Луцьку молодь закликали на 9 Травня не робити масовок
Молодь Луцька застерегли, аби завтра, 9-го Травня, вони не гуртувалися на вулицях міста, адже можливі провокації. Окрім того, розповіли як потрібно себе поводити коли побачать підозрілу людину чи пакунок.
Під час другого засідання дорадчого органу Молодіжної Ради при Луцькому міському голові Миколі Романюку, яке відбулося сьогодні, 8-го травня, до молоді Луцька звернулася виконувач обов’язків начальника відділу у справах сім'ї та молоді Луцької міськради Алла Боярчук.
«Ми не знаємо, що може бути завтра, тому закликаю вас усіх, аби було поменше масових скупчень людей. Уважно дивіться очима і вправо, і вліво. Як мама, як колега, прошу Вас бути обережними. Як побачите щось підозріле – звертайтеся до правоохоронці, підозрілі пакунки в людей – теж звертайтеся до правоохоронців. Це дуже серйозні речі», - наголосила Алла Боярчук.
По тому вона додала, що завтра, 9-го Травня, можливі провокації по всій Україні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Під час другого засідання дорадчого органу Молодіжної Ради при Луцькому міському голові Миколі Романюку, яке відбулося сьогодні, 8-го травня, до молоді Луцька звернулася виконувач обов’язків начальника відділу у справах сім'ї та молоді Луцької міськради Алла Боярчук.
«Ми не знаємо, що може бути завтра, тому закликаю вас усіх, аби було поменше масових скупчень людей. Уважно дивіться очима і вправо, і вліво. Як мама, як колега, прошу Вас бути обережними. Як побачите щось підозріле – звертайтеся до правоохоронці, підозрілі пакунки в людей – теж звертайтеся до правоохоронців. Це дуже серйозні речі», - наголосила Алла Боярчук.
По тому вона додала, що завтра, 9-го Травня, можливі провокації по всій Україні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 3
![](/public/images/user_no_foto.png?1722045684)
ололо
Показати IP
8 Травня 2014 18:35
коментар було видалено
![](/public/images/user_no_foto.png?1722045684)
віра до ололо
Показати IP
10 Травня 2014 08:47
В Луцьку давно поселилося дуже багато російськомовних, і що , хтось ім заважае, та і зрешту, вони не заважають украіномовним.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722045684)
Лучанин
Показати IP
8 Травня 2014 22:34
з достовірних джерел стало відомо, що у Луцьку вселились, за останні 3-и тижні, російськомовні туристи в районі Там таму, приблизно в кілтькості 490 чоловік ( з недостовірних до тисячі).. Будьте обережні, не ведіться на провокації.
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.