USD 39.65 39.95
  • USD 39.65 39.95
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.76 9.95

На рейси в Луцьку вийдуть ще 42 маршрутки

16 Грудня 2019 13:03
Ще декілька перевізників готові перейти на безготівкову форму оплати проїзду та випустити 42 автобуси на маршрути в Луцьку.

Нині вдалося досягнути домовленості з підприємцями, які готові перейти на безготівкову форму оплати, щодо випуску на маршрути ще 42 автобусів, інформують на сайті міської ради.

Так, на маршруті № 3 курсуватимуть 10 автобусів, № 25 - 6 автобусів, № 29 - 6 автобусів, № 26 - 3 автобуси, № 8, 10 - 17 автобусів.

У найближчі два дні, по мірі встановлення валідаторів, ці транспортні засоби виїдуть на маршрути.

Зауважимо, 11 грудня на маршрути вийшло лише 46 автобусів, тож за п'ять днів вдалося залучити ще 82 маршрутки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Лучанин Показати IP 16 Грудня 2019 13:37
Звісно ж виходять, 80% пасажирів платят готівкою.
Анонім до Лучанин Показати IP 16 Грудня 2019 14:09
Передайте за проїзд будь ласка...
Олександр до Анонім Показати IP 16 Грудня 2019 16:22
Ще один передайте, будь-ласка
Янепоняв до Олександр Показати IP 16 Грудня 2019 17:11
Де моя здача?
Анонім до Олександр Показати IP 23 Грудня 2019 16:10
що за "передасти" зiбрались?
До до Лучанин Показати IP 16 Грудня 2019 15:28
Навряд вони ставлять валідатори, щоб поїздити 2-3 дні за готівку..
До до Лучанин Показати IP 16 Грудня 2019 16:08
Лучанка не пиши дурні набагато менша цифра яка платить готівкою Все норм переходить до оплати картками Не треба тут дурних коментарів
Лана Показати IP 16 Грудня 2019 14:08
А чому про маршрут №9а замовчують? Його,що,зовсім не існує?
Автолюбитель до Лана Показати IP 16 Грудня 2019 16:17
Дійсно,чому не відновлюють маршрут 9а, це один з найбільш пасажиромістких маршрутів,не один тролейбус не перекриває цей напрям,як з Вересневого доїхати на Модерн експо!?
Ірина Показати IP 16 Грудня 2019 18:42
Дуже цікавить, коли відновлять маршрут 9а. Доїхати з Полонки до ЛПЗ немає чим, туди їздить багато людей і на роботу, і в садочки????
Педро Показати IP 19 Грудня 2019 03:00
Де ті 26сті????