USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Луцьк попрощався із загиблим. Бачення фотографа

23 Лютого 2014 13:12
Для того, щоб взяти участь у панахиді та провести в останню путь загиблого у Києві волинянина Сергія Байдовського зібралося декілька тисяч лучан. Хлопцю було 23 роки.

Панахида відбулася у Свято-Троїцькому кафедральному соборі у Луцьку 22 лютого.

Фоторепортаж від Антона Аношина:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Антисистема Показати IP 23 Лютого 2014 13:31
Люди поклали своє життя, за те, що набридло жити у корумпованій системі, у гнилій до кісток. Набридло, коли "блатні" позбавляються відповідальності за свої діяння, усі справи можна вирішити "по дзвінку" і за "ши-ши". Набридло, що розумні і чесні люди стоять на ринках, бо немають впливових звязків, стоять у ЦЗ, бо нема кому "влаштувати". Прикладів можна навести багато. І ось люди, такі прості як і ми усі, відчувши усю несправедливість, дали відсіч системі. Слава героям! Слава Україні! Хай Бог нас береже!
Антисистема Показати IP 23 Лютого 2014 13:31
Люди поклали своє життя, за те, що набридло жити у корумпованій системі, у гнилій до кісток. Набридло, коли "блатні" позбавляються відповідальності за свої діяння, усі справи можна вирішити "по дзвінку" і за "ши-ши". Набридло, що розумні і чесні люди стоять на ринках, бо немають впливових звязків, стоять у ЦЗ, бо нема кому "влаштувати". Прикладів можна навести багато. І ось люди, такі прості як і ми усі, відчувши усю несправедливість, дали відсіч системі. Слава героям! Слава Україні! Хай Бог нас береже!
8888888888 Показати IP 23 Лютого 2014 13:39
Смерть врагам.Память героям.Помним Скорбим и не забудем тех кто пал смертью Героя.Не забудем и тех кто убивал калечил насиловал сажал на питабы и добивал палками уже МЕРТВЫХ.Мы вам найдем!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
назар Показати IP 23 Лютого 2014 13:42
співчуття........нехай земля буде пухом
Lеся M&M до назар Показати IP 23 Лютого 2014 16:58
Велике співчуття матері, котра втратила свого синочка, родині, котра втратила свого сина, брата, племіника, друзям, котрі втратили свого друга, дівчині, котра втратила свого коханого, Україні, котра втратила свого Героя! Слава Україні! Героям Слава!
Слава Героям! Показати IP 23 Лютого 2014 13:43
вулицю Інститутську перейменувати у вулицю Небесної Сотні.
олег Показати IP 23 Лютого 2014 17:12
ОБЩАК ПР - Луцький "ЗАХІДІНКОМБАНК" (м. Луцьк, пр-кт Перемоги,15) фінансував "беркут" та "тітушек", які вбивали людей. Керівник ОБЩАКА - Галина Скиба також винна в смертях Героїв Майдана. Необхідно покінчити з цим ОБЩАКОМ ублюдків ПР.
Валентина Показати IP 23 Лютого 2014 19:03
Люди, а як вам оці ряжені козаки, мужики під 2 м росту, які тільки спромоглись, що куліш на майдані варити? А такі молоденькі хлопчаки уже були під кулями, виносили побратимів та гинули, щоб такі дядьки красувались??
ооо Показати IP 23 Лютого 2014 23:45
о и Олег з шитом
Ната Показати IP 23 Лютого 2014 23:51
Скотина Януковицька!!!)))))))))))))))))))))))).............................................
вічна память Показати IP 24 Лютого 2014 01:41
хлопцям які загинули за зміну сістеми .на жаль ті хто іх туда послав ховалися в луцьку ведучи війну з вітряками або закривши пику маскою трощили Луцьк вже владу ділять
Герої не вмирають! Показати IP 25 Лютого 2014 20:23
Героям Слава!!! Glory to the Heroes of Ukraine!!!