USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Мешканці волинського села – проти виділення землі бійцям АТО

22 Лютого 2016 09:07
Поруч села Пульмо, на березі озера Світязь, управління Держгеокадастру виокремило 26 гектарів землі для житлового масиву. Там запланували виділяти землю для учасників АТО. Однак, громада села виступила проти, оскільки масив має розташовуватися на місцевому пасовищі.

Про це стало відомо під час оперативної наради голови ОДА сьогодні. 22 лютого. Так, зі слів начальника головного управління Держгеокадастру в області Василя Василенка, в області більше 300 волинян написали заяви на виділення земельних ділнок на березі озера Світязь. 170 з них задоволені. Для решти – планують виокремити земельну ділянку під житловий масив, аби простіше можна було проветис туди комунікації.

Однак, голова Шацької районної ради Сергій Карпук розповів, що днями в селі Пульмо відбулися збори селян. Місцеві жителі просять не виділяти ту земельну ділянку учасникам АТО, и бо нема альтернативи по пасовищах.

«Вони не проти, щоб в подальшому її виділити під будівництво рекреаційної бази, але просять не надати землі під житлове будівництво», - повідомив він по відео селектору.

Натомість такі заяви обурили голову ОДА Володимира Гунчика. Він повідомив, що Пульмівська сільська рада написала листа до облдержадміністрації і в ультимативній формі попередила, що проти виділення земель для учасників АТО.

«Пульмівська сільська рада в листі пише, що вона проти житлового кварталу, а громада вважає, що вона вже внесла вагомий внесок у забезпечення учасників АТО земельними ділянками. Коли роздавали землі направо і наліво чиновникам, то ніхто зборів не збирав. Але ці землі не входять в межі сільського пункту», - пояснив посадовець і покликав голову Шацької райради «на килим».

Водночас він запропонував представникам спілки ветеранів АТО зустрітися з громадою села, так би мовити, без посередників. Щоб, мовляв, учасники бойових дій не виставляли претензій облдержадміністрації, за те, що їм не видають ділянки біля Світязя.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
лучани Показати IP 22 Лютого 2016 09:15
Російська церква веде відповідну пропаганду.
постер Показати IP 22 Лютого 2016 09:55
Ото не требало розпайовувати!! Земельно медведчуківський кодекс в топку
Анонім Показати IP 22 Лютого 2016 09:57
Знають всі хто отримає ті землі Але ніяким чином учасники АТО.
Сергій до Анонім Показати IP 22 Лютого 2016 19:08
НЕПРАВДА! На території Пульмівської сільської ради виділено приблизно 160 ділянок учасникам АТО. Зараз пропонується ще стільки. Чи доречно перетворювати мальовничі береги озера Світязь в садівничі кооперативи - питання риторичне.
Лана Показати IP 22 Лютого 2016 10:03
Цікаво, що то за такі українці там проживають? Може там кацапи, або окацапили їх московські попи? Що може хочуть, щоб і у них було, як на Донбасі? Невже хочуть добровільно стати рабами в кацапів? Нехай пригадають , що розповідали їм діди і прадіди, коли у 1939 році прийшли на Волинь більшовики. Як забирали все і заганяли в колгоспи, розкуркулювати гарних господарів і висилали на Сибір, з церков робили клуби, склади, наших українських священників в тюрми, а то й фізично знищували. А зараз на Донбасі грабують, гвалтують, вбивають, навіть за українське слово, знищена інфаструктура, вивезені заводи і фабрики, розбомблені будинки, люди, як ті кроти ховаються. Жах! Цього хочуть у Шацьку?
Вова до Лана Показати IP 22 Лютого 2016 10:38
Та звичайні українці - просто бачать як повертаються хлопці і не отримують статус учасників АТО, бачать кому розподіляються ці участки, скільки з них дістанеться працівникам СБУ, прокуратури, судів і т.д. Бачать що два роки гинуть люди і ніяких змін, жити стає важче і важче, доллар не спиняється, до Європи не сильно нас і просять, корупція процвітає. І якої реакції ви хочете?
Сергій до Вова Показати IP 22 Лютого 2016 17:53
До чого тут Шацьк і примусова ссилка в Сибір... Фантазія зашкалює
Анонім до Лана Показати IP 22 Лютого 2016 14:15
Що за маразм?Куди цікаво вивезли ті заводи і фабрики? До чого тут церква?
Пульмен Показати IP 22 Лютого 2016 10:49
Знаю які землі мають на увазі!Учасники АТО це тільки прикриття Гунчика!А насправді 26 га, за які іде мова, знаходяться в "солодкому" місці і дуже грошовитому. Ніхто не відмовляється надати землю бійцям, але ця земля повинна належити саме їм і людям які цього потребуть, а не загнати черговому пуза тому дяді! І якщо земля не належить сільській раді то до чого тоді ця стаття! Це простий тиск на голову сільської ради, щоб він здався і погодив передачу земель! Гунчик думай за людей, а не зате де будеш дупу гріти на пенсії!
Сергій до Пульмен Показати IP 22 Лютого 2016 17:59
Брехня! Землями за межами населеного пункту розпоряджається головне управління Держгеокадастру у Волинській області, а не голова Пульмівської сільської ради. До чого тут тиск. Може це самоПІАР шановний Пульмене...
свідомий Показати IP 22 Лютого 2016 11:29
АТОшники цю землю захищали і мають на неї повне право а от коли Данильчук з командою на Іллічівці ділянки отримував чому тоді мовчали оприлюдніть інформацію стільки "революціонерів" після майдану отримали земельні ділянки і за які заслуги
Анонім до свідомий Показати IP 22 Лютого 2016 14:28
На всіх земельних ділянок і квартир не вистачить.Далі що?Будете виселяти людей з квартир і власних будинків?Всіх,хто вам не до вподоби,виселити і відправити на відбудову Донбасу?Як Сталін всіх неугодних на Сибір?Для чого людей дурити і обіцяти землю,де ви її стільки наберете?
Сергій до свідомий Показати IP 22 Лютого 2016 18:02
Шановний "Свідомий". А Ви можете оприлюднити таку інформацію? Чи тільки з під коврика тяв-тяв...
Учасник ато Показати IP 22 Лютого 2016 12:14
Якщо громада проти закону. То мобілізуємо всіх чоловіків села і на фронт на гарячі точки. Тоді побачимо як вони будуть кричати . А як прийдуть повістки то 90 процентів втіче за кордон. І вот там такі патріоти які ще будуть вчити як жити нам і диктувати свої правила. Вот заїдем людей 300 учасників бойових дій і зробимо там лад. Якщо в них не виходить
Анонім до Учасник ато Показати IP 22 Лютого 2016 14:33
Претензії ставте президенту-олігарху.Він привселюдно обіцяв воїнам по 1тис.гривень в день.Ви вже всі заробили на квартири,побувавши в АТО.Купуйте в любій новобудові,а Порошенко хай зробить перерахунок будівельним компаніям.Все чесно.Поля селянам,вам нові світлі квартири.Всі задоволені.Хай пан Петро виконає те,що обіцяв.Він же має,статки його зростають.В чому проблема?
Сергій до Учасник ато Показати IP 22 Лютого 2016 18:05
Громада однозначно не проти закону. Можете заїхати навіть людей і 600 учасників, але лад на своїй території робила і робитиме ГРОМАДА і я думаю в них все получиться...
Zarobitchanyn до Учасник ато Показати IP 22 Лютого 2016 18:38
Чхав я на тебе д*рень, через таких як ти стало в ненці жити неможливо...
123 до Учасник ато Показати IP 22 Лютого 2016 20:34
Усім учасникам АТО обов'язково треба участок на Світязі? Там на всіх учасників землі не вистачить!!!!! В інших районах Волині пробували діляночку попросити????
Гоша до Учасник ато Показати IP 27 Лютого 2016 19:01
Я бачу ти кантужений чи що
Анонім Показати IP 22 Лютого 2016 12:19
А що роблять органи державної влади, місцева РДА? Де правильна роз"яснювальна робота в тому числі навчання із новопризначеними сільськими головами? Де АВТОРИТЕТ голови РДА? Що він взагалі робить там цілий рік?
Сергій Сидорук до Анонім Показати IP 22 Лютого 2016 18:11
Цікаво слухати такі звинувачення від людини, яка боїться представитися. З вашого дозволу дам вам пораду, шановний "АНОНІМ": а ви зайдіть до голови РДА і задайте таке запитання напряму. Я думаю вам це піде на користь.
Анонім до Сергій Сидорук Показати IP 22 Лютого 2016 21:46
Моє ім"я вам нічого не скаже, це очевидні речі. Задавати голові таке питання повинен той, хто його призначав на посаду і контролює його роботу. Тому голові ОДА підпорядковуються голови РДА, а не голови рад. Якщо в районі непорядок відповідає голова РДА. А громада району також повинна спитати, для цього є звіт голови РДА.
право Показати IP 22 Лютого 2016 14:18
написані заяви на земельні ділянки ще в 2014р.но чомусь той "КОМУНЯКА"який Федір Панасович і не думає виділяти участки а для прокуратури, СБУ чоусь надають маже тоді розкуркулити його сина яккий праює на митниці і непогани участок з будинком має а до того все йде привіт голові сільради ПУЛЬМА
Сергій до право Показати IP 22 Лютого 2016 18:18
Там вже не Федір Панасович, а Руслан Степанович Кушнір. Судячи з вашого меседжу ВИ точно не місцевий і ВИ знаєте кому надавали земельні участки. Значить ви працівник або прокуратури, або СБУ.
Анонім Показати IP 22 Лютого 2016 14:19
виходить що за гроші в ато ідуть а кричать україна ще й лякають що силою заберуть землю мало на сході біди наробили там землі недають
Сергій до Анонім Показати IP 22 Лютого 2016 18:20
Брєд...
Сергій Сидорук Показати IP 22 Лютого 2016 18:54
Вважаю, шо стаття як називають "джинсова"(синонім терміну «прихована реклама або антиреклама»). Тільки кому? Але навіщо гадати, прийдешні вибори розставлять сві крапки над і...
Анонім до Сергій Сидорук Показати IP 22 Лютого 2016 21:41
Ойойой))))))))) Ти вже раз побачив свій рейтинг, скоро побачиш ще раз))))))))))
Анонім до Анонім Показати IP 23 Лютого 2016 16:27
А давайте всі будемо анонімами