USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Лучани зустрілися з айдарівцями, які їдуть на Схід

9 Вересня 2014 20:15
Бійці легендарного батальйону «Айдар», які брали участь у бойових діях та знову вирушають на Схід, зустрілися з міською громадою у центрі Луцька.

Зустріч із айдарівцями відбулася 9 вересня на Театральному майдані у Луцьку.

Автівки з бійцями радісними вигуками «слава Україні» вітали сотні лучан. Зустріч розпочали зі спільного виконання Гімну України.

До громади звернувся командир другої Волинської роти батальйону, який нині перебуває на лікуванні, Ігор Лапін. Він закликав усіх хвилиною мовчання вшанувати пам'ять полеглих бійців. Від імені солдатів він подякував волинянам, завдяки підтримці яких бійці одягнені та ситі й мають чим воювати. З його слів, сьогодні не всі військові волиняни змогли бути присутніми, адже дехто загинув, дехто лікується в госпіталях. Ті, хто вже одужав, сьогодні знову вирушають на Схід. З його слів, небагато тих, хто вірить, що перемир’я буде тривалим і війна скінчилася.





«Ми там для того, щоб тут був мир. Тому я щиро вірю, що він буде, але здобутий він за безпосередньої участі наших добровольців, славетних воїнів «Айдару», з якими я маю честь воювати», - повідомив боєць.

Він розповів, що Волинська рота – штурмовий підрозділ «Айдару», який здійснює практично всі бойові операції. Він представив громаді бійця Юрія, який виконуватиме обов’язки командира роти, доки Ігор Лапін лікуватиметься на Волині. Він побажав бійцеві бути розсудливим та врівноваженим.

Луцький міський голова Микола Романюк назвав бійців гордістю й славою України та подякував їм від усіх лучан.

«Ми ловили звісточки про кожного з вас, де тільки могли, максимально намагалися зробити все, щоб допомогти вам. Лучани знають «Айдар», пишаються вами», - зазначив міський голова.

Черкаський народний хор, виступ якого відбудеться у Луцьку, подарував бійцям пісню-молитву та передав іконку Богородиці зі Святої землі командиру роти. Солістка хору зауважила, що зараз за добровольців усі моляться та побажала, щоб молитва зміцнювала їхні серця.



До лучан зверталися бійці батальйону, айдарівцям висловлювали подяку представники громадських та ветеранських організацій. Священики прочитали молитву за добровольців, які вирушають на Схід. Наприкінці заходу усіх небайдужих запросили підтримати бійців обіймами.



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 43
ненаю Показати IP 9 Вересня 2014 20:23
Питання одне, чому легендарний?
відповідь до ненаю Показати IP 9 Вересня 2014 20:28
Тому що пвбивали там хлопців багато які лізли вперед і нікого не слухали, немає такого поняття як едине командування, а тепер "герои"-легендарні що стільки хлопців померло...:(
Дончанин до ненаю Показати IP 9 Вересня 2014 20:35
коментар було видалено
лучанин до Дончанин Показати IP 9 Вересня 2014 20:44
ПНХ
ровенчанин до лучанин Показати IP 9 Вересня 2014 20:56
А ти за ним швиденько швиденько
я до ровенчанин Показати IP 9 Вересня 2014 21:03
ти такий рівенчанин, як він дончанин
Анонім до Дончанин Показати IP 9 Вересня 2014 21:36
ПНЙ хуйлостан!
Лучанин до Дончанин Показати IP 9 Вересня 2014 23:14
Дончанин,... убий себе - спаси планету.
304 до ненаю Показати IP 9 Вересня 2014 20:59
а у нас так : "пили воду с калюжи - героїі" ,потеряли людей и вооружение - "легендарні"...
лучанин Показати IP 9 Вересня 2014 20:45
Хлопці, ви мегакруті!!! Бережи вас Бог!
воін Показати IP 9 Вересня 2014 20:56
коментар було видалено
встиг до воін Показати IP 10 Вересня 2014 09:11
Всти гпрочитати. А це правда.... Тільки кому зараз правда потрібна. Був злодій пішов в батальон-------ХЕРОЙ... Демократія по Украінськи.
Лучанин Показати IP 9 Вересня 2014 21:01
Воювати повинні професійні військові під злагодженним керівництвом центрального штабу,тоді менше загинуло молодих хлопців,а це все ,,ПОНТИ"",заіхати на майдан автомобілями,також з номерними знаками АЙДАР автомобіль сьогодні на перехресті вулиці Шопена Волі на швидкості і на червоне світло пішоходи розбігались ,виникла аварійна ситуація з маршрутним автобусом і іншими учасниками руху ,які іхали на зелене світло,то це військові ні це дауни.
луцький Показати IP 9 Вересня 2014 21:02
Я дуже вибачаюсь що не в тему але, еб...так то мать, в місті є влада чи що?! Весь 33-й о 21.00 у диму кожен вечір!!! Це хтось припинить а владо бл...ь!!!
Анонім до луцький Показати IP 9 Вересня 2014 21:05
то е світломаскеровка...
Анонім Показати IP 9 Вересня 2014 21:04
Прощайте, герої...
Анонім до Анонім Показати IP 9 Вересня 2014 21:06
Айдар кердик...
Я Показати IP 9 Вересня 2014 21:16
Помоліться за хлопців, бо вони нас захищають, а ви щось гавкаєте.
Анонім до Я Показати IP 9 Вересня 2014 22:09
Мене не треба захищати.
Ольга Показати IP 9 Вересня 2014 21:26
можна довго тут сидіти і патякати.які вони герої.А можна просто йти разом з ними і робити те що велить серце.
Дончанин до Ольга Показати IP 9 Вересня 2014 21:40
коментар було видалено
тиць... до Ольга Показати IP 10 Вересня 2014 06:17
Якщо робити те що велить серце, то ви фiг куди дiйдете!!! )))
лу Показати IP 9 Вересня 2014 22:47
чому б не заборонити коментарі у подібних темах, га редакціє?)
до лу. до лу Показати IP 9 Вересня 2014 23:01
Аїм пофіг.....
Злий Показати IP 9 Вересня 2014 23:04
Кацапське бидло і тут находить що сернути в коментах. Шкода що я ваших морд не бачу, зустрілися б в місті...
Віталік Луцьк Показати IP 9 Вересня 2014 23:38
Це тільки ідіоти можуть таке писати!!! Це люди які боряця за нас, а ви їх обсираєте! Молитися за таких треба! ЦЕ НАШІ ГЕРОЇ!!! А ті шо пишуть фігню анонімно це просто боягузи!!! ПРИЙДИ ЇМ В ОЧІ ЦЕ СКАЖИ!!!!!
Анонім до Віталік Луцьк Показати IP 10 Вересня 2014 09:23
коментар було видалено
Айдар Показати IP 10 Вересня 2014 00:48
Вибори вже почалися! Лапіна в кандидати! Всіх хто воював і набої підносив - у міністри і депутати.
лучанин Показати IP 10 Вересня 2014 07:46
А ось в мене питання - що там робить адвокат і аферіст лапін? Сколькох людей він нагрів у недавньому минулому на гроші на 'решалові' у судах? І тут на тобі -вже легендарний командир....явно попахуе виборами
11 до лучанин Показати IP 10 Вересня 2014 09:21
у Лапіна два варіанти 1. люстрація 2. айдар....отримає учасника АТО і люстрації не буде.... це не тільки він один такий хід обрав,Чорноволи, Яроші ірешта,які живуть на 1000 грн на рік згідно своєї декларації вихід один" воювати" , а держава потім все спише
Кішка до 11 Показати IP 11 Вересня 2014 17:19
Ти і тут засвітився, люстратор хренов...
Кішка до лучанин Показати IP 11 Вересня 2014 17:28
Лапін - молодець та патріот, це однозначно...На таких треба рівнятись...він пройшов весь Майдан, на війні з перших днів, просто ми - недолугі, усвідомити, що людина за ідею життям ризикує --не можемо. Все зається підставою та піаром, по собі всіх судимо... Отже, лучанин, не суди Лапіна по собі, бо він -справжній...
Військовий Показати IP 10 Вересня 2014 08:22
Зібрались аферюги та хлопці з криміналом,а ми Героі Героі люди ви добре до них придивіться,хто має бажання той воює,а це просто піар і вчора пересування по місту автомобіля з номерами Айдар це водій мабуть був обкурений він нікого непропустив на зелене свтло по переходу іздив на червоне виникали аварійні ситуаціі ,то так вони воюють.Пішла муля на війні робит піар і лізе різна наволоч.
Кішка до Військовий Показати IP 11 Вересня 2014 17:15
Цікаво, до яких військ належите? І чому ще тут, а не на війні з агресором? Бо якщо то піар, то і ви підіть попіартесь..., а то все на дивані та на дивані..
аяяй Показати IP 10 Вересня 2014 11:32
Пусть на деле покажут какие они герои и патриоты,и храни их Бог
Анонім Показати IP 10 Вересня 2014 13:36
Хотите мира - сидите дома, воспитывайте детей, работайте, кормите семью, а не суйтесь на Донбасс. Позвольте людям востока самим решить, как им жить.
цумань до Анонім Показати IP 10 Вересня 2014 15:45
ви вже бля рішили один раз з еблуковичем, потім другий з лугандонією. вам даунам по життю треба заборонити щось вирішувати.
мати, дружина до цумань Показати IP 10 Вересня 2014 17:22
Тобто ти - такий собі вояка та не бажаєш миру? Чого сам тоді не на війні? Не забагато на себе береш - забороняти комусь щось вирішувати? Можливо даун - це ти?
аяяй Показати IP 10 Вересня 2014 15:18