USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Луцьк отримає новий пляж та міст

8 Липня 2014 19:00
Роботи з благоустрою прибережної зони біля Теремнівських ставків, а також відновлення прилеглого мосту через річку Сапалаївку планують завершити до Дня Незалежності 2014 року.

Про це стало відомо під час виїзної наради з питань проведення робіт на Теремнівських ставках.

Наразі завершили роботи з очищення ложа ставка від мулу, розчистили площу водного дзеркала та поглибили дно. Для того, щоб об’єкт був повністю готовим для відпочивальників залишається лише завершити роботи з благоустрою прилеглої території території та облаштувати пляжну зону та зону відпочинку.

Роботи з відновлення мосту через Сапалаївку доручили підприємству «Транс-Міст», яке вже раніше займалося реконструкцією пішохідної частини мосту що по вулиці Винниченка. До слова, рівень води в ставку буде регулюватися з допомогою спеціального пристрою, який встановлять поблизу мосту. Загальна вартість відновлювальних робіт становить 420 тисяч гривень. На очищення ставку, облаштування прибережної території та пляжу витратили 5 мільйонів гривень.

Як зазначив міський голова Микола Романюк, пляж облаштують всім необхідним для відпочинку – кабінками для переодягання, туалетами тощо.
Щодо рівня води, то він на момент офіційного відкриття оновленого місця відпочинку повинен бути вищим. Якщо цьому не сприятимуть погодні умови, питання його наповнення планують узгодити з комунальним підприємством «Луцькводоканал».

Також начальник відділу екології Луцької міської ради Борис Сорока доручив відповідним службам до осені зарибити ставок.
Не оминули увагою і проблему охорони правопорядку – в години відпочинку поблизу ставків посилено патрулюватиме міліція для того, щоб уникнути правопорушень.

До слова, з цікавістю спостерігали за нарадою місцеві жителі та відпочиваючі. Люди цікавилися, коли закінчаться всі роботи з благоустрою і чи буде належним чином облаштована прибережна зона. Мер міста висловив сподівання, що до Дня Незалежності України відбудеться урочисте відкриття і лучани отримають нове місце для відпочинку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Анонім Показати IP 8 Липня 2014 19:10
Романюк мову про туалети прийняв від Клімчука. Колись в одній установі не пустили в туалет, сказав що Клімчуку пожалують. Провели, ще й папір туалетний із кабінету принесли.
Всезнайко Показати IP 8 Липня 2014 19:35
До Різдва буде готово...
біджьо до Всезнайко Показати IP 8 Липня 2014 20:00
коментар було видалено
біджьо Показати IP 8 Липня 2014 20:02
коментар було видалено
Петро Показати IP 8 Липня 2014 22:51
Приберіть ці фото з кусками сирого м.яса замість облич...це ж якісь новітні гоголівські персонажі,особливо Сорока ...хіба може людина з таким виразом обличчя любити природу і щось для неї зробити доброго....
незнайко Показати IP 8 Липня 2014 22:55
чи небуде впливати на воду міське кладовище
ната Показати IP 8 Липня 2014 23:09
ТАК ЯК ПОЧИСТИЛИ СТАВ ЗА 5 МІЛІОНІВ ТО СМІШНО СЛУХАТИ А ПОТРІБНО ПОБАЧИТИ.ПРОЙДІТЬ БЛИЖЧЕ ДО МІСТКА ДРУГОГО І ПОДИВІТЬСЯ ЯК ПОЧИСТИЛИ СТАВОК!ПОЗОР!!!!!!!!!!ХТОСЬ ЗАРОБИВ ГРОШІ А БОЛОТО БУЛО І БОЛОТО ЗАЛИШИЛОСЯ!!!!!!!!!!
Шпи до ната Показати IP 9 Липня 2014 14:57
Ото як буде прокуратура звітувати - не забудьмо заглянути їм у вічі...
Йой до ната Показати IP 9 Липня 2014 17:43
Та за 5 мільйонів можна нарити і обладнати 5 таких ставків. Народ зовсім не в собі. Особливо Романюк. Дно ставка вже встигло порости травою. Те, що там робиться зараз - без сліз не глянеш. І за весь час, поки ведуться роботи, Романюка там бачу вперше (знаю, бо живу поруч). Срам і стид. Більше казати нічого. Хіба там на туалети пішло 2,5 млн, яких ще не встановили...
АСЯ Показати IP 8 Липня 2014 23:21
брихуни
дядя Показати IP 8 Липня 2014 23:33
нічні відра з всієї Теремнівської зливною каналізацією прямують на "відпочинок"
Лучанин Показати IP 8 Липня 2014 23:37
Де взялася інформація про 5 мільйонів ? Про це ніхто не говорив.
читачка до Лучанин Показати IP 8 Липня 2014 23:42
Романюк про це розповідав журналістам.
колега до Лучанин Показати IP 9 Липня 2014 00:26
Деколи корисно не просто передруковувати прес-реліз, а підійти запитати щось самому ;))
я Показати IP 9 Липня 2014 07:24
дуже чекаємо на гарний ставок !
Анонім Показати IP 9 Липня 2014 10:03
А труби каналізаційні які йдуть від прилеглих будинків позаварювали?
Джулія Показати IP 9 Липня 2014 12:53
Після 24 серпня на Волині глобально зміниться клімат?? Хто там купатиметься наприкінці літа? Моржі??
до лучанина Показати IP 9 Липня 2014 13:11
ПРОЧИТАЙТЕ УВАЖНО ЦЮ СТАТТЮ ДЕ Є НАПИСАНО ПРО 5 МІЛІОНІВ !"На очищення ставку, облаштування прибережної території та пляжу витратили 5 мільйонів гривень."ХАПУГИ!
Собутильник Показати IP 9 Липня 2014 14:59
А чо в Колі така морда червона? Дайте води - а то труби горять)
ага до Собутильник Показати IP 9 Липня 2014 17:45
Успішно пропиває 5 млн на ставок