USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Мітинг під стінами Луцькради

25 Червня 2014 10:08
Підприємці Завокзального ринку протестують під Луцькою міською радою. Вони погрожують зірвати сесію, якщо їх не почують. Вимоги мітингарів - скасували попереднє рішення про припинення договору з облспоживспілкою.

Нагадаємо, облспоживспілка виграла «війну» за «варшавський» ринок. Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, долю протистояння між підприємцями Завокзального ринку та їх орендарем (облспоживспілкою) вирішила тимчасова спеціальна комісія.

«Нас тут біля сотні, тут є представники рядів, інші люди працюють. Якщо сьогодні депутати не скасують попереднє рішення і не прислухаються до нас, то по дзвінку ринок закривається, й усі приїжджають сюди», - запевняє голова волинського представництва спілки орендарів і підприємців України області Тетяна Іовенко.

Люди тримають в руках плакати «Депутати, почуйте підприємців» і «Землю в оренду облспоживспілці».

В приміщенні міськради чергують міліціонери.

Окрім того, підприємці повідомили, що в них є альтернативний проект рішення щодо облспоживспілки, які вони самі підготували.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
лучани Показати IP 25 Червня 2014 10:16
Облспожівспілка забудувала всю територію будами з яких бере по десять тисяч, а з міських вулиць зробили стоянку,що не можна проїхати.
там до лучани Показати IP 25 Червня 2014 11:22
плата 60 грн.кв.м за послугу підмітання..плюс різного роду побори постійно..підприємці купляли свої місця по цінах деколи вартих однокімнатки та більше..гроші платились першими завжди в осс..головою якої останніх років 20 був горгут по факту..жіночка на фото знизу арендує(?) в нього просто в приміщенні ринку в загальному біля 6 кв.. а так толкає тєми від його іменні з всяким брєдом а він потім розводить руками і каже що строгій закон йому забороняє все що йому не вигідно..а баба в кущі..і так по кругу..зараз через трохи часу буде вже давно анонсоване підняття плати за послуги..і всі автоматично за раз чи два захода стануть свої місця всебе арендувати ..бо все дорожає..в нас плата за послуги по підмітанню асфалта вже така сама як плата за комунальні послуги в юванті..ніхто з тих пару десятків які реально є власники якихось торгових площ (а не працівникі осс) не вникають в суть юридичну процесу там основна тєма яку пхає іовенко мол без горгута вас приватізірують алігархі луцька бо ви особливо ценні..а те що більшість з стоящих там горгут вже давно подоїв на десяткі тисяч мімо каси подається як благо(ви заплатили більше платити на" благоустрій" не будете).ніхто навіть не удосужився прочитати що таке унітарне держане підприємство..чи інтервю того ж Веги та інших адекватних депутатів..все орієнтуються на брєд іовенко яка говорить що в разі відмови осс продовжити дозвіл аренди землі міста осс забере так і так земельну частину в радіусі 15 м. від будівлі по закону і тоді всім точно кришка..люди з кришками в головах оті там і стоять..самі зашугані..самі бідні тому..самі ліниві мозгами..і працівникі ринку які ще незвінтилиз приватного підприємства осс комсомольця ківерец...а Романюк микола,ткачук євген,козлюк сашко (бувший контролер горгута),соколовська,одержать своє поки матеріально..живуть по новому..
БАЧ до лучани Показати IP 25 Червня 2014 13:40
ЯК ЗАВЕРНУВ..МАСТАК
то водій до БАЧ Показати IP 25 Червня 2014 13:43
щепленного тролейбуса?чи просто атпісался?знеси всю чехова..там вон біля школи зранку блатні дітей привозять так машину і кидають..місця менше в рази чим там де ти кажеш..прокуратура та мєнтовка тоже..дєйстуй..сепаратор
Анонім Показати IP 25 Червня 2014 10:46
Що не повидумують ті підприємці, аби не працювати собі і заважати іншим. Їм, як поганим танцорам, все мішає. Міськраді слід подивитись, скільки прибутку вклав в бюджет міста кожен із них, та зробити відповідні висновки. Кого до стінки, а кого на на фронт.
Анонім до Анонім Показати IP 25 Червня 2014 10:58
ой депутати активізувались... д**и не засиділи?
голєр до Анонім Показати IP 25 Червня 2014 11:29
тута..без вас ми ніхто..сроманюки поможуть построїти дві тисячі людей в колхоз з їх же майном..качай пока 70 не стукне дєд камсамолець-башляй своєму руководітєлю бившому луцькому процент і всьо окєй..в столовку прокуратуру отдєльно занос і всьо путьом..шугай биків-підприємців в інтернетє через працівників..вкідай лєві тєми-всі кантрабандісти,податків не платять,схочем розгоним..чустуєш себе бойцом смотрящим?подружкою ктериною ващук(теж влксму) її звіьоздних часів?чи бригадіром вісімдесятих?попка не зліпниться дєдушка?від 4 міліонів в місяць що чистими тобі падають в кишеню лише з одного ринку !
ооо до Анонім Показати IP 25 Червня 2014 11:38
професійний тролінг В МІСТІ..щось новеньке
образно до ооо Показати IP 25 Червня 2014 11:43
то вкидання лєвих тєм..а тут ще й шугання.ви ніхто..для більшості полішуків дійсно хтось це унікуми місцеві магнати,курченкі перші..ті економісти -генії,.Троллинг – це спосіб рибного лову, який полягає в тому, що принади (натуральні або штучні, без різниці) простягаються на різних глибинах слідом за човном, що рухається, або катером Троллинг – від слова «троль», позначає агресивну поведінку в чате, форумі, коментарях і т.д., розміщення там провокаційних повідомлень, образ. Ціль троллинга – щоб усі учасники обговорення пересварилися між собою
Семен Показати IP 25 Червня 2014 10:48
Может, мне на рынке каждому п-цю ручку целовать, как батюшке, и кланяться?
Анонім Показати IP 25 Червня 2014 10:53
удачі вам підприємці!!! спобівюсь дасте по рижій пиці веги та шиби!!!!
ринок до Анонім Показати IP 25 Червня 2014 11:31
привоз смоленга та башкалєнка ,ринок горгута і т.д..багате місто -багатих людей ..
какіє до Анонім Показати IP 25 Червня 2014 11:36
підприємци-на варшавці біля двох тисяч місць-ті люди що там стоять або торгують в нього в приміщенні ринку або його раби(працівникі)..з працівниками які нездали йому акції за копійкі він розпрощався давно(таких одиниці) всі решту тянуть масу за гроши..пару рублів може лєвих мають контролери і то з бабусь з відрами сильно не візьмеш..будьте людьми вже раби не срочіть за свого рабодатєля-можна роботу найти достойну і в 30 і в 50 і в луцьку..тим більше більшість з вас фахові люди ..не всі контролери і смотрящі голєри..
Андрій Показати IP 25 Червня 2014 11:46
Не можу зрозуміти такої великої любові підприємців до облспоживспілки,що заради останньої покидали робочі місця і прийшли мітингувати?Ніяких договорів з Горгутом.Ринок на території міста і плата за оренду повинна йти на потреби міста,а не в кишеню Горгута,а то на цей проплачений штатний актив,городяни виведуть своїх мітингарів.
Думка Показати IP 25 Червня 2014 12:28
Пора базары разгонять... Пидпрыемцы пусть едут в села, экономику поднимают...
не до Думка Показати IP 25 Червня 2014 13:28
пр..ди.ось так і на ринку ійовенкі працують..людям нравиться-їм і платити,але всім решту також..
всєх до Думка Показати IP 25 Червня 2014 16:17
на соловкі
Я Показати IP 25 Червня 2014 20:05
Створити табори, всіх туди загнати і нехай працюють безкоштовно на благо батьківщини, на армію. Це вже провірено Сталіним, дуже гарно піднімає економіку.
вже до Я Показати IP 25 Червня 2014 20:16
щось схоже робить горгут..