USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Литовські компанії заради експерименту скоротили робочий час

9 Вересня 2018 21:54
Вирішуючи питання боротьби з лінощами працівників та задля повноцінного використання робочого часу дві литовські компанії скоротили кількість робочих годин, залишивши при цьому колишню зарплату.

Про це повідомиляє 24 канал з посиланням на видання Delf.

Зазначається, що литовські компанії Engineer і Valandinis скоротили робочий день з 9 години до 16 години. Компанії сподіваються, що у відповідь на такий крок працівники використовуватимуть максимальну кількість робочого часу для виконання завдань пов'язаних з їхніми обов'язками.

Через півроку у компаніях планують скоротити робочий час ще на годину, а якщо експеримент принесе позитивні результати, то в майбутньому робочий час для працівників триватиме всього з 9 години до 14 години.

Глава компанії Engineer Вітаутас Бартушіс розповів, що про такий крок, як скорочення робочого часу, думав уже кілька років.

«Ні для кого не секрет, що жоден працівник на 100 відсотків не використовує робочий час. Мета – мотивувати працівників і створити такі умови, щоб у робочий час люди були більше орієнтовані на роботу», – зауважив Бартушіс.

За словами глави Engineer, працівники компанії позитивно сприйняли цю звістку.

"Було два періоди радості. Один – коли ми повідомили, що скорочується робочий день, а інший – що зарплата не змінюється, а може навіть збільшується", – сказав він.

За даними Rekvizitai.lt, у компанії Engineer середня зарплата за липень становила 1300 євро, в Valandinis – дещо вища – 1400 євро.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus