На меморіалі у Луцьку порізали дерева
Зелених красунь на Меморіальному комплексі «Вічна Слава» у Луцьку поменшало. Комунальники ріжуть дерева.
У редакцію Інформаційного агентства Волинські Новини звернулася небайдужа жителька Луцька пані Соломія. Жінка занепокоєна тим, що зелених насаджень у місті меншає.
«Знову у нас ріжуть дерева. Скільки можна? Біля «Променя» все позрізували. Може й тут хочуть якусь парковку зробити?!», - обурюється волинянка.
Нагадаємо, нещодавно редакція інформувала про те, що парковку поблизу «Променя» розбудовують ціною зелених насаджень.
З приводу зрізаних дерев на Меморіалі начальник відділу екології Луцької міської ради Анатолій Гламазда запевнив, що порушень немає, а зрізають дерева працівники Департаменту житлово-комунального господарства.
Як пояснюють комунальники, що під пилку пішли 4 дерева, мовляв, сухостійні.
«Дійсно, на меморіалі зрізали чотири дерева. Це пов'язано з тим, що вони сухостійні. Напередодні працювала на місці спеціальна комісія і на кожне з дерев є паспорт, що засвідчує дозвіл на відповідні роботи», - коментує інженер відділу департаменту ЖКГ пані Людмила Леонідівна.
З її слів, це всі дерева, які мали зрізати, усі інші - в хорошому стані.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
У редакцію Інформаційного агентства Волинські Новини звернулася небайдужа жителька Луцька пані Соломія. Жінка занепокоєна тим, що зелених насаджень у місті меншає.
«Знову у нас ріжуть дерева. Скільки можна? Біля «Променя» все позрізували. Може й тут хочуть якусь парковку зробити?!», - обурюється волинянка.
Нагадаємо, нещодавно редакція інформувала про те, що парковку поблизу «Променя» розбудовують ціною зелених насаджень.
З приводу зрізаних дерев на Меморіалі начальник відділу екології Луцької міської ради Анатолій Гламазда запевнив, що порушень немає, а зрізають дерева працівники Департаменту житлово-комунального господарства.
Як пояснюють комунальники, що під пилку пішли 4 дерева, мовляв, сухостійні.
«Дійсно, на меморіалі зрізали чотири дерева. Це пов'язано з тим, що вони сухостійні. Напередодні працювала на місці спеціальна комісія і на кожне з дерев є паспорт, що засвідчує дозвіл на відповідні роботи», - коментує інженер відділу департаменту ЖКГ пані Людмила Леонідівна.
З її слів, це всі дерева, які мали зрізати, усі інші - в хорошому стані.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 10
Поляк
Показати IP
30 Грудня 2016 17:38
Чому сухостійні дерева не зрізали раніше . а зараз , коли листя не видно !Комусь треба тверде паливо , та й солярку ( ціну за неї ..... і таке інше, гроші потрібно до кінця року списати )Як задовбали ці мери і заступники - каденція руйнівників Луцька, коли вони вже кудись подінуться , А виступають на прямих ефірах , аж слина бризкає , так розповідають Чорнусі які вони господарники , цифри в голові тримають .самі тихенько роблять свої чорні справи . Да , ламать не строить . Не можуть зупинитися , та життя зупинить і запитає всіх , де любов до лучан , до природи,де правда , за що живеш?Будете відповідати , справа часу
петя до Поляк
Показати IP
31 Грудня 2016 19:31
Насправді зрізали ялини,ВІЧНОЗЕЛЕНІ, ХВОЙНІ, дерева. Невже ти не відрізняєш суху руду ломаку від зеленої лапи. Піди в парк, там є і сухі, і живі ялини. Може тамі
побачиш різницю.
Поляку
Показати IP
30 Грудня 2016 18:25
Листя на ялині?
ВОВК
Показати IP
30 Грудня 2016 18:39
БУДЕ ПАРКОВКА . сухостой буде у яковлева =чм*ря
Лучанка
Показати IP
30 Грудня 2016 18:51
Зрізати, то не садити! А за посадку дерев будуть списувати фантастичні суми!
Сепан
Показати IP
30 Грудня 2016 18:58
Там ще якісь д..ли нові прожектори поскручували, погнули. Комунальники і міськсвітло цього не бачили?
До Поляку
Показати IP
30 Грудня 2016 20:48
Просветльонний" ботан", так це листя у ялини таке- хвоя ...Обкурився чи що ?Антілігенція
Поляку
Показати IP
30 Грудня 2016 22:23
Пояснюю популярно. У хвойних дерев листя немає, у них є хвоя, яка зимою не осипається, у тому числі і в ялин, які представлені на фото вище. Хвоя осипається зимою лише у однієї хвойної породи-модрини, породи у нас малопоширеної.
Штефан, Луцьк
Показати IP
31 Грудня 2016 09:51
Не схоже на сухі дерева. Вони були живі, що не брехали б комунальники.
Поляку
Показати IP
31 Грудня 2016 09:55
Читай , модрино ! Вікіпедія , гугли . Хвоя - особлива форма листка.Хоча яка вже різниця , недоумки порішали і зрізали
У Франції розбився літак із парашутистами, загинули 11 людей
Сьогодні 22:05
Сьогодні 22:05
Мультик про Зеленського, «Казка про Ваню і Миколу» та російська пропаганда: як пояснити дітям шкоду російського контенту
Сьогодні 20:12
Сьогодні 20:12
Командира 154 омбр знайшли мертвим
Сьогодні 19:44
Сьогодні 19:44
На кордоні з Польщею люди стоять в чергах по 12 годин
Сьогодні 19:15
Сьогодні 19:15
Понад два роки вважали зниклим безвісти: на Волині попрощалися з Героєм Віталієм Мінчуком
Сьогодні 18:47
Сьогодні 18:47
Дух психлікарні, загадкові голоси коней і «сховані скарби». Фоторепортаж із давнього замку на Волині
Сьогодні 18:18
Сьогодні 18:18
Без змін: чергові садочки Луцької громади 29 та 30 червня працюватимуть у штатному режимі
Сьогодні 17:49
Сьогодні 17:49
Канада отримала право брати участь у «Євробаченні»
Сьогодні 17:20
Сьогодні 17:20

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.