USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Лучани помолилися за Україну

24 Серпня 2015 11:49
Святкові заходи з нагоди Дня Незалежості України розпочалися для лучан з святкового богослужіння. У Свято-Троїцькому кафедральному соборі десятки лучан схилили говлови в молитві за свою державу, свій край та родину.

Не забули вони й про те, якою ціною здобувалася й зараз здобувається незалежність.

«Сьогодні, я звичайно, відчуваю радість. Ми свою Україну любимо, молимося за неї, за те, щоб в нас все було добре, щоб наші сини не клали свої голови», - каже лучанка Ольга.

Опісля служби віряни підійшли до стели Героїв Небесної Сотні та загиблих воїнів АТО, і помолилися за упокій їх душ. В пам’ять про їх подвиг, біля стели поклали квіти.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Оратор Показати IP 24 Серпня 2015 12:16
А в інших храмах Волині не молилися в День Незалежності України?
Кустодія до Оратор Показати IP 24 Серпня 2015 21:01
Якраз в інших молитва творилась..... А в тому що на фото "стукали в дерев`яний дзвін"......
Українець Показати IP 24 Серпня 2015 12:35
Цікаво, а в секті мацковського паханату теж молилися за Україну?
Лучанин до Українець Показати IP 24 Серпня 2015 17:34
Ні, бо їхній пахан-ботоксний недомірок не дав добро
Кустодія до Лучанин Показати IP 24 Серпня 2015 20:57
"Церква моцкоського панахату"???? Не чув... Знаю канонічну Українську Православну Церкву і її предстоятеля Блаженнішого Онуфрія яка служить Господу Ісусу Христу спільно з усіма православними церквами..... "КП" там і не існує....та інших розкольників....
Лучанин до Кустодія Показати IP 24 Серпня 2015 21:43
І чим же він " блаженніший"? Тим що не вшанував вставанням за загиблими українцями у верховній раді? Чи тим, що справно відстьогує лаве кірілкє гундяєву, який " благословляє" рашистських виродків вбивати наших хлопців? Пора вже цю секту гнати поганою мітлою з України.
Кустодія до Лучанин Показати IP 24 Серпня 2015 22:27
Це титул... Чим пан Денисенко титул "Святійший" заслужив??? Тим що купує церковне начиння на підмосковному заводі Софрино???? Чи тим, що самостійно проголосив себе "патріархом"??? Господь Бог вирішить хто "Святійший", "Блаженіший" а хто президент через кров загиблих на Майдані.....
Галя Показати IP 24 Серпня 2015 23:27
А Гунчик свою бойову подругу вигулює
Кріс Показати IP 25 Серпня 2015 08:25
Балдею, когда православные между собой скубуться)))
ЗУБР Показати IP 25 Серпня 2015 21:46
ВОТ ТАК МЫ ЕДЕНИМСЯ И СТРОИМ СТРАНУ