014 10:31
А хіба є з кого вибирати?Я краще на рибалку поїду:)
Макс до Поха Показати IP 25 Травня 2014 19:05
Ну как улов?) у нас пусто :(
Общее настроение Показати IP 25 Травня 2014 12:20
Общее настроение не только в Киеве, а на всей Украине: хоть кто придэ, порядок навидэ
экзитпол Показати IP 25 Травня 2014 13:15
коментар було видалено
Свідомий Показати IP 25 Травня 2014 13:37
Яке, на ..., селфі? Зовсім вже довбанулися. Патріотофотоідіото? Нема з кого вибирати, а ви робіть селфі та кажіть "чіз". (((
луцьк Показати IP 25 Травня 2014 15:42
Вже Аваков повідомив, що сервер зламаний і голоси будуть рахуватися вручну. А я цьому не вірю. Вони там нарахують так, як їм треба, ніхто потім нічого не докаже, "бо сервер не працює." Цирк, я не іду на вибори, як і пів України. Пішли вони всі куда подалі. Хай що хочуть, то і роблять.
Свідомий до луцьк Показати IP 25 Травня 2014 15:51