USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Лучани і надалі «перегріватимуться» у власних квартирах

28 Жовтня 2015 11:37
Температура повітря в окремих квартирах багатоповерхівок у районі ЛПЗ сягає позначки 25-27 градусів за Цельсієм. А це, вважають самі мешканці, «безгосподарне поводження з тепловою енергією».

Про це під час засідання 80-ї сесії Луцької міської ради сьогодні, 28 жовтня, повідомив депутат Луцької міської ради Сергій Сівак.

З його слів, мешканці району ЛПЗ регулярно скаржаться на недоброякісну роботу місцевої котельні.

«З моменту підключення опалення в районі ЛПЗ лучани почали скаржитись на недоброякісну роботу місцевої котельні, що забезпечує обігрів району. Так, при тому, що денна температура у цю пору сягає позначки 7-9 градусів вище нуля, а нічна становить 3 градуси тепла, то за таких обставин температура повітря в квартирах - 25 градусів і більше. Тож мешканцям доводиться відкривати кватирки і вікна. Це професійна недбалість теплоенергетиків», - зауважив обранець громади.

Він звернувся до Луцького міського голови з проханням надати вказівки відповідним структурним підрозділам щодо більш економного і ощадного витрачання теплоносіїв за теплої погоди.

«Бо люди відкривають балкони, щоб зменшити температуру, а це – додаткові навантаження на бюджет», - підсумував він.

Однак навіть з трьох спроб голосування, луцькі обранці громади не захотіли підтримати пропозицію Сівака «прикрутити крани» у батареях.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
опа Показати IP 28 Жовтня 2015 11:49
Поставте собі тепловий лічильник і самі регулюйте.
Роман Показати IP 28 Жовтня 2015 11:52
Така ситуація не тільки на ЛПЗ, в центрі на Волі, Коперника , Чехова. Виходячи на роботу відкриваємо вікна на кухні, балконі, а вночі взагалі можна "здохнути" від жари
Роман Показати IP 28 Жовтня 2015 11:53
По моєму за таку безгосподарність, потрібно гати з роботи по статті за "хАЛАТНІСТЬ" ВСІХ, від "малого до старого".
жителька ЛПЗ Показати IP 28 Жовтня 2015 11:57
Повна брехня. У будинках Станіславського,50,52 повністю холодні батареї. Тільки включили,то були ледь-ледь теплі. А зараз,наприклад,сьогодні, теплі добре,тільки у кухні, а в залі і,головне в дитячій, холодні повністю, не льодяні, а просто холодні, бо близько є тепло.не знаємо ,кому ж так гаряче в районі ЛПЗ. ЗАРАЗ НЕ ХОЛОДНО, АЛЕ ЯКЩО ВОНИ ТАК БУДУТЬ опалювати у морози,то буде повний дубар.За холодні батареї ніхто платити не буде-це точно.
гриб до жителька ЛПЗ Показати IP 28 Жовтня 2015 12:34
+100
7777 до жителька ЛПЗ Показати IP 28 Жовтня 2015 13:56
запитайте кожного з ЛПЗ,у нас і у всіх моїх знайомих така ситуація,можлво у вас завоздушені батареї,чи котельня інша.
.555 Показати IP 28 Жовтня 2015 12:13
Ну ніяк народу не вгодиш)))... мені здаеться там стоіть ще старе обладнання і як ще почнуть зкручувати ))) то і того ладу не буде.)) Всерівно не у всіх підіздах стоять лічильники на тепло))) тому грійтесь )))поки ще не пришла зима)))
1 Показати IP 28 Жовтня 2015 12:33
холодні-погано, теплі-теж погано. Як на мою думку людям нормально, але ж 15 листопада 2-ий етап виборів і робиться все для підриву рейтингу одного з кандидатів. ось і все)))))
555 Показати IP 28 Жовтня 2015 13:04
консервуєм тепло в банки - зимою будем відкривати
7777 Показати IP 28 Жовтня 2015 13:52
у нашій квартрі,на Дружби Народів,28 градусів!навіщо нам щей переплачувати ітак за дороге опалення,від якого ніякого комфорту!!!на дворі плюсова температура!для чого так палити???!наші гроші вивітруюця через вікна,бардак в країні,повсюду ніхто ні на кого невпливає і не контролює!
жителька Станіславсь Показати IP 28 Жовтня 2015 14:33
Зараз тепло, а зимою - холодіна. В квартирі живуть маленькі діти. Не можна судити по всіх квартирах.
знаючий Показати IP 28 Жовтня 2015 15:15
проблема в тому, що одні будинки ближче до котельні, інші далі. Відповідно втрати тепла в мережах різні. В будинках відсутні ІТП з погодним регулюванням. Котли на котельнях фізично і морально застарілі. Вихід: 1. Замінити зношені металеві труби на попередньоізольовані. 2. Замінити старі котли в котельні на сучасні. 3. Встановити ІТП з погодним регулюванням у будинку або хоча б тепловий лічильник. Якщо перші два пункти потребують великих капіталовкладень, то останній цілком посильний для мешканців будинку. Тим більше, якщо створити ОСББ і взяти кредит по пільговій державній програмі. Шановні споживачі не скигліть, починайте зміни із себе!
парк Показати IP 28 Жовтня 2015 15:37
Сівак, верни земельку громаді, яку в парку хапнув..
Вдоволений Показати IP 28 Жовтня 2015 16:43
Кому там загаряче, роздягніться і ходіть по квартирі в трусах, а не гвагайте, бо як прикрутять, то будете в кожухах ходити.
7777 до Вдоволений Показати IP 29 Жовтня 2015 10:39
ми так і ходимо,а якщо вам холодно то одягайте кожухи,тай ходіть собі по квартирі!зручно?
Вдоволений до 7777 Показати IP 30 Жовтня 2015 02:40
Ця пісня не про мене! А про тих, кого розпарило. Мене ж цілком влаштовує!
Анонім Показати IP 28 Жовтня 2015 16:54
І на сухомлинського жара капец більше 25 градусів