USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Офіційно. Обрали ректора ЛНТУ

24 Червня 2015 16:40
Переможцем виборів в ЛНТУ став доктор технічних наук, професор, депутат Луцької міської ради Петро Савчук який впевнено та з відривом обігнав опонента. Професор Зоряна Герасимчук набрала меншу кількість голосів на всіх чотирьох дільницях.

Нагадаємо, фінальний етап виборів ректора Луцького національного технічного університету розпочався сьогодні, 24-го червня.

Про підрахунок голосів розповідає у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини голова головної виборчої комісії Олександр Бондарський.

З його слів, працівники вишу та студенти свої голоси за нового керівника віддали у такому співвідношенні: Савчук набрав 581 голос - 67.78%, Герасимчук 185 - 21.6%.

У структурних підрозділах Луцького НТУ такі результати: Ковельський промисловий-економічний коледж (Савчук 82 голоси - 95.35%, Герасимчук 3 голоси - 3.41%), Технічний коледж (Савчук 49 голосів, 48.5%, Герасимчук 33 голоси - 32.67%) та Любешівський технічний коледж (Савчук 77 голосів - 65.81%, Герасимчук 25 голосів - 21.37%).

«Офіційні результати ми оголосимо вже завтра. Усі документи з мокрими печатками передаємо у Міністерство й впродовж місяця буде кадрове призначення нового ректора», - розповідає Бондарський.

Варто зауважити, що 75% виборців – це всі науково-педагогічні працівники, які працюють у навчальному закладі, 10% - інші робітники, ще 15% - студенти.

Бондарський додає: процес підрахунку голосів відбувався таким чином, аби уникнути можливих фальсифікацій.

«У нашій головній дільниці є 19 членів, підрахунок відбувається так: столи зсовуються разом, з них знімаємо скатертини. Далі ми дивимося скриньки, чи все гаразд з пломбами й всі бюлетені висипаємо на стіл. Поряд є чотири таблички: «Петро Савчук», «Зоряна Герасимчук», «Зіпсовані», «Проти всіх». Одна людина бере бюлетень, каже, за кого проголосовано й передає другому члену комісії, який показує бюлетень усім іншим. Після цього документ кладеться біля відповідної таблички. Після того, як гору бюлетенів розбираємо, починаємо по черзі в голос рахувати біля кожної таблички. Усі результати вносимо у протокол», - деталізує процедуру підрахунку голосів Олександр Бондарський.

Нагадаємо, раніше під час інтерв’ю, Петро Савчук розповів як з ЛНТУ зробити європейський ВУЗ.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 129
xxxl Показати IP 24 Червня 2015 16:46
хабарник номер 1
Анонім до xxxl Показати IP 24 Червня 2015 16:51
ти?
Майстер до xxxl Показати IP 24 Червня 2015 16:54
Зоряна Вікторівна, та заспокойтесь вже ви... Все, поїзд вже пішов... А ваше місце - на пероні...
анігілятор до Майстер Показати IP 25 Червня 2015 23:29
42 космонавти! Марс наш!
Викладач ЛНТУ до xxxl Показати IP 24 Червня 2015 17:06
Ото ж бо і воно, що хабарницю Зоряну поперли!!!
анігілятор до Викладач ЛНТУ Показати IP 25 Червня 2015 23:58
30 хабарників ЛНТУ, висловили лумку, що хабарницю Зоряну поперли! Дані порухи свідомості адептів віри Свідків Нового ректора абсолютно відповідають рівневі їх кндидатських дисертацій та рівневі IQ/
викладач Показати IP 24 Червня 2015 16:57
Якщо це правда, то VIVAT Петру Петровичу!!!!! Молодець... кригу розбито.
Сергій до викладач Показати IP 24 Червня 2015 17:22
Згідний що молодець, але попереду у нього багато роботи, і саме головне підібрати кваліфіковану команду, погнати трохи пенсіонерів, які засіли за "кормушками" і не дають ніякого розвитку, тільки на папері розвивають університет. Якщо Він цього не зробить то тяжко йому прийдеться...
ок до Сергій Показати IP 24 Червня 2015 20:14
Саме основне - повиганяти родичів божика і все буде добре
анігілятор до Сергій Показати IP 26 Червня 2015 00:02
Яка "команда". В усіх контракти на певну кількість років. Є вихід - ПП барикадується в кабінеті і чекає наступного строку...
анігілятор до викладач Показати IP 25 Червня 2015 01:06
Після того,як кригу розбито, за сценарієм -Тітанік тонеть -довго і заповзято. Успіхів ПП у зйомці сіквелу.
зоряна GO HOME! Показати IP 24 Червня 2015 17:01
Бідна зоряна, як вона тепер буде працювати, після того всього бруду який вона вилила на Петра Петровича... Допи*ділась ))))))))))))
БОГ Показати IP 24 Червня 2015 17:10
всі дуполизи хто голосував за зоряну готуйтесь
111 до БОГ Показати IP 24 Червня 2015 17:14
До чого готуватись? Савчук нормальний мужик і не буде мститися чи вставляти палки в колеса, це тільки баби обіжаються і хочуть мстить.
БОГ до 111 Показати IP 24 Червня 2015 17:54
готуватись в польщі клубніку збираи підете геть ми цю божика систему поламаємо і почнемо з вас зрадників
Mik (галицька миша) до БОГ Показати IP 25 Червня 2015 05:54
Збирати "клубнiку" най їдуть у Росiю. В Польщi збирають ТРУСКАВКУ.
БОГ до Mik (галицька миша) Показати IP 25 Червня 2015 13:29
бачу ти вже маєш досвід праці в польщі. теж викладач в минулому
радник пп до 111 Показати IP 24 Червня 2015 19:00
петро петрович нормальний мужик і як геракл вичистить авгієві конюшні це вас шановні викладачі хто голосував за зоряну за корупцію за хабарництво за старе лайно в нас є списки всіх підозрюваних ніхто не втече від пп це я вам гарантую
Олеся до радник пп Показати IP 24 Червня 2015 23:34
Вкусиш себе за ср*ку, бовдуре, спочатку граматику вивчи! Твоє місце, дійсно, в конюшні! Щоб щось "вичистити" Петру Петровичу треба самому НЕ БРАТИ!
радник до Олеся Показати IP 24 Червня 2015 23:51
моя конюшня лнту, а таке лайно як ти вичищати грамоти не треба що страшно завтра на вулицi без зарплати в 5000гр? дуполизка зорянина
Олеся до радник Показати IP 25 Червня 2015 09:39
Ніякого відношення до ЛНТУ не маю і не мала! Зарплата у мене трохи більща 5000 гр. і, до того ж - офіційна. Граматику на самокрутки скурив?! Ви зад лизали покійному Божидарнику(і Савчук в тім числі!), до якого вам, засранці, як до неба раком! Він був прекрасним менеджером і в тому, що філія Львівського політехнічного стала національним вузом - його незаперечна заслуга. Тому, мосько, гавкай далі... Марш на конюшню!
радник до Олеся Показати IP 25 Червня 2015 10:16
так звичайно,а ти бачила туалети нацiонального вузу i дах i грибок в аудиторiях? прекрасний менеджер оказався безбожний ворюга якби не вмер то сидiв би.скажи менi хто твiй друг i я скажу хто ти! а я вже в лнту тому з конюшнi ще вуз зробити треба,а на шавок клану так гавкну пообкакуються
Олеся до радник Показати IP 25 Червня 2015 13:01
Задрипанцю, я не фахівець по туалетах - це твоя парафія! Ти ще, виявляється, і бидло - тобі батьки не пояснювали, що про померлих кажуть або добре, або - ніяк?! Твій Савчук у ЛНТУ працює не один рік - що як завідувач кафедри він вагомого зробив для цього вузу?! Він входив до команди попереднього ректора(як завкафедри!) - тому і на ньому лежить вина за недоліки у вузі.
радник до Олеся Показати IP 25 Червня 2015 13:49
ого це людина яка не має відношення до ЛНТУ і стільки знає подробиць? Ви майбутня безробітня-100%,А про покійників треба правду говорити, Був божик л*йно і дочка його така сама ворюга вже кримінальні справи заведені справа часу.нацарювала років на 10 з конфіскацією.А Петро ніколи не був вхожий до клану.а я і вию і співаю мені так радісно що всім дуполизам копня під зад дадуть
Олеся до радник Показати IP 25 Червня 2015 16:45
"Петро не був вхожий до клану", але подачки від старост заочників брав стабільно! Йолопе, я ніяк не буду безробітна - працюю у власній фірмі! А про ЛНТУ знають всі лучани(як і про СНУ). Якщо ти - радник Савчука, то він далеко піде(якщо Палиця не припинить фінансування...)... Вчи граматику - явно диплом за полішуцьке сало отримав! Конюх...
радник до Олеся Показати IP 25 Червня 2015 17:54
ну звичайно дорога Олеся у влснiй фiрмi дохiд,a не зарплата, а у вас зарплата яку вам вчасно перераховують на приватбанкiвську карточку...а про лнту знають тiльки тi хто там працюе...а палиця не припине фiнансування,вiн хлопець дуже принциповий,а наш петро не дурний стане ректором обеднаних лнту i сну дуже далеко пiде.як вам з цим жити.а яка рiзниця як я отримав свiй диплом,головне щоб голосно дуполизам крикнути на вухо з в I л ь н е н а !!!
анігілятор до радник Показати IP 25 Червня 2015 22:46
Тихенько, не сваріться Олеся і Радник! Же ж задекларовано. що вуз втратить самостійність при правліннні ПП. Все буде добре, заповітною мрією колективу ЛНТУ було лягти під Коцана. Я маю щиру надію, що ПП успішнно втілить цю давню мрію і його рейтинг зросте з 70% до 128%.
анігілятор до радник Показати IP 25 Червня 2015 23:34
Здорово розвінчуєш клан! Ти потужний, впевнений у собі чоловік! Чому ж *** до мозолів на Олесю, пишучи свої нікчемні коменти.
радник пп до анігілятор Показати IP 26 Червня 2015 13:16
третій день кайфую читаючи коменти ЕКС клану.все що їм залишилось то писати тут...Але реальність інша вони добре розуміють що нічого не змінять що безробіття їх доля.а сьгодні в Луцьку заробити такі гроші нереально не можуть спати сидять на алкоголі надіються на порядність Савчука хоча до цього йому кіши вимотували,Запевняю в нього є я і ми разом тихенько тихенько все кодло розжинем.А Ігор Петрович профінансує думайте як вам дальше жити не в ЛНТУ до речі коли контракти закінчуються? Як посади скорочуються? Як догани оголошуються? З В І Л Ь Н Е Н А або З В І Л Ь Н Е Н И Й це все що почуєте
анігілятор до радник пп Показати IP 27 Червня 2015 00:13
Судячи зі сказаного, радник розумніший за ректора? Чому свою кандидатуру не подавав? Сірим кардиналом зручніше, безпечніше? Хто ж ти? Перший дуполиз ПП, друг його чи чоловічок, який на новій хвилі робить кар'єру? Скоріше усе в комплексі. Керуй ректором правильно, бо ЕКС клан на тебе надіється. Надіється, що справа піде далі, ніж забезпечення вузу табуретками))).
анігілятор до радник Показати IP 25 Червня 2015 23:04
Я вже наложив! Визнаю вину і щиро надіюся, що ПП, як вчитель трудового навчання забезпечить ЛНТУ табуретками - о -то заживемо!
анігілятор до радник пп Показати IP 25 Червня 2015 00:50
Хто ж ти плять таке, щоб щось комусь гарантувати. Ти ж кредит ще Коломайському не віддав. Через півроку ти - бомж і сам підозрюваний. Наведи порядок в гоолові у себе, а тоді дзявкай на правах сторожового ПСА!!!
))))) до БОГ Показати IP 24 Червня 2015 23:44
а ху ху не хо хо
анігілятор до БОГ Показати IP 25 Червня 2015 15:22
Всі дуполизи переметнулися на бік ПП, бо їм все одно кому лизати. В Зоряни залишились друзі та щирі прихильники і їх немало. Ось так-то!
бог до анігілятор Показати IP 25 Червня 2015 17:59
з ярких часiв дуполизи стали друзьями ще пару таких друзiв i ворогiв не треба
анігілятор до бог Показати IP 25 Червня 2015 22:38
А-а-а. В тебе друзів нема, і д** упу ніхто не лиже - ось ти бісишся!
анігілятор до бог Показати IP 25 Червня 2015 22:50
Боже, це суть *уполизів - коли вони бачать нову, з виду гарнішу *упу, то вони переметаються. Що ще не зрозуміло.
до викладач Показати IP 24 Червня 2015 17:10
Кригу не розбито, крига скресла !
просто так Показати IP 24 Червня 2015 17:11
сьогодні 2-є нап*ються
не просто так до просто так Показати IP 24 Червня 2015 17:15
а де пити? хто буде пити, з ким і за кого?
анігілятор до не просто так Показати IP 25 Червня 2015 01:00
Чув, ПП замовив 101 км на 3 доби - іхав на Рівенській никого нема. Гарно веселитись наша надіє!
Укр Показати IP 24 Червня 2015 17:16
Європейських ВУЗів в Україні багато, а от знань європейських не дають.
Анонім до Укр Показати IP 24 Червня 2015 17:53
щоб були європейські знання, потрібне європейське фінансування вузів
Людмила до Анонім Показати IP 24 Червня 2015 23:34
І європейське ставлення студентів до навчання!
... Показати IP 24 Червня 2015 17:22
історичний момент справедливості. тепер було б логічно переобрати усіх завідувачів кафедрами та інших структурних підрозділів. інакше старі кадри не дадуть дороги жодним новим реформам.
до до ... Показати IP 24 Червня 2015 20:16
Дуже мудра думка. Цілком підтримую.
анігілятор до до Показати IP 25 Червня 2015 01:03
Вижени свою жінку, продай дітей - зміни своє життя на краще. Це дууууже мудра думка!
анігілятор до ... Показати IP 25 Червня 2015 22:24
Втри слину дядьку, у кожного проректора. завідувача, декана - контракт з вузом на певний термін. Треба знайти дууууже серйозні причини, щоб його розірвати. А "ми наш. ми новий мір построїм" - вже проходили.Працювати треба, а не колектив розганяти і ремонти в щойно надбаних високих кабінетах робити!
Випускник 2001 Показати IP 24 Червня 2015 17:23
нарешті династію Божидарників розбито...
Випускник 2011 до Випускник 2001 Показати IP 24 Червня 2015 18:26
Не спіши.
анігілятор до Випускник 2001 Показати IP 29 Червня 2015 00:12
Треба ж - нікчемний комент став таким популярним... А де ж ти синку династію тут побачив? Довго був покійний Віктор Володимирович, Царство йому Небесне. Доправився до Національного. Тепер прийшов Петро Петрович. Де ж династія? А ти -деградуюче створіння так віддячуєш Альма-матері за найкращі студентські роки? Розбито не династію, а твоє химерне життя.Ціла когорта прекрасних людей вузу так і не змогли проростити в тобі "розумне, добре, вічне".
Студенти ЛНТУ Показати IP 24 Червня 2015 17:32
Вітаємо університет !!!!
анігілятор до Студенти ЛНТУ Показати IP 25 Червня 2015 22:52
Студенти! Лабораторки вже здали?
Допоміжний персонал Показати IP 24 Червня 2015 17:33
і не тільки переобрати, а обрати завідувачів кафедри, а і тих деканів, які не давали змоги обрати 15% тих, хто мав би брати участь у виборах допоміжного складу. Такий собі Боярчук встав і зачитав список потрібних людей, але і це не допомогло. Видно зразу кого підтримував будівельний факультет. Позор підлабузникам!
колеги Показати IP 24 Червня 2015 17:38
Вітаємо Петра Петровича і найголовніші побажання - зберегти добрі традиції, мудрих людей і почати зміни для розвитку ЛНТУ.
Колеги 2 до колеги Показати IP 24 Червня 2015 18:24
Вітаймо Палицю. Обставив РОманюка з його командою по повній програмі.
надзвичайний такотож до Колеги 2 Показати IP 25 Червня 2015 09:57
а тепер прикиньте який це дзвіночок команді Романюка напередодні виборів мера... один вуз із студентами може відпасти, а це о-гого скіко голосів...
Втемі до колеги Показати IP 24 Червня 2015 18:29
"Обрали" Савчука, чи затвердить Міністр?
міністр до Втемі Показати IP 24 Червня 2015 21:54
запевняю вже підписав
тю Показати IP 24 Червня 2015 17:43
ну хоч одна хороша новина на сьогодні)))
переляк Показати IP 24 Червня 2015 18:00
а картава олена феодосіївна заставляла нас фотографуфати і щоб за зоряну галочка стояла інакше погрожувала з роботи вигнати добре що кабінки відкрили я за петра дрожажчими руками голосував от бог мене почув
до до переляк Показати IP 24 Червня 2015 19:49
Картаву першу звільнити. Звикла при БОЖИКУ нічого не робити З його кабінету не вилазила
анігілятор до переляк Показати IP 25 Червня 2015 21:59
Товаришу Переляк, фотографуючи в кабінці свої статеві органи, пам'ятай -ні до виборів ректора, ні до Картавої це феєричне дійство не має ніякого відношення
Лучанин Показати IP 24 Червня 2015 18:05
І порозганяти всіх пенсіонерів, що засіли в кабінетах напроти ректорату ...
анігілятор до Лучанин Показати IP 25 Червня 2015 22:54
Страждаєш геронтофілією - спвчуваю, лікуйся!
прибиральниця Показати IP 24 Червня 2015 18:17
коментар було видалено
микита Показати IP 24 Червня 2015 18:40
а фото божика у вестибюлі віднесуть в музей антикваріату
анігілятор до микита Показати IP 25 Червня 2015 00:07
коментар було видалено
ккк Показати IP 24 Червня 2015 19:10
а ще стареньку комуняку московчук поїздом
кен до ккк Показати IP 24 Червня 2015 19:51
Зав кадрами тоже гнати в три шиї
пана до кен Показати IP 24 Червня 2015 20:17
шо є, то є. Наплодила свій клан
бібліотека до пана Показати IP 24 Червня 2015 23:45
боїтесь?
розалія Показати IP 24 Червня 2015 19:11
цікаво хто ж тепер буде фавориткою петра великого
... до розалія Показати IP 24 Червня 2015 19:23
Пані Робота :)))
сайгак Показати IP 24 Червня 2015 19:22
молода та довгонога краля
Студ Показати IP 24 Червня 2015 19:41
Савчук хабарник номер 1, думаю змін ніяких не відбудеться. А хабарі як брали так і будуть брати.
анігілятор до Студ Показати IP 25 Червня 2015 01:26
Студентику, конспектик не пробував читати? Нєєє ? То яко ж ти милого хабаря даєш? Наведи порядок - заходиш такий і препода в торець. А він з преляку раз і екзамен поставив! Такі приємні, такі вологі мрії...
свідок Показати IP 24 Червня 2015 19:47
паличний переміг.... стара гвардія ЛНТУ нічого не втратила, а всього ли ж змінила орієнтацію... СтудЄнтічіство.... всьоРАВНО готуйте бабоси... АллЬо)
стар Показати IP 24 Червня 2015 19:48
коли в сну будуть змини
Богдан Сташинський Показати IP 24 Червня 2015 20:02
Пустільга був би б краще ....
Стас до Богдан Сташинський Показати IP 24 Червня 2015 20:42
Хай займається своєю Лабановою
лобанова до Стас Показати IP 24 Червня 2015 21:41
ой він вже нічого не може займається? спить
Ольга Показати IP 24 Червня 2015 20:53
Щирі вітання Петру Петровичу!
анігілятор до Ольга Показати IP 25 Червня 2015 00:56
І я приєдуюсь - з мене морожене
tulashvili Показати IP 24 Червня 2015 20:58
Вітаю колектив ЛНТУ з обранням свого майбутнього!!! Хай з вами буде Бог!
анігілятор до tulashvili Показати IP 25 Червня 2015 01:47
ЮРА, Бог з Вами !! Тащіться
Луцький коледж ЛНТУ Показати IP 24 Червня 2015 21:42
Перед виборами ректора ЛНТУ, провела велику агітацію заступник директора (жінка директора) Козачук Л.В. зібравши всіх майстрів виробничого навчання і приказному порядку дала вказівку всім без виключення проголосувати на виборах за Зоряну Вікторівну.
Бог до Луцький коледж ЛНТУ Показати IP 24 Червня 2015 21:58
ну тепер піде разом з зоряною разом гуляти такі речі не пробачаються Петро хабарі від них не візьме А контракт не підпише він мужик з стальними яйцями
анігілятор до Бог Показати IP 25 Червня 2015 00:10
а- а, ось чому такий шум в універі стоїть - золотії яйця!
розумник до анігілятор Показати IP 25 Червня 2015 00:22
На жаль таких обмежених людей як ти э чимало в університеті
анігілятор до розумник Показати IP 25 Червня 2015 00:36
З якої ж ти біди вирішив, що я обмежений, коли відсутнє почуття гумору - се прикро! То є неповноцінність. А забавну пісеньку Ляпіса ще ніхто не відміняв . Ба, навіть сам Міхалок.
рписк до Луцький коледж ЛНТУ Показати IP 24 Червня 2015 22:27
Якщо в людини немає мозгів, то вже нічого не зробиш
анігілятор до рписк Показати IP 25 Червня 2015 01:13
не обіжай блондінок, скотино, навіть заради ПП
Лучанка до Луцький коледж ЛНТУ Показати IP 24 Червня 2015 23:38
Брехня! Я голосувала за Савчука))
анігілятор до Лучанка Показати IP 25 Червня 2015 00:42
Яка ж ти розумна пересічна місцянка (С) Вол ТБ!!
анігілятор до анігілятор Показати IP 25 Червня 2015 23:10
Пані Лучанка, пробачте, не розібрався!
міністр Показати IP 24 Червня 2015 21:52
тепер КРУ нормальне приїде як копне то виверне все декому південні камери в тюрмі готують обовязково посадять. Так що тікайте з тонущого корабля поки не пізно
анігілятор до міністр Показати IP 25 Червня 2015 01:43
Статистика свідчить що міністри міняються в раз десять інтенсивніше, ніж працівники КРу або навпаки. Шанс у них зустрітися 1:1000000. запитання яким боком тут ЛНТУ.
мiнiстр до анігілятор Показати IP 25 Червня 2015 09:42
егеж брeхня, велика брехня i статистика
Ігорко Коцан Показати IP 24 Червня 2015 23:13
коментар було видалено
з найкращими побажан до Ігорко Коцан Показати IP 24 Червня 2015 23:31
Досить вже дурньою займатись! Краще радійте що в вашому виші врешті решт відбулися зміни. І сподівайтесь що до кращого.
знаю до з найкращими побажан Показати IP 24 Червня 2015 23:47
дурень думкою багатіє
анігілятор до з найкращими побажан Показати IP 25 Червня 2015 00:27
Вже зміни відулися... Йой ци то я спав, ци не при собі був. Які ж це? Ось через рочок колектив запитає ПП і за машинку ))) і за котлован і за вуз #1 в Європі. Не відбудеться ПП словами :Ситуація в країні вимагає посиленої уваги до проблем вищих навчльних закладів , проте будучи патріотом, я вбачаю високий зміст у відстроченні втручання держави у справи вищих навчальних закладів, власне через ситуацію в державі. Виживанння вищих навчальних закладів, зокрема і нашого вузу напряму залежить від ситуації в державі. А, оскільки ситуація в державі вимагає пояснень і коментарів, то будемо чекати об'єктивного поясненння владних структур. Ситуацію може змінити спонсор або меценат, переговори уже проводяться. Погодження можливе за умови наявності офіційних державних пояснень і коментарів. Слава Україні! Слава ПП!
Колишній студент ПП до анігілятор Показати IP 26 Червня 2015 11:42
Схоже на нього. Надіюсь на краще!
уточніть плз хто в т Показати IP 24 Червня 2015 23:33
Депутатко юрко савчук петру петровичу хто чи ким приходиться?
анігілятор до уточніть плз хто в т Показати IP 25 Червня 2015 00:28
коментар було видалено
анігілятор до уточніть плз хто в т Показати IP 25 Червня 2015 01:31
Ці люди приходяться один одному двоюродними шихвонєрами. В мене в магазіні подержаних меблів связі є! Так вони сказали шо аналіз ДСП показав всю поднаготну!
працівник Показати IP 25 Червня 2015 09:22
Чи буде краще чи ні,покаже час і совість та боязнь Бога самого Савчука. У нас зараз стільки підлості у всіх людей ,що вірити що щось зміниться важко, але потрібно.Головне,що поперли клан Божидарників злодюк і корупціонерів.А за Зоряну не переживайте вони стільки накрали,що вистачить на всі покоління попереду. Просто треба їх погнати з цього корита і її і синочка Божидарника,як вони будуть працювати коли вони себе відчували вельможами, а зараз кому будуть підкорятися, а нікому?Хай ідуть в політику,гроші мають, а в політиці у нас тільки такі,як вони і там брешуть людям, але ми вже не віримо нікому.
пред до працівник Показати IP 25 Червня 2015 19:29
Тарас до памяті не може прийти... що буде далі робити? все увірвалося.. і вже не всіх студенток у сауну запросиш
анігілятор до пред Показати IP 25 Червня 2015 21:50
Причому тут Тарас. А-а-а, ти заздриш - сам мріяв зі студентками в сауні заліки приймати. А ніхто не дає... Сумно, бо ти лузер, братчику!
задолбали Показати IP 25 Червня 2015 10:46
Запамятайте Європа починається з кожного особисто. а Ви тут лайно ллєте згадаєте ВДУ!!!!!!!!!!!!!!!!
диалектика! Показати IP 25 Червня 2015 14:39
Сегодня я, а завтра ты! Срываем радости цветы...
Серьога Показати IP 25 Червня 2015 18:52
І НА ЗАВЕРШЕННЯ...... ОТО ПОБАЧИЛИ, ДОРОГИЙ ТАТУ І МАМО ДЕ Я ВЧУСЯ. А ВИ МЕНІ ЗАБОРОНЯЛИ ПАЛЬЦЕМ В НОСІ КОЛУПАТИСЯ....
анігілятор Показати IP 25 Червня 2015 21:39
Так нічого ж, Сєрий, не змінилося - ти і зараз, пишучи цей комент, колупаєшся!
Петро Показати IP 25 Червня 2015 22:00
Чим Ви тішитеся, люди добрі! Яких змін ви чекаєте, все уже відбулося до корита добралися нові свині. Даремно не чекайте змін, настав час великого дерибану!!!!
анігілятор до Петро Показати IP 25 Червня 2015 22:08
Чому ж вони свині. Може вони -короєди, може ціпяки, може воші. хто його знає - час покаже.
АНОНІМ Показати IP 25 Червня 2015 22:01
Чого про Божидарників тільки погано, ось Тарас Вікторович добра, порядна, щира людина і це не тільки я так думаю дуже багато людей так вважає, якби він подавав свою кандидатуру на посаду ректора то, можливо б, результати виборів були б зовсім інші.
... до АНОНІМ Показати IP 25 Червня 2015 23:08
факультет бізнесу за його деканства став дійсно кращим
до до АНОНІМ Показати IP 25 Червня 2015 23:55
Вже він у депутати "пройшов"!?
анігілятор до до Показати IP 26 Червня 2015 00:13
Хто пройшов, куди пройшов? ПП чи ТВ чи ЗВ? Коментаторе, будь конкретним, бо люди сходять з розуму....
Петро Показати IP 25 Червня 2015 22:02
Боже милий, та у вас тут,то,мабуть,і у вашому виші, гноем смердить. Ви ,аноніми, не маете совісті-внутрішньоі цензури. З ваших писанин можна зробити висновок про ваш виш. Стидоба.
анігілятор до Петро Показати IP 25 Червня 2015 22:10
Петро, йди спати, в тебе завтра багато роботи!
анігілятор до Петро Показати IP 25 Червня 2015 22:31
Тобі гноєм смердить - ти в своєму хліві. Порай худібку і лягай спати - завтра рано вставати!
Колишній студент ПП Показати IP 26 Червня 2015 11:34
Петро Петрович - нормальний мужик з активною громадською позицією. Коли був нашим куратором знаходив час для нас. Багато обіцяв, але не все вдалось зробити. Молодий, амбіційний. Думаю все буде гуд, з новими партнерами знайде спільну мову і внесе зміни в ЛНТУ. Удачі і наснаги йому на новій посаді.
анігілятор до Колишній студент ПП Показати IP 1 Липня 2015 22:51
Активна громадська позиція - багато наобіцяти, але нічого не зробити!! Але, попри все Петро Петрович - нормальний мужик. Розрив шаблону - що ж колективу робити? Любити нормального мужика беззаперечно чи просто вірити в пусті обіцянки? Га, колишній, що скажеш?
Колишній студент ПП Показати IP 26 Червня 2015 11:40
Природжений депутат. Буде видно, яке гартування на кафедрі ОТ - чи старе чи нове!
ротару Показати IP 27 Червня 2015 00:54
я розумію що всі тут дуже грамотні...але хочу лишити і свій комент. Може нарешті вже відродиться народна самодіяльність у ВУЗі:хор...КВН..танці...театр та інше ...бо нічього нема!!!!!і хай таж 37ма аудиторія...але буде повна глядачами на концертах.!
анігілятор Показати IP 1 Липня 2015 23:23
23:06, 1 липня 2015 У Британії у віці 106 років помер сер Ніколас Вінтон, який врятував 669 дітей від нацистських концентраційних таборів. Його смерть у середу підтвердив зять. А ми тут розпинаємося, який нормальний мужик Петро Петрович і яка погана Зоряна Вікторівна! Все пізнається в порівнянні. І які саме цінності вічні! Дякую за увагу! Коментувати завершив. Ваш анігілятор!
дизайнер Показати IP 22 Липня 2015 12:38
10 років назад закінчила ЛДТУ....прийшлось вчитися знову! Цей виш нічого мені не дав....В результаті зараз працюю викладачем, до мене приходять випускники ЛНТУ! Вони повні нулі! Більшість- не знають як комп включити! Які знання дає цей вуз? Як вони не знають ні Корела ні Фотошопа?