USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Школам в Луцьку пропонують відмовитися від квітів

28 Серпня 2014 13:53
Спрямувати кошти, які могли бути витрачені на букет, учасникам АТО закликають луцьких освітян.

Про це під час конференції педагогічних працівників навчальних закладів міста, що відбулася 28 серпня у Луцьку, розповіла голова луцького міського комітету профспілки працівників освіти Галина Василенко.

Вона наголосила на важливості взаємодопомоги у нелегкі для України часи та зазначила, що педагоги повинні нині бути центром патріотичної роботи.

Так, вона закликала луцьких освітян підтримати ініціативу однієї із київських шкіл. Пропонується не нести букет для вчителя, а гроші, які могли бути витрачені на нього, зібрати та придбати необхідні речі для учасників АТО.

Зі слів Галини Василенко, це хороша ініціатива та приклад об’єднання зусиль. Пропозиція відмовитися від традиційних квітів до дня знань викликала пожвавлення у залі – освітяни обговорювали між собою цю ініціативу.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 34
валя Показати IP 28 Серпня 2014 13:47
перший рік без букетів не думала що буду жити в такі часи
Анонім до валя Показати IP 28 Серпня 2014 14:52
А за що тобі нести букет.Він вартує 40 грн- найдешевший, ти його заслужила навчителька. Ти на роботі , а нам хто носить букети і хабарі, як вам на кожне свято.Не подобається на німецький завод йди працювюати,там тобі дадуть нагайкою, а не букет.Обнагліли до краю вчительки тупі.
Зрозумій до Анонім Показати IP 28 Серпня 2014 19:14
Вчительки тупі? Не потрібно свій рівень розумового розвитку переновити на інших людей.
Всезнайко до Анонім Показати IP 28 Серпня 2014 23:12
коментар було видалено
журналіст Показати IP 28 Серпня 2014 14:04
нормальна ідея!
Т до журналіст Показати IP 28 Серпня 2014 14:24
Так, але звертатись потрібно не до освітян, а до батьків!!! вчителі самі собі букети не дарують.
свідома Показати IP 28 Серпня 2014 14:10
Логічно, тільки так. Хто нам допоможе, як не ми самі собі
галя Показати IP 28 Серпня 2014 14:11
а першачки понесуть в школу гроші а не букет першій вчительці отак і перший раз в перший клас ......
до галі до галя Показати IP 28 Серпня 2014 14:20
Можна не тарабанити в школу букети і композиції в кошиках за 100 і більше грн. Першачку свято і скромна айстра зробить, як нам 25 років тому! Так що не треба аж так в крайнощі впадати. І гроші не вичтелю а бійцям, тим хто захищає нас! Поясніть це дитині, вони мудрі, вони зрозуміють!
Уважна Показати IP 28 Серпня 2014 14:14
Якось одне з іншим складно поєднати... Квіти і гроші, які має хтось збирати... Що заважає Луцькому міському комітету профспілки працівників освіти спрямувати кошти для учасників АТО? При чому тут першокласники і їхні букети? В дитини перший дзвінок в першому класі один раз в житті буває. Звісно, зробити внесок на добру справу потрібно! А скільки дітей Луганської та Донецької областей залишаться взагалі без свята 1 Дзвоника. Про них профспілка працівників освіти потурбуватися не хоче?
Правильно Показати IP 28 Серпня 2014 14:26
Галина Павлівна Василенко вела в мене укр. мову і укр. літ-ру. Класна вчителька і людина! Молодець!
Олег до Правильно Показати IP 28 Серпня 2014 14:54
ЇЇ давно старуху потрібно гнати з освіти.Не бідненька, хай молоді працюють, а то до скону буде сидидіти в тепленькому кріселці. Спину добру має
коля до Олег Показати IP 28 Серпня 2014 15:18
ще зарплату 5000 грн+ 2000 пенсія+ подарки
гостя до Правильно Показати IP 28 Серпня 2014 16:43
з Галини Павлівни Василенко класна не вчиетелька і людина, а пристосуванка і ...ополизка. Та й на сцені там інших і не було
Всезнайко до Правильно Показати IP 28 Серпня 2014 23:13
Вона шизофренічка...
лучанка Показати IP 28 Серпня 2014 14:38
ідея хороша , але якщо хтось дуже хоче нести вчительці квіти, то може взяти одну квіточку. а не цілий букет. Нажаль, живемо в такий страшний час.Тепер організувати потрібно збір коштів, щоб не осіли вони комусь в карман, а справді пішли на користь-це головне.
Bud62 Показати IP 28 Серпня 2014 14:41
квіти несуть батьки. А Василенко пропоную продати норкове манто купити куртку та зробити гарний внесок бійцям АТО на різницю.
Анонім до Bud62 Показати IP 28 Серпня 2014 14:55
Оце молодець, оце точно.А золота скільки на ній.Давно пора на відпочинок має купу онуків хай глядить.Вже набралася,накралася досить, достатньо багата забужанка
123 Показати IP 28 Серпня 2014 15:09
вчителі втратили совість,якщо гроші будуть збирати в школі, то переділять !!!!
Лучанка Показати IP 28 Серпня 2014 15:30
А я підтримую цю ініціативу. Яка дитині різниця в 6-7 років чи йти з букетом, чи ні? На букет потрібно витратити 40-100 грн. , а далі ... Невже не зрозуміло, хай краще батько цієї дитини буде з нею на святі, або повернеться живий з того пекла. А за кошти можна купити необхідне для бійців, і тоді ніхто не буде переживати куди ділись кошти. До того ж , я думаю, що кожні батьки індивідуально будуть вирішувати давати кошти чи ні!
Міцева Показати IP 28 Серпня 2014 15:47
Невже такі дорогі айстри, гладіолуси, хризантеми?! Згадайте власні шкільні роки і дорогих доленосних для вас вчителів! Звичайно в елітарних школах квітковий бум, але це ж ми- батьки його створюємо - "бо ж миліше буде око". Нехай батьки і не несуть тих квітів. Цікаво як вчителі будуть дзвонити і казати - не купуйте мені квітів- чи як?А може ми й не хотіли його купувати...
гiсть Показати IP 28 Серпня 2014 16:00
Нi хабарям!
ГАЛИНА Показати IP 28 Серпня 2014 16:07
А Я ВЧИТЕЛЬЦІ 1 ВЕРЕСНЯ ТОРІК ПОДЗВОНИЛА ПІСЛЯ ОБІДУ ПО СПРАВІ, А ДИТИНА ЇЇ ВІДПОВІЛА ЩО ВОНА З БАБУСЕЮ КВІТИ В ЦЕНТРІ БІЛЯ УНІВЕРМАГУ ПРОДАЮТЬ....
Анонім до ГАЛИНА Показати IP 28 Серпня 2014 16:41
Ось вам і вчителі хамли вони а й годі
Анонім2 до Анонім Показати IP 28 Серпня 2014 16:59
Невже всі "вчителі хамли"?????? Всіх треба під одну грибінку рівняти? Не думаю!!! Є абсолютно порядні,чесні вчителі, які виконують свою роботу на 100%. А дарунок квітів - це справа кожного: хочете дарите, хочете ні. Це ваше відношення до вчителя!!!! Вчителі ходять на роботу як і інші, але чомусь тільки вчителю ставлять вимогу - МУСИШ навчити!!!!!!! Ми маємо потім в дітям те, що ми, як батьки, в них вкладаємо(тут не про гроші мова)!!!! Які зерна сім'я посіє, те й будете мати!!!!!
дума до ГАЛИНА Показати IP 28 Серпня 2014 19:16
тебе дитина розіграла, а ти навіть і не сторопала. кому потрібні квіти ввечері 1 вересня? мізками порозкинь, мізками!
Валентина Показати IP 28 Серпня 2014 16:28
У нас хабарники тільки вчителі? Дайте букетика лікаря за операцію, мента на дорозі як будете п"яним за кермом їхати, прокурору в БТІ і т.д. Чи я може пишу тут про щось таке, про що ви ніколи не чули? А вчителі від вас просять тих букетиків? Мої батьки ніколи не мали потреби носити до школи хабарі. Може у вас проблеми з недолугими дітьми? Так яблучко від яблуньки далеко не котиться.
Аня до Валентина Показати IP 28 Серпня 2014 18:31
Та,шо ти говоришь. А подхалимники, а подарочки на кожне свято.За що? Вона гроші одержує, а вчяити теперішні вчителі не хочуть, абияк ставляться до дітей.Їх би на німецький завод,там би вони навчилися робити хабарники. Не ті вчителі, що були колись ой не ті. А ще барани, хто ппадає в школу зараз.Ще 50 років може щось і знажє.То зато компа не знає,бояться його вчителі як чорт ладану.
вчителька до Аня Показати IP 28 Серпня 2014 20:38
Мені 50, з компом працюю без проблем. А теперішні діти вчитись хочуть? А коментатор Аня - це той випадок, який є ілюстрацією до вислову, що саме важке у роботі вчителя - це батьки (слава богу, таких набагато менше).
олена Показати IP 28 Серпня 2014 17:54
треба на лінійці поставити скриньки біля кожного класу і так збирати гроші.Ми батьки тільки за!!!!
111 Показати IP 28 Серпня 2014 21:06
Шановні журналісти уважніше слухайте та занотовуйте перед тим як подати новини громадкості. Пропозицію про збір коштів вніс А.Пархомюк, а не Василенко.
Лучанка Показати IP 28 Серпня 2014 21:51
Учні гроші ще не заробляють. Тому вважаю скриньки біля кожного класу недоцільними. Абатьки надають допомогу і не потрібно до цього залучати скриньки в школах