USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На Волині знають, як подолати безробіття

7 Лютого 2015 15:13
Безробітних на Волині починають орієнтувати на індивідуальну підприємницьку діяльність. В обласному центрі зайнятості кажуть, що це необхідно, бо кількість вільних робочих місць не збільшується.

Про це повідомила під час брифінгу директора Волинського обласного центру зайнятості Раїси Кучмук.

«Перед нами стоять виклики, які пов’язані із реконструкцією державної системи. Їхній пріоритет – якнайшвидше перетворити безробітного в платника податків. Сьогодні ми бачимо, що на Волині не збільшуються кількість пропозицій щодо вільних робочих місць. Втім, не зменшується й кількість тих, хто шукає роботу. А тому, відповідаючи на такі виклики, ми не бачимо іншого виходу, як орієнтація наших краян на індивідуальну підприємницьку діяльність», - наголошує Кучмук.

Зауважимо, що на Волині на одне робоче місце - більше 30 охочих. Найбільше вакансій на ринку праці Волині - робітничих, менше пропозицій для службовців. Утім, є вакансії й для осіб без кваліфікації.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
дідо Показати IP 7 Лютого 2015 15:16
Здорожчення комтарифів та витрат на життя призведе до того,що працівники почнуть цінити своє робоче місце. Почнуть краще і більше працювати .перестануть бухати та красти.
ВОНО до дідо Показати IP 8 Лютого 2015 09:07
почни з себе, а то тут пяненьке патякає собі з ранку до ночі в ВН доки інші працюють виробляючи матеріальні цінності
дідо Показати IP 7 Лютого 2015 15:20
Ще хочу додати-я бухав,бухаю та буду далі бухати.
Хлоп до дідо Показати IP 7 Лютого 2015 15:24
То Ви роздягалки поцупили? Зiзнавайтеся!
дідо до Хлоп Показати IP 7 Лютого 2015 15:32
Зізнаємося!!!
Валік Показати IP 7 Лютого 2015 16:06
Ой не смішіть! Прям так і будуть всі підприемцями.
Ага Показати IP 7 Лютого 2015 16:20
И шо кому эти предприемци будут продавать?
ВОНО до Ага Показати IP 8 Лютого 2015 09:11
то підхід щирого демократа Піночета. він так боровся з безробіттям після перемоги його революції в Чілі. Кожного безробітного назначали дрібним підприємцем і вперед бабло косити мішками. Те що покупців у них майже не було то вже їхні проблеми, пан президент за недолугість новоспечених підприємців відповідальності не несе. Побідували как чілійці до зміни президента і стали жити краще
вдв Показати IP 7 Лютого 2015 17:25
збройнi сили потребують людей а потiм закопають десь, тай дивись проблема з безробiттям вирiшена
11111111111111 Показати IP 8 Лютого 2015 11:17
Подолати безробіття то потрібно всіх без вийнятку пенсіонерів додому!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Тоді і буде працевлаштування молоді і т.д.