USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

На даху багатоповерхівки у Луцьку встановили вітрогенератор. Фотофакт

5 Квітня 2017 11:23
Лучани, схоже, почали використовувати енергію вітру для отримання електричного струму.

Так, на даху одного з будинків розмістили вітрогенератор.

Фото вітряка опублікував у Фейсбуці лучанин Олександр Плісецький.

«Передові технології вітроенергетики уже у нас. Луцька багатоповерхівка)», - написав автор повідомлення.

Як відомо, з 1 березня на чверть зросли тариифи на електроенергію для населення. Як повідомлялося, один кіловат за новими тарифами коштуватиме 90 копійок (порівняно з 71,4 копійки раніше), але тільки для тих, хто витрачає ощадливо та не перевищує ліміту в 100 кіловат на місяць. Кому це не вдасться – за кожен витрачений доведеться сплачувати вже не 1,29 грн, а 1,68 грн.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Поціновувач мисткинь Показати IP 5 Квітня 2017 11:43
Санстанція повинна перевірити, чи лопасті даного вітрогенератора не створюють інфразвук при обертанні, який є шкідливим для здоров'я людей. СН 2.2.4/2.1.8.583-96 «Інфразвук на робочих місцях, в житлових і громадських приміщеннях і на території житлової забудови»,
Google до Поціновувач мисткинь Показати IP 5 Квітня 2017 12:15
Не изучив тему не парь мозг своей безграмотностью. Ветрогенераторы мощностью до 100 кВт при работе НЕ ИЗДАЮТ УЛЬТРАЗВУК, ИНФРАЗВУК, ИЗМЕРИТЕЛЬНЫМИ ПРИБОРАМИ ЭТОГО НЕ ЗАФИКСИРОВАННО.
Мешканець до Google Показати IP 6 Квітня 2017 00:53
Хахаха. Люди, бачу ви сарказму не розумієте))
Торі до Поціновувач мисткинь Показати IP 5 Квітня 2017 12:38
Смирдить слухати! Таке враження, що написала коментар людина, яка нічого в житті не добилася, а тільки вміє обc@ирати вчинки інших... знавець великий
Green Показати IP 5 Квітня 2017 12:07
О,вже когось жаба задавила.А чого не пишете щоб перевірили антени мобільного звязку бо вони "світять" в квартири
Поціновувач мисткинь Показати IP 5 Квітня 2017 13:45
Отакі "успішні специ, які добилися всього у житті" побудували Чорнобильську АЕС у серці України...
(+) Показати IP 5 Квітня 2017 15:51
Головне щоб Сиротинська не взнала.Демонтує..........
лучанин Показати IP 5 Квітня 2017 16:59
Атомні станції нікому не заважають? Чорнобиль ніяких звуків вам не створює. Будем ставити ще й сонячні панелі щоб бути цілком енергонезалежними.
Назар Показати IP 6 Квітня 2017 00:40
Вітряк крута тема,заграніцой вже давно поставили!Ставте побільше,і паднімайте цени на нармальну прадукцию:) крутить стало важко:) респект і уважуха!Тащіть!