USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

4 дні доїзд до Гаразджі буде безкоштовним

15 Квітня 2015 16:25
18, 19 квітня та 8, 9 травня перевезення пасажирів з Луцька у напрямку до Гаразджі здійснюватиметься безплатно.

Окрім того, для забезпечення зручності доїзду у Гаразджу Фонд Ігоря Палиці «Новий Луцьк» організував додаткові тролейбусні рейси у ці дні. Про це повідомляють у прес-службі Фонду.

Протягом чотирьох днів інтервал руху тролейбусів №3 (Лісництво - Гаразджа), №7 (залізничний вокзал - Гаразджа), №10 (Гордіюк-Гаразджа) становитиме 30-60 хвилин. Так, 19 квітня, на провідну неділю, коли очікується найбільший потік пасажирів в цьому напрямку, тролейбуси курсуватимуть кожні 30-40 хвилин.

18 квітня та 8,9 травня інтервал руху становитиме 45-60 хвилин.

Нагадаємо, таке рішення Фонду – допомогти людям та створити зручні умови для доїзду, - підтримувалось і в попередні роки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Лучанка Показати IP 15 Квітня 2015 18:28
А де один з найбільших районів міста - ГПЗ-Гаразджа? Може крім Палиці і місто щось може запропонувати?!!
х0 Показати IP 15 Квітня 2015 18:33
Пан може пустити додаткові маршрути, а от міська рада ні. То хто а нас влада?
ольга Показати IP 15 Квітня 2015 18:53
А що зробить міська рада для зручності доїзду до кладовища? Встигне ввести нові тарифі на проїзд в тролейбусах для пенсіонерів? То хто в нас міський голова?
півапв Показати IP 15 Квітня 2015 21:12
ну так пенсіонери і так їздять безкоштовно. до чого тут міський голова. в мене зарплата меньша за пенсії деяких наших пенсіонерів
Макс Показати IP 15 Квітня 2015 21:40
Так щороку на провідну неділю міська вдлада перекидає на гаразджу додаткові маршрутки. Так що не один фонд лише працює на благо громади. Не переживайте, транспорту усім вистачить, аби доїхати. Тай відповідне розпорядження Романюк вже підписав.
Вася Показати IP 15 Квітня 2015 21:43
А ГПЗ може виїхати й до центру і пересісти на маршрутку і в Гаразджу підїхати. Люди геть дивні стали. Нині бояться навіть 100 метрів паройтися, подавай усім маршрутку під підїзд. Колись по 5 км пішки ходили і нічого, здоровші були. Переконаний, що на провідну неділю всім маршруток і тролейбусів вистачить
мішка Показати IP 15 Квітня 2015 22:04
за кермом одного тролейбуса буде сам палиця!
водій Показати IP 16 Квітня 2015 10:06
це тільки для тих хто заплатив комунальні послуги та держ службовців
до ольги Показати IP 16 Квітня 2015 13:09
романюк вже не мер, а яковлєв від самопомічі. це його ініціатива торолейбуси - 2 грн. за 1 поїздку. Яковлєв! ЛУЦЬК не львів і ти не Садовий! Багато на себе береш!
Лучанин Показати IP 16 Квітня 2015 16:13
Це піар перед виборами в жовтні, роблять добрі справи перед виборами, так як біля Стиру зробили площадку для діетй біля центрального парку, Палиця хоче видвинути Константевич на міського голову