USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Луцькі муніципали показали об’єкти, які демонтують. Фото

19 Липня 2017 19:31
У Луцьку демонтують понад десяток об’єктів. Здебільшого, це самовільно встановлені гаражі, металеві споруди та літній павільйон одного з міських барів.

Про це йшлося під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради 19 липня.

Очільниця департаменту муніципальної поліції Луцької міської ради Юлія Сиротинська зауважила, що власників об’єктів попередили про демонтаж споруд. Йдеться про об’єкти, які знаходяться за адресами: вул. 8-го Березня, 24; вул. 8-го Березня, 31 та вул. Саперів, 19; вул. Богдана Хмельницького, 1б;проспект Відродження, 5 і 7; біля будинків на пр-ті Відродження, 26, 26а та 26б; вул. В’ячеслава Хурсенка, 56; вул. Гнідавська, 63б; вул. Карбишева, 1-к, 1-л, 1-м; вул. Кравчука, 17, та 19б; проспект Молоді, 12 та 14; вул. Писаревського, 22; вул. Потебні, 50; вул. Привокзальна, 6 та 14; вул. Рівненська, 85; проспект Соборності, 38; вул. Щусєва, 18.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Юрко Показати IP 19 Липня 2017 19:39
Демонтуйте ще Міську раду
лучанин до Юрко Показати IP 19 Липня 2017 22:04
Прямо в яблочко....
Людмила до Юрко Показати IP 20 Липня 2017 15:05
Краще розігнати муніципальну поліцію, а будинок повернути дитячому садочку.
Лучанин Показати IP 19 Липня 2017 21:58
От цікаво, а кому все ж таки окрім Сиротинської ці споруди заважають. Можна побачити списки з підписами громадян під зверненнями? Як можна так жити щоб робити одні гадості, жодної хорошої справи? Коли ж вже реально прокуратура займеться "муніципальною поліцією" разом з їх хазяями?
Небайдужа до Лучанин Показати IP 20 Липня 2017 09:27
Я так розумію, що з міського бюджету ми платимо гроші дужим хлопцям,що ходять дворами та шукають гаражі ,які нікому не завважають і стоять роками,А ще шукають бабусь, яким грошей для прожиття не вистачає і мусять всяку городину не на базарі продавати, Гарна робота для дужих хлопців і їх керівництва - ці ж в морду не дадуть,
Анонім Показати IP 19 Липня 2017 23:21
Останні гаражі - на 8-го березня 24 ще за сталіна поставили... Які ж воні незаконно поставлені? таваріщ сталін - расстрелять...
Патріот до Анонім Показати IP 20 Липня 2017 01:47
То за сталіна були законні-а тепер його нема-значить стали вже не законні!
Лучанин Показати IP 20 Липня 2017 09:31
А вітряк на криші чим їм заважає? Замість того, щоб заохочувати нові енерготехнології, вони ще й палки в колеса людям вставляють.
Юрій Показати IP 20 Липня 2017 11:58
Все правильно роблять, якщо немає відповідних документів значить знести. А то поналіплюють халабуд різних і як якісь трущоби індійські. А те що деякі гаражи ліпили ще за совка то тоді теж корупція була дай боже, просто в нашиих людей пам'ять коротка, більшіть людей у віці ностальгує за тими часами, коли можна було постояти у черзі та потрандіти від душі,або збігати та настукати на сусіда або колегу по роботі, вилити душу так сказать із заздрощів. Думаю що ті гаражі які мають відповідні документи ніхто і пальцем не зачіпить. Те що вони тільки зараз взялись за них,то скажу А КОЛИ? На все сві час, краще піздно ніж ніколи. До речі до влади не маю ніякого відношення =)
Юрій Показати IP 20 Липня 2017 12:24
А на рухунок вітряків тут пишуть про заохочення і тд. А Ви щось знаєте про тех.характеристики вітряків і де їх можна встановлювати, а де ні? Думаю наврядчи. А яку потенційну небезпеку вони несуть знаєте? Тут певно вже в кого на скільки фантазії хватить =) Навіть простий банальний шум може заважати людям які там проживають. Чи власник питав дозволу у співмешканців на встановлення свого іноваційного чуда? А по яким нормам були проведені роботи по встановленню? Більш всього по нормам дяді Васі =) В нас люблять всі шукати винних коли щось сталось. Тоді б вже тут в коментарях виливали б бруд на владу і шукалаб хто дав дозвіл на таку споруду, а якщо дозволу нема то чому не демонтували? Бажаю всім виваженості у своїх роздумах. Пересічний лучанин =)
ннн Показати IP 20 Липня 2017 12:34
тепер воюють з гаражами: ломать-не строить!