USD 39.70 40.10
  • USD 39.70 40.10
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

На Теремнівських ставках - купальний сезон

21 Липня 2014 10:46
На майже очищених ставках у Теремно вже більше тижня відпочивають мешканці Луцька. Про це інформує Слово Волині.

Зі слів лучанина Ігоря, коли брак коштів та часу – разом із сім`єю приходить сюди.

«У Стирю не ризикую плавати. А от тут, після очищення, можна відпочивати разом із дітьми», - каже Ігор.

Як відомо, у березні цього року призупинили очистку Теремнівських ставків.

А луцький міський голова Микола Романюк пообіцяв, що до Дня Незалежності України усі очисні роботи та облаштування пляжу завершать.



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
леся Показати IP 21 Липня 2014 11:06
Була на тому пляжі вчора. Жахххххххххххххххх. Навкруги сміття, у воді скупчення пустих пляшок та різного непотрібу. Пісок насипаний на ділянці 5-10 метрів квадратних. Кабінка для переодягання перетворена на смітник.
здиць до леся Показати IP 21 Липня 2014 11:10
Згідний на 100 відсотків. Нажаль немає можливості викласти тут реальні фотки місцевої Рив'єри.
Анонім до леся Показати IP 21 Липня 2014 13:41
Якщо раніше був ставок з ПРОТОЧНОЮ водою, то зараз витік перекритий. Ставок перетворився в відстійник стічних вод з прибережних маєтків і саун, в якому купаються діти. А скоро такі ж будуть і ставки на 33 му, Сапалаївка в центрі.
віта Показати IP 21 Липня 2014 11:07
все скрізь платно і доїхати ще треба
Анонім до віта Показати IP 21 Липня 2014 13:42
Краще заплатити за вхід 5 грн ніж потім лікувати трипер.
Я до Леся Показати IP 21 Липня 2014 11:58
Так візьми відро чи пакет і піди поприбирай замість того щоб строчити тут, самі позасираєте все і хочете щоб порядок був. Пора навчитися самим щось робити.
хххх до Я до Леся Показати IP 21 Липня 2014 12:53
дуже правильно!!!!!!!!
Анатолій до Я до Леся Показати IP 21 Липня 2014 13:33
Ні-ні! Ми - европейці. Ми стояли на майдані і за собою не будемо прибирати. Нас вже прийняли в европу і за нами-алкашами мають прибирати азіати.
Вадим Показати IP 21 Липня 2014 12:35
Все на Свитязь!!!!
пропозиція Показати IP 21 Липня 2014 13:33
Треба ставки Теремнівські перейменувати в резервуари Буратіновські))))))))))))))))
олена Показати IP 21 Липня 2014 20:35
Вчора була з сином в теремно, це є ганьба!!!! ЖАХ!!!! Як Вам ПАН МЕР Романюк та Ваша команда брехні н стидно!!! Ви нагло обмили 5 млн грн.- та де наша прокуратура та санстанція янко !!!! ганьба брехня позор!!!!!!!!!!!!!!!!!!