USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

На Трійцю у Луцьку закладуть капсулу під будівництво нового храму

13 Червня 2016 08:16
Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет закладе капсулу під будівництво храму Преподобного Іова Почаївського у День святої Трійці, 19 червня, у Луцьку.

Про це у мережі написав Віталій Конський.

Закладання капсули відбудеться за адресою: Луцьк, бульвар Дружби народів, 16, о 18:00.

До слова, місце під зведення цієї церкви освятили ще у лютому 2015 року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Луц Показати IP 13 Червня 2016 08:31
А то их мало еще!!!
Маразм Показати IP 13 Червня 2016 08:40
Скоро в кожному підїзді каплички будете робити. Країна ідіотів і геїв.
Анонім Показати IP 13 Червня 2016 08:44
Шось малувато в нас храмів, треба більше будувати
депутат Показати IP 13 Червня 2016 09:22
Ще треба храм для геїв - перший в Ураїні
555 Показати IP 13 Червня 2016 09:58
Так так. Щось у нас дійсно так мало церкв... треба більше..Цікаво як раніше люди обходились одним Собором?? Покровською церквою..А зараз людей треба поділити на чорних та білих це на (українську та російську) церкву..Бо Бог не розуміє мабудь людей якою мовою вони моляться...Ну звісно це бізнес на цьому собі сколотити..Це вже гріх людей дурити.
555 Показати IP 13 Червня 2016 10:00
Так так. Щось у нас дійсно так мало церкв... треба більше..Цікаво як раніше люди обходились одним Собором?? Покровською церквою..А зараз людей треба поділити на чорних та білих це на (українську та російську) церкву..Бо Бог не розуміє мабудь людей якою мовою вони моляться...Ну звісно це бізнес на цьому собі сколотити..Це вже гріх людей дурити.
А Показати IP 13 Червня 2016 13:15
Чи часом патріярха не підставляють? Там не всі суміжні та платіжно- розрахункові питання вирішено. Є спір. Є сторони. Про це писали і рішали... Це вам, панство не володимирський собор у Києві приватизовувати. І в таку спірну ділянку патріарха з його авторитетом?
Микита Показати IP 13 Червня 2016 15:12
Когда-то Христос выгнал торгующих из храма. С тех пор торгующие поумнели и купили храмы себе.
Anonymous Показати IP 13 Червня 2016 20:16
.... этих церквушек до-*ре-на и я вообще не вижу спысла строить ещё ...а между прочем ещё строится во дворике около пивничного базарчика потом на карбышева в парке около ДАТАГРУП и на 40а в парке ... Зачем они нужны ???????????????? вообще нужно запретить церковь потому что это шайка которая отмывает бабло ... это всё легко вычисляется ..... у каждой церкви есть банковские счета на них могут поступать деньги с понтом на благотворительность а на самом деле это коррупционные схемы по отмыванию денег !