USD 38.80 39.10
  • USD 38.80 39.10
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.97

Луцьк достойно зустрів березневий снігопад, - Поліщук

17 Березня 2018 09:20
Луцькі комунальники зустріли весняні снігопади у повній бойовій готовності.

Як повідомив радник Луцького міського голови Ігор Поліщук, з 19:00 на вулицях міста фактично без перерви працювало 9 одиниць сніго-прибиральної техніки, а близько 4 ранку виїхали 16 одиниць.

Про це йдеться в його дописі у Фейсбуці.

"04:00

Разом з Григорієм Недопадом традиційно проводимо нічну перевірку прибирання снігу в місті.

9 одиниць техніки працює з 19:00 фактично без перерви. Спочатку здійснювали посипання соляною та соляно-щебеневою сумішшю, після цього приступили до безпосередньої очистки. 16 одиниць техніки зараз виїхало на тротуари міста.

Попри дописи й вангування фейсбук-експертів, працівники комунальних служб на роботі, а не на корпоративах з нагоди дня комунальника)

Місто достойно зустріло потужні березневі снігопади", - написав Ігор Поліщук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Рома Показати IP 17 Березня 2018 09:50
Тільки вчора ввечері поліція пяного тракториста-прибиральника тротуарів ловила. А той трактор покинув і навтьоки.
fsdfsdfsdfsdfsd Показати IP 17 Березня 2018 10:21
Ну вот що за бред? Як будто ніхто по дорогам не ходить і не їздить і не бачить яка попа на дорогах робиться. Тільки що бачив ДВА трактора які їхали по дорозі, з піднятими ковшами!!!! Нафіга 9 тракторів з 19.00 їздять по дорогах з піднятими ковшами і нафіга потім довигнали ще 16 одиниць які з 04.00 їздять так само? Ігор Поліщук, глянь з вікна свого кабінету на вулицю Хмельницького, навіть там дорога не прибрана!!!! Хто бачив хоть одну одиницю техніки яка реально працювала? Відписуйтесь в коментарях! Я по маршруту Ківерці - Ківерцівська - Набережна - Хмельницького помітив лише кільце на Набережній на якому помітно роботу ковшів. Місто ніфіга снігопади не зустріло. Вчора в 22.00 по дорозі від проміня до гостинця вся компанія авто їхала потоком в 25 км. бо авто планували як корови. ПОЗОР!
Лучанин до fsdfsdfsdfsdfsd Показати IP 17 Березня 2018 11:18
Григоренко,та заспокойся вже.Щоб ти тут не писав,не бути тобі більше при владі.А техніка дійсно прибирала дороги.
fdsfsdfdfdfdsfsd до Лучанин Показати IP 17 Березня 2018 12:27
Бггггг))))
Сніговик Показати IP 17 Березня 2018 11:21
В 9-15 по проспекті Перемоги жваво їхав трахтор з піднятим забралом та з задертою догори кольоровою щіткою. По непарній стороні щось пройшлося по тротуару (район: зупинка 5 школа --- магазин 7-23), навпроти з протилежної сторони на тротуарі кочугури сніга в яких грузли дівчети коли добирались до зупинки та переходу на перехресті. Зараз вийшло сонце, якщо буде гарно гріти то до вечора щось розтане!
Петро Чечелюк Показати IP 17 Березня 2018 11:35
Проїхав з Балки до Старого ринку. Дороги не чищені, кучугури снігу.
Максим Показати IP 17 Березня 2018 12:13
Поки з львівської до порта доїхав не бачив жодної техніки, майже ніде не очищено. Хіба що перемоги чиста, скоріше за все машини порозбивали !
Ден Показати IP 17 Березня 2018 13:53
В парку прибраний сніг там де ніколи його нечистили...по тим доріжкам де ніхто неходить...прибрали таки....приємно. Я неприбічник влади..але за це плюс можна поставити
dasdasdasdasdas до Ден Показати IP 17 Березня 2018 14:33
Ще б почистили там де люди ходять....
Олічка Показати IP 18 Березня 2018 16:42
злючі всі і вредні... місто дійсно прибране! в нас ніколи такої чистоти (я не кажу про справність доріг, а саме про чистоту в сніжну пору) не було! приємно і їхати, і йти ніжками! щиро дякую владі! бачу, що щось робиться. а невдоволені завжди за щось вчепляться... при умові того, що самі нічого не роблять... їм аби пошукати в когось недоліки... що саме цікаве, напевно, напишуть, що я прибічник влади... ))) ні, не прибічник. але реально дивлюсь на речі ;-) коли є за що хвалити - хвалю!
Анонім до Олічка Показати IP 18 Березня 2018 17:27
Шановна ви точно в Луцьку живете?На зупинці сніг,маршрутки гальмують 20 метрів,а заїзди в двори то напевно в селі чистіше.Дорогу центральну почистили і кричать про чистоту.І це другий день після снігу