USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Лучани хочуть вулицю Хурсенка. ОНОВЛЕНО

21 Лютого 2016 10:28
У Єдиній системі місцевих петицій зареєстрували звернення з проханням назвати одну з вулиць обласного центру Волині іменем співака Вячеслава Хурсенка. Автором петиції є Андрій Коваль. Він пропонує перейменувати на честь Хурсенка вулицю Московську, позаяк він мешкав неподалік, або ж будь-яку іншу. Щоб звернення було розглянуте міською владою, воно мусить зібрати 300 голосів за місяць, - пише Олена Лівіцька на Волинській газеті.

«Шановні лучани і шанувальники творчості В'ячеслава Хурсенка! Прошу Вас підтримати петицію, щодо перейменування вулиці Луцька на його честь, – пише ініціатор звернення. – В'ячеслав Хурсенко - народився 01.06.1966 року, лучанин. Тут він закінчив музичну школу й училище. Здобув медичну освіту за спеціальністю фельдшер-акушер. Починаючи з дев'яностих років минулого століття, став відомий, як співак, композитор (зокрема, завдяки участі у фестивалі "Оберіг"), висококласний віолончеліст.

В'ячеслав Хурсенко - автор і виконавець пісень "Соколята", "На острові чекання", "Сповідь", "Панує ніч", "Я тебе розлюбив", "Віра, Надія, Любов", "Шалений час", "До рідного дому", "Ковток вина" та багато інших. Головний хіт Хурсенка - пісня "Соколята", була написана для Василя Зінкевича.

Пісні Хурсенка виконують співаки у популярних українських передачах і на концертах, а також звучать у фільмах відомого режисера Оксани Байрак "Жіноча інтуїція" та "За два кілометри до Нового року". Трагічно загинув 08.09.2009 р. у віці 43 роки», - йдеться у петиції, зареєстрованій 18 лютого.

Нагадаємо, цього року 1 червня співаку мало б виповнитися 50.

За станом на 16:40 21 лютого петиція набрала необхідних 300 голосів лучан – це зобов’язує міськраду розглядати звернення на виконкомі або сесії, а тоді дати відповідь громаді міста.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
МИТЕЦЬ Показати IP 21 Лютого 2016 10:56
Яким чином підтримати розкажіть.Незрозуміло.
Вибачте Показати IP 21 Лютого 2016 11:04
Вибачте, це вже маразм. А чи хоче цього родина, і, найголовніше, мешканці цієї немалої вулиці. Чи уявляють вони скільки це клопотів їм завдасть?
анонім до Вибачте Показати IP 21 Лютого 2016 13:10
донька його підтримала петцію...
меломан до Вибачте Показати IP 21 Лютого 2016 20:25
це відомий лучанин, поет і композитор, він абсолютно достойна людина, щоб вулиця в Луцьку носила його ім"я.
Анонім Показати IP 21 Лютого 2016 11:06
Які проблеми,ЗБУДУЙТЕ нову вулицю та назовіть як завгодно.
ще не зовсім свідоми Показати IP 21 Лютого 2016 11:31
Скоро свідомі до планет доберуться
злий до ще не зовсім свідоми Показати IP 21 Лютого 2016 15:56
коментар було видалено
Швондер Показати IP 21 Лютого 2016 12:41
Савкове бидло, як завжди проти. Саме цікаве те, що коли комуняки називали вулиці ім"ям усяких чЛєніних, Дзєржинскіх та інших садистів-людоїдів совкове бидло сиділо засунувши язик у ср\ку.
ЛУЧАНКА Я до Швондер Показати IP 22 Лютого 2016 13:28
сОВКОВЕ Б*ДЛ* ЦІКАВИТЬСЯ...ХТО ПРОПЛАТИТЬ ВСІ ВИТРАТИ НА ЗМУНУ ДОКУМЕНТІВ(ДОМОВИХ КНИЖОК...ПРИПИСОК І Т.Д)????????? ВИ МАБУТЬ ДУЖЕ "РОЗУМНА ЛЮДИНА" ЯКА РОЗУМІЄ ЩО ЦЕ ВІДМИВАННЯ ГРОШЕЙ...
Швондер до ЛУЧАНКА Я Показати IP 22 Лютого 2016 14:24
Ніяких витрат немає. Нічого міняти не потрібно, Усі документи зі старою адресою дійсні. Адреса в документах міняється при плановій заміні документів (паспорті - коли вклеюєте фото; домовій книзі - коли когось прописуєте, чи виписуєте; свідоцтві на право власності - при відчудженні етс). Десь вичитав в безмежжі Інтернету, що капслоком пишуть м\даки.
анонім Показати IP 21 Лютого 2016 13:09
сама донька підтримала петицію...