USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Межигір’я. Хороми зсередини. ФОТОРЕПОРТАЖ

25 Лютого 2014 21:17
Ексклюзивні фото з усім відомої резиденції Віктора Януковича - Межигір’я - опублікував на власній сторінці у соціальних мережах користувач Дмитро Клименко.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
ахмет Показати IP 25 Лютого 2014 21:33
після жовтневої революції 1917-го люмпени, асенізатори і волоцюги теж толпами ходили по маєтках царів, щоб подивитися як живуть сильные мира сего. пройшло 100 років,а в свідомості людей нічого не помінялося. все тіж люмпени і волоцюги ходять і розглядають маєтки. якщо подивитись історично, то народ україни завжди був під чиїмось гнітом. бо на більше - не заслуговує. бидлом править бидло, тільки трохи хитріше і розумніше. не здивуюсь, якщо через декілька років будуть так ходити екскурсіями по маєтках яйценюка і пастора-турчинова.
Анонім до ахмет Показати IP 25 Лютого 2014 22:40
особливо остання характеризує індивида....
Українка до ахмет Показати IP 26 Лютого 2014 09:14
Сам ти бидло. Чому тоді їсиш український бидлянський хліб?
віка Показати IP 25 Лютого 2014 22:13
да оце так жив. А нам розказують що немає на дороги і так далі. але все навіть дороге і гарне закінчується. але хто б не прийшов то буде розжиряти теж наверно
Вас Показати IP 25 Лютого 2014 23:00
Ото мегажир'я
віктор Показати IP 26 Лютого 2014 07:28
ахмет а ти і є те бидло і ще трохи тобі подібних а історію творять люди
люмпен якого створил Показати IP 26 Лютого 2014 08:16
А скільки подібних маєтків на Волині,кожен з яких породив 10000 люмпенів. а тому маєтковласники зобов язані стати люмпенами і нарешті чесно працювати а не красти в людей і робити з них люмпенів.
ура Показати IP 26 Лютого 2014 13:31
Останнє фото - просто клас, шедевр і "обличчя" кримінальної революції в Україні. Ура гопоті!!!!!!!!!!!!