Лучани хочуть, аби на 40-му облаштували регульовані пішохідні переходи
Облаштувати регульовані пішохідні переходи поблизу кільця на перехресті Конякіна-Гордіюк просять у Луцьку.
Відповідні петицію на сайті Єдиних місцевих петицій опублікувала 7 квітня Юлія Братюк.
Зокрема, лучанка каже, що на цій ділянці дороги дуже інтенсивний рух як транспорту, так і пішоходів, особливо у ранішній і обідній час.
«В районі знаходяться дві школи, садочки, училище, коледж «Монада». Тому дорогу змушена переходити велика кількість дітей. До того ж зупинка на вулиці Гордіюк (біля будівництва) розташована майже на кільці прямо на пішохідному переході. Людина, яка перейшла половину дороги, може бути відрізана від протилежного боку тротуару маршрутками, що зупинились на зупинці і їй нічого не залишається, як стояти посеред дороги, поки ті не рушать (обійти неможливо, бо далі огородження). Це дуже небезпечно, особливо для дітей», - йдеться у петиції.
Тож Юлія просить встановити тут світлофори задля безпеки як водіїв, так і пішоходів.
Станом на 10 квітня петицію підписало 24 особи з 300 необхідних. До кінця збору підписів залишилось 11 днів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Відповідні петицію на сайті Єдиних місцевих петицій опублікувала 7 квітня Юлія Братюк.
Зокрема, лучанка каже, що на цій ділянці дороги дуже інтенсивний рух як транспорту, так і пішоходів, особливо у ранішній і обідній час.
«В районі знаходяться дві школи, садочки, училище, коледж «Монада». Тому дорогу змушена переходити велика кількість дітей. До того ж зупинка на вулиці Гордіюк (біля будівництва) розташована майже на кільці прямо на пішохідному переході. Людина, яка перейшла половину дороги, може бути відрізана від протилежного боку тротуару маршрутками, що зупинились на зупинці і їй нічого не залишається, як стояти посеред дороги, поки ті не рушать (обійти неможливо, бо далі огородження). Це дуже небезпечно, особливо для дітей», - йдеться у петиції.
Тож Юлія просить встановити тут світлофори задля безпеки як водіїв, так і пішоходів.
Станом на 10 квітня петицію підписало 24 особи з 300 необхідних. До кінця збору підписів залишилось 11 днів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
333
Показати IP
10 Квітня 2016 19:07
Там кільцевий рух. Який сітлофор за 5м від нього може бути?Думайте головою. Краще посуньте зупинку на метрів 50 уверх і все буде добре.
Ярик
Показати IP
11 Квітня 2016 01:38
""Краще посуньте зупинку""
а як же магазин Вишенька? тільки і тримається за зупинку і продаж пива оп ночам...
Без змін: чергові садочки Луцької громади 29 та 30 червня працюватимуть у штатному режимі
Сьогодні 17:49
Сьогодні 17:49
Канада отримала право брати участь у «Євробаченні»
Сьогодні 17:20
Сьогодні 17:20
На місці пам'ятника Леніну: Зеленський анонсував встановлення пам’ятника Мазепі в Києві
Сьогодні 16:52
Сьогодні 16:52
Волинський студент-медик через оголошення про продаж приставки обманув 11 людей: як покарали 
Сьогодні 15:25
Сьогодні 15:25
У Волинській ОВА закликали роботодавців області у зв'язку зі спекою змінити графік роботи
Сьогодні 14:56
Сьогодні 14:56
У Луцьку п'яний водій пошкодив чотири припарковані автівки
Сьогодні 14:27
Сьогодні 14:27
Іран атакував Бахрейн та Кувейт після ударів США
Сьогодні 13:29
Сьогодні 13:29
У Луцьку викладач коледжу побив дружину: як покарали
Сьогодні 13:01
Сьогодні 13:01

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.