USD 38.80 39.10
  • USD 38.80 39.10
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

Лучанка тримає у квартирі курей та щодня вигулює їх на повідку

30 Серпня 2016 10:33
Луцька пенсіонерка у квартирі багатоповерхівки завела собі пернатих улюбленців - півня та курку. Птахів щодня виводить на прогулянку наче собак - на повідку. Та навіть імена їм вигадала, улюбленців назвала Петром та Дашею. Їх, каже, завела не для їжі, а для втіхи, щоб не було так самотньо, - йдеться у сюжеті ТРК Аверс.

З тих пір дивачка стала дуже популярною у мікрорайоні. Та жінка бідкається, що надто часто потрапляє у фото та відеооб’єктиви і від цікавих поглядів уже стомилась.

Як розповідає старенька, вона вже вдруге вдома заводить домашню птицю. Попереднього разу її курку з’їв сусідський собака. Тож тепер пернатих намагається далеко від себе не відпускати.

Зі слів лучанки, домашнім улюбленцям усього 3,5 місяці, а вигулює їх на повідку, аби далеко за ними не ходити та щоб не повтікали.

Детальніше дивіться на відео:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
222 Показати IP 30 Серпня 2016 10:44
бідні її сусіди- таких треба відселяти в села,щоб не мордували людей ,які живуть поруч ,кури дуче "запашні" істоти і в квартираї їм явно не місце
Оса Показати IP 30 Серпня 2016 11:48
Довела держава стареньку от вона і завела собі друзів шановні сусіди це не біда вони і тараканів половлять і цеж не змія яка через унітаз до вас доповзе нехай тримає.
Людоньки до Оса Показати IP 30 Серпня 2016 13:32
Які люди така й держава.Ця стаття яскравий приклад.
Анонім до Оса Показати IP 30 Серпня 2016 15:13
В неї є донька.Взяла б краще квартирантів.
маркер до Оса Показати IP 30 Серпня 2016 15:56
Вот и прозвучала универсальная фраза-оправдание на все случаи жизни, после которой становиться легче и приходит чувство значимости - "Довела держава"
Луцьк Показати IP 30 Серпня 2016 13:04
От яке воно славне місто Лучеськ, які прекрасні люди тут живуть!
Сажа до Луцьк Показати IP 30 Серпня 2016 16:50
Луцьк туристичний
Хулі то Єропа Показати IP 30 Серпня 2016 13:19
Оскільки має таку популярність серед жителів мікрорайону то скоро буде депутатом.Буде бідкатись не тільки за сусідів , а й за жителів міста.
Скотобаза Показати IP 30 Серпня 2016 14:05
Розуму що в курки.
оля до Скотобаза Показати IP 31 Серпня 2016 12:27
Навіщо ображати людину? Маєте зауваження - сформулюйте коректно!!!
Сусідка Показати IP 30 Серпня 2016 16:30
Тримає вона їх далеко не весь час на повідку! Мені довелось на власні очі бачити, як цих пернатих додому заганяють: перекривають з двох сторін вхід до під"їзду, щоб їх зловити і заставити зайти в той же під"їзд! Довелось обходити з дитиною ледь не по іншій стороні вулиці! Ще сусідських дітей відганяли, щоб не заважали!!!
33-й до Сусідка Показати IP 30 Серпня 2016 17:19
Нечего вмешиваться в процесс дрессировки.
33-й Показати IP 30 Серпня 2016 16:34
Кузница кадров цирка!
баба галя Показати IP 30 Серпня 2016 20:10
Аби не свиней