USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Лучан закликають розпочинати безстроковий страйк

23 Січня 2014 15:11
Доєднатися до всеукраїнської акції непокори закликали лучан активісти Євромайдану.

Про це йшлося після звершення панахиди за загиблими у сутичках правоохоронців та демонстрантів у Києві, що відбулася 23 січня на Київському майдані у Луцьку.

Під час виступів євромайданівців лунали вигуки «разом і до кінця», а також «банду - геть» та «ганьба» на адресу обласної та центральної державної влад. Так, вийти та вшанувати пам'ять убитих у Києві кликали голову облдержадміністрації Бориса Клімчука. Втім, протягом панахиди та мітингу, що відбувся після її завершення, жоден представник влади не вийшов із будівлі.

Від імені ради Майдану, лучан закликали розпочати безстроковий страйк, який повинен перетворитися у всеукраїнську акцію непокори. Так, завтра о 10.00 перед будівлею обласної ради відбудеться мітинг, під час якого євромайданівці обіцяють презентувати план дій проти влади.


«Ми почали сьогодні з молитви за упокій тих людей, які були невинно убієнні на Майдані. Ви знаєте, що загинули люди, пролилася кров і цей факт зовсім змінює тактику нашої діяльності. До вчорашнього дня, до смертей людей, ми сподівалися, що можна буде знайти шлях виходу із ситуації, в яку зайшла Україна, що влада нас почує, зверне увагу на те, що у кожному місті України стоять майдани, які вимагають від влади змінити ситуацію. На превеликий жаль, влада на це не відреагувала ніяким чином», - звернувся до присутніх один із учасників луцького Євромайдану.

На думку активістів, сьогодні в Києві існує останній шанс домовитися і виконати вимоги, які поставив Майдан перед керівництвом держави. Влада, з його слів, має останній шанс піти на переговори, закінченням яких має бути відставка президента, уряду, відповідальність за побиття та смерть людей, відміна «драконівських» законів і встановлення нормальної демократичної процедури в Україні.

Учасників акції, що відбудеться завтра на Київському майдані, закликали приходити в масках, касках, в тому, що заборонено «драконівськими» законами, ухваленими 16 січня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
майдан Показати IP 23 Січня 2014 15:28
Клімчук злякався що і йому куля в дупу покаде, с*цкун
Віра Показати IP 23 Січня 2014 15:29
В церкву ходять гріхи замолюють. А пом"янути людей, яких клято били вони не соєзволять. У вас же дочки і сини ростуть онуки правнуки будуть . ЗА ВСЕ ВОНИ заплатять. Не можна бути таким холоднокровним. як ви можете для народу служити
ілона Показати IP 23 Січня 2014 15:30
бояться що звільнять
просто подумати Показати IP 23 Січня 2014 16:17
люди загинули і це жах,за це безумовно повинен винний відповісти,але чому в невинно убитого 4 кулевих поранення?це не снайпер,стріляв той хто толком не володіє зброєю,другій загиблий білорус,що за випадкові інтернаціональні смерті?винні повинні бути покарані самими суровими методами,але треба розібратися хто вони,в беркутів вогнепальної зброї нема,тоді хто стріляв?сбу?то що вони такі косоокі що 4 рази стріляти треба?вічна пам"ять загиблим,але хто це зробив треба розбиратись і безумовно карати винних.
Фася до просто подумати Показати IP 23 Січня 2014 20:24
Снайперы в Киеве — провокация по методичке http://nstarikov.ru/blog/35980
Тетяна Показати IP 23 Січня 2014 16:19
Це точно що бояться.Що вже вам боятися всерівно всіх попруть,ви вже всіх задрали. Підняли пенсію на 50гр, а говорять цілий рік,ніби на 5 тис. чим ви хизуєтесь,падлюки,проживіть на нашу пенсію от тоді і меліть. Гроші здайте на площі майданівцям,чи слабо?
до до Тетяна Показати IP 23 Січня 2014 21:42
Вам вже Вітя з Юлею багато підвищили? Набудували? Ну чекайте від ціх трьох!!! Чи будете кожного року Майдани влаштовувати???!!!
Укр. Показати IP 23 Січня 2014 16:30
Ждыть ! Прийдуть три богатирі,враз станете мільйонерами!Діставайте кравчучки, готуйте гаманці для мільйонів Невже у людей така коротка память?
хакер до Укр. Показати IP 23 Січня 2014 19:05
Греби в донецьк тупа скотина!
До Укр. Показати IP 23 Січня 2014 17:35
Ну то, давай, живи і дальше як зараз. Кусок хліба ще є, і добре. Є чим оковиту закусити. А Яник нехай серить на золотих туалетах. Нехай його син у 30 років має на рахунках у Європі 500 мільйонів. У ЄвропіЇ не в Росії, куди він нас тягне! Саме основне - моя хата скраю, я нічого не знаю! Цього ти хочеш?
читач до До Укр. Показати IP 23 Січня 2014 19:05
а по твому треба лити кров вбивати людей?ні янукович ні його сини від ціх бунтів не постраждають,в самому крайньому випадку вони просто емігрують,а тих що ви положите вже не повернеш,тількі законні вибори і законно обраний президент,заспокоять ситуацію.
Фася до До Укр. Показати IP 23 Січня 2014 20:27
Пить надо меньше, и деньги появятся.
Алекс Показати IP 23 Січня 2014 21:37
Це не страйк на завтра оголосили - це ширма для прикриття того, що завтра хочуть зробити біля ОДА - а саме Гузь у соцмережі закликає до "героїчного" наслідування захоплень ОДА які пройшли у Львові, Тернополі, Рівному... от що завтра буде! Йому соромно що Волинь пасе задніх... У Луцьк завезені молоді хлопці-бойовики і поселені у декільках готелях малими групками, а завтра розсіються у толпі, але перші підуть на штурм будівлі, бити двері, вікна...а потім "пропадуть"! Вважають що волиняни не такі сміливі і треба поштовх для штурму! Вже на сайті Борда з'явилась інформація від активістів, розмістити не місцевих хлопців на ніч до завтра! От що за "страйк" завтра буде!
Лучанин Показати IP 13 Лютого 2014 02:46
Тупуватий Кличко вміє лише блокувати роботу Верховної Ради і оголошувати страйки. З таким інтелектувальним багажем преться в президенти з необмеженими повноваженнями. Перетворить державу в ринг...