USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Лучани чекають на дитячий майданчик біля будинку більше 30 років

26 Березня 2015 12:45
Мешканці багатоквартирного будинку, що на вулиці Бенделіані просять встановити дитячий майданчик, демонтувати незаконно встановлений кіоск та провести озеленення прилеглої території. Кажуть, будинок зведений ще у 1983 році і за ці роки не встановили жодної гойдалки, пісочниці тощо.

Про це йшлося під час 72-ї сесії міськради 25 березня.

Із запитом до міського голови звернувся депутат Євгеній Ткачук. Він повідомив, що до нього звернулися мешканці 144-квартирного будинку, що на вулиці Бенделіані, 1, які просять допомогти вирішити проблему благоустрою прибудинкової території. Будинок зведений ще у 1983 році і за ці роки біля будинку не встановили жодної гойдалки, пісочниці тощо. Фактично, будинок не має двору, де діти могли б гратися, під під’їздами проходить дорога та стоїть металевий паркан, який встановило Луцьке ВПУ №9. За будинком пролягає дорога, якою курсує громадський транспорт. З правого боку від будинку є невелика прилегла територія, на якій незаконно встановлений іржавий кіоск.



Таким чином, депутат просить зобов’язати департамент житлово-комунального господарства демонтувати незаконно встановлену споруду, встановити дитячий майданчик біля будинку та провести озеленення території (оскільки під час заміни теплотраси були зрізані усі дерева), провести ямковий ремонт асфальтового покриття двору з боку котельні.

Депутати підтримали цей запит.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Алексей Показати IP 26 Березня 2015 12:52
А Женик с наворованоо не хочет сам установить детскую площадку.
Таня Показати IP 26 Березня 2015 13:17
Навпроти Бенделіані,1 є новий сучасний дитячий майданчик, а на тому місці де стоїть іржавий кіоск я думаю діткам не зовсім зручно буде гратись!!! Краще б пан Євгеній Ткачук вирішив більш нагальніші проблеми цього будинку
Жителька Бенделіані до Таня Показати IP 26 Березня 2015 16:33
І де ж це там є майданчик? Може нашому будинку усьому засліпило? То приїдьте і покажіть. Двір у наших дітей - це територія училища за парканом, так діти і ростуть скачуть по скатах і по тенісних столах, на яких алкаші кожен вечір розпивають і матюкаються півночі. Чи може є інші варіанти розміщення майданчика? Ясно, що найкраще було б його зробити перед будинком, але училище територію в свій час приХватизувало і назад не віддасть, хоча там якраз і була колись прибудинкова територія. А нагальних проблем ясно, що вистачає. Ремонт в під'їздах не робився вже років 25. Але ЖЕК каже, що нема грошей. ЦІкаво, куди вони ті гроші дівають?
Лучанка Показати IP 26 Березня 2015 13:19
А самі мешканці не можуть зібратись і зробити майданчик, а все чекають щоб хтось зробив.
Корінний лучанин до Лучанка Показати IP 26 Березня 2015 15:11
Яка розумна , аж СТРАШНО! Мешканці зроблять, а потім їм скажуть, що незаконно бо нема дозволу і планом не передбачено . І знайдуться ще такі мешканці кому буде це очі муляти. Вже не один такий випадок у Луцьку був , Ентузіасти споруджували , а "доброзичливці" руйнували. Так що міськрада нехай це узаконить!
Ага до Корінний лучанин Показати IP 26 Березня 2015 17:42
Це точно, попробуй зроби ще й не в свому дворі, знесуть, поламають. То ще сама міськрада знесе, скаже що заняли чужу територію.
Лучанин до Лучанка Показати IP 26 Березня 2015 16:39
Мешканці мабуть все можуть, але цікаво, що може наша влада? Мешканці живуть там більше 30 років і платять за утримання будинку і його території. З кожної квартири в середньому 100 гривень в місяць (навіть більше). То за що вони платять? І кому платять?
889 Показати IP 26 Березня 2015 13:32
цікаво цікаво скільки ми жителі будинку дружби народів 2 зверталися що Ткачука про втановлення дитячої площадки під наши гуртожитко то він все казав збирайте гроші і самі собі втановлюйте а тут такий поворот подій....
123 Показати IP 26 Березня 2015 14:10
Пітримую Є. Ткачука, пропозиція хороша і ще треба було б забрати там 2 металивих гаража (біля 4 підїзда вул. Бенделіані,1)...а колись біля будику таки був майданчик (пісочок, гірка), а тепер там уроди з гуртожитка ставлять свої зламки (автомобіль Opel, який уже треба на металолом здати, а на нього ще сигналізацію ставлять і цілу ніч вона на район гуде, на наступний раз поб'ю машину), виїжаючи на траву де б могли гратися діти...Ідея супер...надіюсь здійсниться....
456 до 123 Показати IP 26 Березня 2015 16:35
Там давно вже 3 гаража стоїть. Якщо їх заберуть, то алкашам не буде куди ходити в туалет, а малоліткам не буде де ховатись з цигарками.
Анонім Показати IP 26 Березня 2015 19:36
Тридцять років люди не можуть скинутися по кілька гривень, вийти на суботник, щоб їх діти росли в нориальних умовах. Ждати стільки років, що хтось прийде і посадить дерево в дворі це аццкая жесть. Совок нєпобєдім
123 до Анонім Показати IP 26 Березня 2015 19:59
30 років люди живуть без двору, бо його нема! Виходиш з під'їзду і зразу дорога і металевий паркан! А 30-літні дерева за будинком кілька років назад позрізали комунальщики, коли рили траншею! Читай уважно статтю, совок! І вчи грамоту, не завадило б!
Анонім до 123 Показати IP 26 Березня 2015 20:13
144 сім"ї чекають, коли прийдуть і наведуть лад в їхньому дворі. І зі стійкістю олов"яного солдатика терплять незручності. Заселилися бабці і дідусі, виросли тати і мами, скоро одружаться внуки, а пісочницю все не везуть і не везуть
123 до Анонім Показати IP 26 Березня 2015 20:27
Ти довбо..б? Поїдь і подивись на той будинок, зрозумієш чи справа в пісочниці!
До 889 Показати IP 26 Березня 2015 22:40
Ткачук обіцяв що в 2015 році біля гуртожитку по пр.Дружби Народів 2 поставить дитячий майданчик, обіцянки він завжди виконує можете не сумніватись!!!!!!!!
Журналістка Показати IP 26 Березня 2015 22:49
Ці лисі що на фотці красавчикі, скільки хороших справ зробили в тому числі і майданчки по дворах і садочках встановлюють .
Женік Показати IP 26 Березня 2015 22:52
Олексій приходь разом повороо підскажеш