USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

На 385 волинських військових - лише 5 бронежилетів

4 Липня 2014 14:25
На 385 військових 1-го батальйону територіальної оборони, який розміщений на базі 51 бригади у Володимирі-Волинському, нараз є лише 5 бронежилетів.

Про це повідомив командир батальйону Сергій Козак під час засідання координаційної ради при голові Волинської облради у п’ятницю, 4 липня, - інформує ВолиньPost

Командир нагадав, що батальйон сформували 31 травня, а бойове лагодження провели до 10 червня. Також він додав, що 30% батальйону – люди, які не прийшли добровільно, тому вони «не дуже хочуть служити». Натомість 70% добровольців мають високий бойовий дух, - відзначив він.

Окрім того, командир розповів, що техніка, яку надає Міністерство оборони, є « м’яко кажучи, не зовсім справна», а та, яку надають волонтери - більш-менш нормальна.

Щодо захисту, то батальйон змушений воювати у старих радянських касках, а бронежилетів - лише 5, хоча згодом обіцяють, що найближчим часом буде ще 7.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Піджак Показати IP 4 Липня 2014 15:08
У нас війна, чи ні? - Нафіга писати про чисельність і місце розташування військового підрозділу?
Валерій - Піджаку до Піджак Показати IP 4 Липня 2014 15:48
Щоб рашистам було легше відслідковувати наше матеріально-технічне забезпечення та морально-психологічний стан... Схоже на те, що діти, які це писали, не розуміють, що у нас - війна, і кожне слово в інтернеті та пресі - відслідковується ворогом!
Анонім Показати IP 4 Липня 2014 16:27
а де ж ті 6 мільйонів гривень ділося..... виходить не дійшли до солдат...
Луцьк Показати IP 4 Липня 2014 16:30
1 батальйон територіальної оборони розміщений на базі 51 бригади у Володимирі-Волинському. Хлопці не воюють на сході, до чого тут "Нафіга писати..."
Лучанин Показати IP 4 Липня 2014 16:30
А де поділися бронежилети, пограбовані правим сектором в луцьких міліціонерів?
з Луцька до Лучанин Показати IP 4 Липня 2014 17:02
У Гузя з Данильчуком під пириною!:)
Анонім до Лучанин Показати IP 5 Липня 2014 00:56
з тим бронежилетом сам воюй він захищає хіба що від вітру і дубінки