USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.76 9.95

Медзаклади Волині без ліків, а дистриб’ютори не хочуть долучатися до тендерів

23 Січня 2015 21:00
На Волині проблеми із закупівлею медикаментів. Депутати б’ють на сполох, мовляв, галузь охорони здоров’я не може якісно надавати послуги.

Про це йшлося під час позачергової сесії обласної ради 23 січня.

Зі слів депутата обласної ради Святослава Кравчука, зараз на Волині не можливо забезпечити стандарти лікування через процедурні моменти.

«У нас виникла проблема із закупівлею ліків. Так, фармацевтичні фірми зобов’язані вказати ціни, за якими будуть продавати ліки, але через коливання курсу валют та інфляції виробники медикаментів не можуть цього зробити. Відповідно, вони відмовляються брати участь у тендерах», - озвучив проблему Святослав Кравчук, звертаючись до голови ОДА Володимира Гунчика та голови обласної ради Валентина Вітра.

Нагадаємо, як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, медичні заклади області - Луцький клінічний пологовий будинок, Волинський онкодиспансер, Ковельське міське районне територіальне медичне об'єднання - цьогоріч не закупили ліки через відсутність учасників торгів.

ЧИТАТИ ЩЕ: У НОВОМУ РОЦІ МЕДЗАКЛАДИ ВОЛИНІ НЕ ЗМОГЛИ ЗАКУПИТИ ЛІКИ

Раніше ІА Волинські Новини повідомляло, що «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» (швидка допомога) лише з другої спроби і за втручання АМКУ закупив потрібні медпрепарати.



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Штефан, Луцьк Показати IP 23 Січня 2015 21:29
не про це зараз треба думати
обс до Штефан, Луцьк Показати IP 23 Січня 2015 22:02
попадеш на операційний стіл тоді буде пізно про це думати,це наслідки того, що не вспіли тендер провести,а вжекругом кричать що вкрали. Тепер будем куплять за своі в аптеках.
ВОНО до обс Показати IP 23 Січня 2015 22:32
а до сьогоднішньго дня невже не купляли? ви напевно або лікар або з паралельної реальності. У нас якщо не купиш все аж до одноразових рукавичок то на тебе хірург і не гляне хоч кровю у нього на очах стікай
обс до ВОНО Показати IP 23 Січня 2015 23:12
планово купляв, але під час операціі ситуація мінялась і виникала потреба в додаткових препаратах які були застосовані, ніхто потім рахунків не виставляв.На швидку я так розумію також щось видається, принаймі обезболюючі в них були.Така була моя непаралельна реальність у вересні 2010 в ургентній хірургіі міськоі лікарні.
тільки це до обс Показати IP 24 Січня 2015 06:25
Значить доброго ХАБАРЯ дали ВЧАСНО.
Віктор Показати IP 23 Січня 2015 22:38
В медичних закладах без ліків,які ти приносиш з собою,лікувати/оперувати/ не будуть.Куди діваються ліки з тендерів???????
віка до Віктор Показати IP 24 Січня 2015 06:27
Для СВОЇХ, на перепродаж, собі (нащо купляти?..... наївні.
Петро до віка Показати IP 24 Січня 2015 17:30
Безплатно лікують депутатів і бомжів
Антон Показати IP 23 Січня 2015 22:57
Невже купляти треба обезболюючі і наркозні препарати і де іх можна придбати
Анонім до Антон Показати IP 24 Січня 2015 06:31
Вони вам введуть, але ви це КОМПЕНСУЄТЕ - хабарем. Ось вам і, типу, безплатно - "безкоштовна" медицина. Виходить, що і вони ці ліки не купляли (тендер), і вони ще й заробили.
Лучанин Показати IP 24 Січня 2015 12:20
А коли це були якісні послуги і стандарти? А зараз все розвалюють, ціни страшні, ото зажили після революції!
Чужий Показати IP 24 Січня 2015 12:25
Ви безм*зглому Яценюку і собі питання задайте, ви представляєте тут цих авантюристів і злодюг! Скоро всі вони з країни втікати будуть!