USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Луцькі патрульні долучилися до всесвітньої естафети

17 Серпня 2016 23:44
Патрульні поліцейські Луцька долучилися до всесвітньої естафети #‎22Pushups, яку організували на підтримку ветеранів війни.

Про це повідомліє Громадське. Волинь.

Естафету луцькі патрульні отримали від своїх рівненських колег та передали Управлінню патрульної поліції міста Вінниця.

«Цю акцію організовали на підтримку ветеранів війни. В нас, в Україні, є багато ветеранів АТО, які потребують допомоги. Ми хочемо сказати тим хлопцям, що вони не самі», – зазначив очільник патрульної поліції Луцька Олександр Вовченко.

Згідно з умовами естафети #‎22Pushups, її учасники впродовж 22-ох днів повинні робити 22 віджимання і щоденно запрошувати когось приєднатися. Метою флешмобу є бажання допомогти ветеранам війни справитися зі стресом та повернутись до звичного життя.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
волинянка Показати IP 18 Серпня 2016 00:26
Молодці! Оце справжні Патріоти! Так відродиться Україна! А для бійців АТО така підтримка означає багато!
igfyu Показати IP 18 Серпня 2016 06:22
шоумены
Активіст Показати IP 18 Серпня 2016 08:05
Флешмоб ДУРДОМ. Краще б справами займались, парковщики.
лучанин Показати IP 18 Серпня 2016 08:39
Як малі діти, скажіть у чому відмінність, крім віку?
коп Показати IP 18 Серпня 2016 08:50
Треба передати естафету прокурорам.
лучанин Показати IP 18 Серпня 2016 09:06
А перерахувати половину своє зарплати слабо
Вася Показати IP 18 Серпня 2016 09:33
де той гламур Буховець, від стероїдів м’язи безсилі віджиматсь?
лучанин Показати IP 18 Серпня 2016 09:40
нові патрульні мінусують. коли їм правду кажуть, але бог все бачить, всі ми під ним ходимо, поверніться обличчям до людей
ГРОМАДЯНИ Показати IP 18 Серпня 2016 09:55
Пане Вовчук ми розуміємо що ви ветеренар по освіті але краще булоб як би ви побрили своє личко. Дякуємо.
луцьк Показати IP 18 Серпня 2016 09:56
краще б ви з аварійністю так боролися хр*нові полісмени