USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Через вітер обвалився фасад будинку з годинником у центрі Луцька

11 Березня 2019 10:20
У Луцьку негода у вигляді сильних поривів вітру вже встигла наробити біди. Так, із будинку із годинником, що знаходиться у самому центрі міста, на Театральному майдані, вітер зірвав великий шматок «обшивки» для утеплення.

Про ситуацію із станом та подальшими діями щодо будинку, відомого серед лучан, як «бім-бом» розповів директор департаменту ЖКГЛуцької міської ради Юрій Крась:

«Наразі ми обгородили небезпечну ділянку червоно-білою стрічкою, аби ніхто із лучан не втрапив під уламки матеріалів для утеплення. Чекаємо поки вчухне вітер, аби визначити причину, чому так сталося. Якщо це з вини виконавця робіт із утеплення, будемо з ним працювати з приводу усунення тих недоліків. А якщо ж виявиться, що усе було зроблено, згідно із технологіями, тоді, можливо ремонтні роботи «покриють» за кошти з фонду надзвичайних ситуацій міста», - зауважив головний комунальник міста.
До слова, щоб відремонтувати фасад будинку 67 на вулиці Лесі Українки, витратили майже мільйон гривень з міського бюджету. Ремонт відбувся у 2016 році.

Раніше Інформаційне агенство Волинські Новини повідомляло про те, що пориви сильного вітру знесли дах з будинку у Луцьку. Інцидент трапився на вулиці Пушкіна.

Утім, Юрій Крась зазначив, що поки йому нічого про це невідомо, утім, посадовець зауважив, що уже почув про інцидент зі слів журналіста.

«У такому випадку ситуацію розглядають, в залежності від того, яка організація відповідає за благоустрій будинку. Якщо жек – то власнику авто доведеться визначатися із сумою збитків судитися із жеком, або ж з організацією, що обслуговує цей будинок. Якщо це трапилось через паркування транспортного засобу в невстановленому місці – тоді ситуацію розцінять як таку, що трапилась з вино водія», - наголосив очільник департаменту ЖКГ.

Також він повідомив, що негода повалила велику кількість дерев на території обласного центру. Зокрема, на вулиці Кравчука впала тополя.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Андрій Показати IP 11 Березня 2019 10:31
а нагадайте хто робив ремонт????
Нагадую до Андрій Показати IP 11 Березня 2019 10:44
Почесний громадянин міста Микола Романюк.
Справедливість до Андрій Показати IP 11 Березня 2019 10:49
Луцьксантехмонтаж
Андрій до Справедливість Показати IP 11 Березня 2019 10:57
повірю що Чорнухи фірма сам живу на чорновола 44 будинку 5 років а вже цоколь весь в тріщинах....
Ай я яй Показати IP 11 Березня 2019 10:33
І на чому ж ті роботяги коли утепляли з економили? на клею? дюбелях? чи армуючій сітці?
... до Ай я яй Показати IP 11 Березня 2019 11:00
треба рамкою клей наносити а вони зекономили клей на ляпухи.... хай відповідають підрядники!
... до ... Показати IP 11 Березня 2019 18:04
тут треба руки повідрубувати я як дивлюсь на таку роботу плакати хочеться.
... до ... Показати IP 11 Березня 2019 18:06
дюбеля дають на кожен кут пінопласту а тут хто робив!!?? і як !???
скептик до Ай я яй Показати IP 11 Березня 2019 11:18
і на неякісному клеї, і на неякісних дюбелях, і на порушенні технології (клей наносять по периметру на край листа і точково всередині, а не тільки точково всередині. ефективність такого "утеплення" рівна нулю, оскільки вітер гуляє між стіною і утеплювачем. коли навчаться ефективно використовувати народні гроші, контролюючи якість робіт ?
Во-во до Ай я яй Показати IP 11 Березня 2019 13:49
На фото чітко видно на чому було "зекономлено". А зверху часом не плитка під пінопластом, яку мали б відбити?
111 Показати IP 11 Березня 2019 10:33
БІМ-БАБАХ
лучани Показати IP 11 Березня 2019 10:40
Звертайтеся за компенсацією до фірми, котра провела утеплення будинку.
Шок Показати IP 11 Березня 2019 10:45
Один дюбель на лист -це ще і так довго провисіло
ввп Показати IP 11 Березня 2019 10:48
один дюбель на листок , оригінально, та вони ж стоять копійки, чи то вже лінь було лишню дирку висвердлити
бляха до ввп Показати IP 11 Березня 2019 11:01
а потрібно 5!
Лучанин до бляха Показати IP 11 Березня 2019 11:11
Та хоч один, тільки заглиблення дюбеля не в штукатурку,а в цеглу, і було б все ок.....
Майстер Показати IP 11 Березня 2019 11:50
Роботу по даному об,єкту виконувала підрядна фірма з Рівного, також вони робили фасад палацу учнівської молоді. ТОВ Рівнеспецбуд. Матеріали для утеплення - ТМ Житомирський мастєр. Пінопласт 3ка, сітка дешева. Все зроблено з недотриманням технології утеплення багатоквартирних будинків! Прекрасний референтний обьєкт для виробника сухих будівельних сумішей ТМ Мастер Житомир!!!
Ламайстер до Майстер Показати IP 11 Березня 2019 12:40
Якщо пінопласт товщиною 30мм (3см), тоді це - декор, а не утеплення фасаду. Утеплення фасадів житлових будинків проводять згідно норм ДБН В.2.6-31:2016 Теплова ізоляція будівель.
Андрій до Ламайстер Показати IP 11 Березня 2019 13:03
тобто підрядника оберав не чорнуха?
Він до Андрій Показати IP 12 Березня 2019 09:55
Ця фірма з Рівне а Луцьку працює на умовах субпідряду.Значить є генпідрядник, який за все відповідає.
Опана Показати IP 11 Березня 2019 12:38
Опана , а давайте ще Мульйон заплатим , а шо ???
Красю -Луцьк Показати IP 11 Березня 2019 12:52
Усе ж таки вже зрозуміло , що для вас це є НАДЗВИЧАЙНА ситуація , тому переробляти за свій кошт та фірма не буде , а кошти знову виділять з міського бюджету. Ще там лише парковки для автомобілів бракує. А так вже є все: і фонтан (корито) , і Театральний майдан ( перетворений у фактичну парковку та автораллі для діток). Вже і звіринець є на площі - поні. Суцільний балаган.
Анонім до Красю -Луцьк Показати IP 11 Березня 2019 16:22
...і перейменувати на Балаганну... тоді дім з годинником можна не ремонтувати...
Правдоруб Показати IP 11 Березня 2019 21:13
Рамшан і Джамшут попрацювали?))
УКРАїНЕЦЬ Показати IP 12 Березня 2019 04:45
Результати тендеру продемонструйте лучанам.
Олександр Показати IP 12 Березня 2019 09:46
Чекаємо поки "вчухне" вітер