USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

У податковій інспекції Луцька скоротять 16 чоловік

5 Червня 2014 16:46
У штаті луцької податкової поменшає працівників. Планується скорочення більше десятка чоловік.

Про це повідомив під час засідання координаційної ради з питань розвитку малого та середнього підприємництва у Луцьку сьогодні, 5-го червня, начальник управління ІТ та обліку платежів Луцької ОДПІ ГУ Міндоходів у Волинській області Валерій Бродосюк.

Луцька об’єднана державна податкова інспекція отримала новий штатний розпис, де буде менше працівників.

«Згідно з документом, який ми отримали сьогодні, у Луцькій ДПІ має бути скорочено 16 чоловік», - розповів податківець.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
ВОВК Показати IP 5 Червня 2014 16:49
16 чоловік ??? Та їх половину треба гнати!
Ну ну Показати IP 5 Червня 2014 16:59
10%. Залишилось 144. Якщо б залишилось 4 (ну хай 20, не більш), то тоді зрозуміло, що відбулась революція, а не зміна прокладок.
паралель Показати IP 5 Червня 2014 17:02
не треба їх гнати,нехай сидять,а то в тероризм подадуться від злості
Реформатор Показати IP 5 Червня 2014 17:18
Розсмішили! аж 16 чоловік скоротили ха-ха-ха, та там штат біля 200 чоловік.
Антон Показати IP 5 Червня 2014 17:46
хай і 16 скоротять але бажано начальників а не простих працівників. вони там вже зажрались скорочуйте більше тих які "хапають" а не ті які працюють
777 Показати IP 5 Червня 2014 17:57
нахер на донбас хай воюють ! к** змиють зло яке людям робили!
віктор Показати IP 5 Червня 2014 18:50
нехай воювати йдуть а то вже зажиріли в кабінетиках . через таких як там сидять на роботах люди страдають прості. чомусь не один ні один і в цій страшній біді не постраждав і захищати державу в якій беруть грошицька мусять прості хлопці. Сором таким чиновникам і 16 людей яких звільнять начальників??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Анонім до віктор Показати IP 5 Червня 2014 19:10
Ага, от якраз скоротять тих, які працюють і за 1200 грн.
ого Показати IP 5 Червня 2014 19:32
Ну просто резонансна новина!!!!!!!!!!!!!Та всіх розігнати,вони там як королі, а в декого морди , хоч бери і пацюків бий!!!!!!!!!!!!Прийти запитати то не має в кого, стрес і чого тоді працювати........???????
Ананас Показати IP 5 Червня 2014 19:56
В першу чергу вимагальницю-хабарницю-начальницю Т Павлову,а вже потім інших. Є молоді не корумповані.
123 Показати IP 5 Червня 2014 21:23
Павлова живе в гуртожитку сама виховує сина люди побійтесь гріха
до 123 Показати IP 5 Червня 2014 22:29
Розкажіть комусь іншим, але тільки не підприємцям, хай гріха бояться ті хто вимагає хабарі. А раз люди пишуть, значить не спроста.
До ананаса Показати IP 5 Червня 2014 23:19
Напевне ти просто не любиш платити податки
До (до123) Показати IP 5 Червня 2014 23:34
Про гуртожиток абсолютна правда іще 0,5га городу
Підприємець Показати IP 6 Червня 2014 07:35
Я про неі можу сказати тільки хороше
працівник до підприє Показати IP 6 Червня 2014 11:47
підтримую
Ольга Показати IP 6 Червня 2014 18:56
Підтримую, Павлову однозначно, ця стара карга розвела кодло. Люди від неї виходять у відчаї, і молодь відповідно виховує біля себе. Як щурі сидять там нічого не роблять, бавляться вконтакті під час робочого часу, після обіда всі пяні, смердить перегаром, законів не знають, сидять штати протирають. Нічого людські сльози їм не пройдуть, на дітках і внучках будуть вилються. Знайте податківці, кожного ми памятаємо, і знаємо вашу роботу. Коли вже ПС візьметься за податкову. Вони до цього часу підтримують Яника. Крім того, розберіться в податкові з рішалами, які носять стоси звітів, а просту людину бортують. Нічого думаю скоро їх всіх попруть.
Лучанин Показати IP 7 Червня 2014 12:06
Працівники ОДПІ геть оборзіли, рублять капусту за все. Дехто прямо не каже, що треба бабло, а просто ляка штрафами, перевіркою, і ти вже сам розумієш, шо треба готувати зелєнь. Пожалітися на них не можливо, там кругова порука, як мушкітьори, видно всі діляться. Не цураються і подаруночків, особливо молоді жіночки, декого треба і на свіданку..і то да сьо, інколи це і заміжні дамочки...))) Кароче всело.