USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Луцькі комунальники прибирають розтрощене УМВС

20 Лютого 2014 14:50
Комунальники Луцька намагаються привести до ладу приміщення обласного управління МВС, що на Винниченка.

Нагадаємо, вчора, 19 лютого, люди голими руками виривали бруківку в центрі міста і жбурляли по вікнах правоохоронців, у міліції розбиті шибки вікон першого і другого поверхів.

Так, біля установи сьогодні з самого ранку працює спецтехніка з надписом «Луцьккомунтрас». Люди у спецодязі складають на купки розібрану бруківку та виносять побите скло.

Пошкоджену бруківку за допомогою спецтехніки вивозять із місця сутичок.

«То так ви значить, разом з міліцією?», - каже до робітників хлопець у оранжевій касці. Утім, працювати поки не завжають.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
маля Показати IP 20 Лютого 2014 14:55
нічого страшного хімаков трошки напнеться і грошенята знайде для ремонту. цей афер.знає де взяти.
my_gift Показати IP 20 Лютого 2014 14:57
Комунальники-за чистий Луцьк, яким приємно пройтися :-)
вова Показати IP 20 Лютого 2014 15:00
треба було гузя заставити і депутата данильчука прибирати. і тут прості люди будуть руки вимазуати . прокляті
я Показати IP 20 Лютого 2014 15:01
шо значит с милицией, что теперь мы должны в ср***че жить или те, кто разбомбил , придут и уберут, сомневаюсь, ломать не строить...
мнение Показати IP 20 Лютого 2014 15:04
"патриотам"Волыни-можно всё!!!Только они любят Луцк и поэтому имеют право его расх***чить!
Іра Показати IP 20 Лютого 2014 15:14
Прибирати повинні ті, хто смітив! Паразити, які де не з'являться, то нагадять, а от прибрати не можуть!
Анонім до Іра Показати IP 21 Лютого 2014 00:14
dobri slavi urcaina dosho midozhisi vnashi urcain mozha tak zhit lyuchani pobites bog nashogo zi povagolyu slav urcaini
Семен Показати IP 20 Лютого 2014 15:21
Ну выкрутил из системника винчестер и разбил. А зачем весь системный блок палить? И принтер в чем виноват? Или вы за обновление крмпютерного парка милиции?
Гусю Показати IP 20 Лютого 2014 15:50
а де ж наші мирні мітингувальники прийшли б прибрали б після себе чи як?