USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

«Голлівудські» чи не «голлівудські» поліцейські в Луцьку

11 Січня 2016 15:33
Патрульним поліцейським у Луцьку забороняють їсти пончики та пити каву в машинах, втім, розповідають правоохоронці, їхнє навчання було подібне до пригод стажерів із голлівудського фільму «Поліцейська академія».

Про це йшлося під час зустрічі лучан з патрульною поліцією міста у Волинській обласній бібліотеці для юнацтва сьогодні, 11-го січня.

На зустрічі були присутні школярі старшокласники, які проводили певні аналогії із голлівудськими «копами» й запитали, чи лучани такі ж «супергерої», як в американських фільмах і чи полюбляють наминати пончики з кавою під час чергування.

«Нам в автівці заборонено їсти пончики й пити каву, тому ми цього не робимо. Я нещодавно переглядав голлівудський фільм «Поліцейська академія». Скажу, що була подібна школа навчання і в нас, у Сокиричах. Там було цікаво, весело, втім, коли вийшли на вулицю, то відчули усю серйозність справи. Адже 70% нашої роботи пов’язані з негативом, бо чимало людей намагаються доказувати свою правоту будучи порушниками. Втім, потрібно змінювати ситуацію на краще, що ми і робимо», - розповів патрульний Олександр Лісінський.
ЧИТАТИ ЩЕ: ПАТРУЛЬНА ПОЛІЦІЯ: ВСЕ, ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ

Також він додав, що усі працівники мають хорошу фізичну форму і вміють застосовувати силові прийоми.

«Голлівудських поліцейських зображують як супергероїв, а ми - прості люди, які вирішили працювати на благо держави. До нас можна підійти за порадою, за допомогу, ми радо допоможемо. Буває, що нам дорікають, буцімто, даємо забагато зауважень та пишемо постанови порушникам Правил дорожнього руху. Втім, з часом люди зрозуміють, що не потрібно робити порушень, це вберігає від лиха і їх, і оточуючих», - розповів патрульний Дмитро Слабенко.
Щодо недавніх кумедних випадків навів один: коли приїхав на виклик у нічний клуб, відпочиваючий, будучи на підпитку, сварився із адміністратором закладу, що йому не повертають верхній одяг. З’ясувалося, що п’яний чоловік вже був у своєму одязі, тому його посадили в таксі та відправили відпочивати додому.

ЧИТАТИ ЩЕ: КОЛИ ПАТРУЛЬНА ПОЛІЦІЯ З’ЯВИТЬСЯ У ВОЛИНСЬКИХ РАЙЦЕНТРАХ

Чи люблять свою роботу, патрульні поліцейські відповіли так:

- Кожен день новий, не знаєш, що буде, тому це - цікаво (Олександр Лісінський).

- Ми працюємо з людьми, постійно перебуваємо в русі, робимо щось важливе й це приносить задоволення. Наша робота - постійний рух та пригода, більше того, це не просто робота, а служба лучанам (Дмитро Слабенко).

Поліцейські підсумовують, що раніше їх любили, тепер перестали, втім, почали поважати, і вважають, що це хороша тенденція, бо багато людей підходять до них й розповідають про порушення.

Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло про те, що 19-го грудня 2015-го року, луцькі поліцейські склали присягу на вірність Україні. Так, 165 молодих лучан розпочали патрулювання вулицями Луцька. Всього цілодобово містом курсує 15 екіпажів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
лучани Показати IP 11 Січня 2016 15:35
Чому інтернет критики не прийшли питання задати? Тільки як шавки анонімно можуть тявкати.
бо люди працюють до лучани Показати IP 11 Січня 2016 16:03
а роботу оцінювали і як ви бачите на фото питання задавали учні 4-5 класів яких напевне примусово туди загнали для масовки..як в нас прийнято на виступах державних вождів.....так що хлопці і дівчата це герої дівчаток 10-12 віку))))
Лучанка до бо люди працюють Показати IP 11 Січня 2016 16:26
Читати вмієте? Зустріч проходила в бібліотеці для юнацтва!!! Якщо не знаєте, то поцікавтесь що це за вікова аудиторія.
Анонім до Лучанка Показати IP 11 Січня 2016 17:02
Для юнаццтва, але там були не юнаки, а діти. Будь ласка, вивчи рідну мову для того, щоб знати, що кожне слово означає.
Лучанка до Анонім Показати IP 11 Січня 2016 19:47
Юнацька вікова група починається з 13-14 років. Я була на зустрічі, на відміну від Вас, і мені краще знати хто там був присутній і яка була атмосфера самого заходу.
ПЕТРО до лучани Показати IP 11 Січня 2016 22:27
Лучанин,якби прийшли критики то дітям слухати не треба булоб це(включи сільраду і не говори х-ні)Радує ,що іздять але вже досить авто з стоянок ганяти це не основна робота. По Луцьку проідь нема де стати щоб не порушити хай ті штрафи міській раді виписують ,а не колеса заступникам голови міняють,не показник заборона каву пити в машині.Хлопці за 8 тисяч треба розширювати кругозір ви вже не ДАІ.
Коля Показати IP 11 Січня 2016 15:48
хай ще краще працюють у патрулють міста і села, щоб менше хуліганів по вулиці вештались і п"яниць
ха Показати IP 11 Січня 2016 16:07
так це ж офісні, вони не патрулюють взагалі. А то чи не син Слабенка депутата?
маха до ха Показати IP 11 Січня 2016 16:55
і до тата схожий
Анонім Показати IP 11 Січня 2016 16:12
Село селом! Голівудом там і не пахне!
Анонім до Анонім Показати IP 11 Січня 2016 17:04
Чому не пахне? Чарлі Чаплін знімався в Голівуді.
Андрій до Анонім Показати IP 11 Січня 2016 17:06
Гіркополонківським голівудом може і попахує
Роман Показати IP 11 Січня 2016 16:16
Патрульна поліція нічого не робить, тільки піариться!!!!!!
Валентин до Роман Показати IP 12 Січня 2016 14:13
Якшо ви читаэте часто про них то це не піар . Їм це не потрібно , це не політика
ЛУЦЬК Показати IP 11 Січня 2016 16:48
Їм тільки перед шкільнятами і виступати.Вдивіться в їхні при.......ті фізіономії.
Дрон Показати IP 11 Січня 2016 18:46
"чимало людей намагаються доказувати свою правоту будучи порушниками" і ще дуже люблять критикувати
а Показати IP 11 Січня 2016 19:14
красіві парні!
Лучанка Показати IP 11 Січня 2016 19:23
Підіть самі працювати в поліцією і попіаритесь, а то сидите біля жіночих юбок і лабаєте по клавіатурі.
Була на зустрічі Показати IP 11 Січня 2016 20:37
Направду зустріч чудова. Присутні ставили питання і всі отримали відповіді. Учні були з різних шкіл, були різного віку присутні. Мені сподобалось, а поліцейським респект. Хто не був на зустрічі заздріть і не бризкайте злістю.
Йося Показати IP 12 Січня 2016 10:25
А що татко -Слабенко своє чадо до бізнесу не долучив а в патрульні віддав? напевно скоро буде генералом.
Омега до Йося Показати IP 18 Січня 2016 04:08
Прикро, що люди говорять про те чого незнають ...