USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

На Волині дорожчають дитсадки

12 Вересня 2014 11:34
Ціна за відвідування збільшилися у ковельських дитсадках. Про це інформує Про Ковель.

Про те, що ціна за перебування дитини в дитячому садочку трішки збільшиться, говорили вже давно. Так само казали, що для окремих категорій населення збережеться пільга, яка звільняє батьків платити за їхню дитину. На черговому виконавчому комітеті Ковельської міської ради затвердили порядок встановлення плати для батьків за відвідування дитиною садочка.

Згідно з цим документом, з першого вересня один день відвідування закладу обійдеться батькам у 10 гривень. До списку тих, хто звільняється від цієї плати, увійшли діти, батьки яких загинули в зоні АТО, і лише 50 відсотків платитимуть за своїх чад батьки, які виховується троє і більше діток, а також родини-переселенців з Луганської та Донецької областей, Автономної Республіки Крим на тимчасове проживання.

Що стосується харчування школярів навчальних закладів, то тут фактично нічого не змінилося, лише до пільгової категорії ввійшли діти, батьки яких загинули в зоні АТО і переселенці зі Сходу країни та Криму. Отож учні початкової ланки (1-4 класи), а таких 3845 дітей, харчуватимуться безплатно, тобто за рахунок міського бюджету, ті, хто навчаються в 5-11 класах теж можуть отримувати гарячі сніданки, але за них платитимуть батьки.

Загалом на організацію харчування учнів в міській казні передбачено 1550520 гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
я Показати IP 12 Вересня 2014 11:42
Не можу зрозуміти, чому переселенці повинні платити менше за інших? На роботу йти вони не хочуть, то їм зарплата маленька, то вони не для такої роботи. Квартиру їм подавай 2, 3 кімнатну і зі всіма зручностями. В село теж вони їхати не хочуть. Ми повинні робити тут за копійки, не перебираючи роботою, щоб звести кінці з кінцями. Живемо по 5, 6 людей в однокімнатних, 2 кімнатних квартирах, і не вимагаємо зменшити плату. Нехай йдуть працювати і платять так як і всі інші!!!!!!!!!!!!!!!!
ти до я Показати IP 12 Вересня 2014 12:05
Так треба...не репетуй
SVV Показати IP 12 Вересня 2014 11:43
З переселенців поирібно брати в 3 рази більше, наробили в КРАЇНІ гемороя, а тепер їм пільги давай. НАХ в "РАСЄЮ"
Ваня до SVV Показати IP 12 Вересня 2014 11:55
Правильно-це повний абсурд.Цих переселенців вже набралося пів Луцька.Чому ми повинні робити на них.Із-за них підвищують плату за садки,а ми де візьмемо гроші.Вони працювати не хочуть,голодранці, а ми працюємо за копійки.Нас хто запитав,де ми живемо, а ми живемо на зйомних квартирах.Хай знімають квартири,як ми,платять гроші і живуть,але не за наш рахунок.А то школи безоплатно, садки безоплатно, та ще й їздять безоплатно.Це вже що позо і приниження і зневага нас,лучан і жителів всієї області. Ми не раби,щоб пахати на какапів.Хай валять і відбудовують свій Донбас,який з їх допомогою розбомбила расея.Або в расею їх на колиму чи в магадан путін їх опредилет. Оце все скоро доведле до того,що ми будемо виступати за свої права,хай ідуть і працюють ледацюги,але вони не для цьго їхали дл хлхлів,щоб працювати
Дончанин до Ваня Показати IP 12 Вересня 2014 12:26
коментар було видалено
Олег Показати IP 12 Вересня 2014 11:52
а чому я маю оплачувати 3-х дітей в садочку і в школі а переселенці що не можуть. я ще й квартиру знімаю дружина не працює але ж чому так? совісті у влади немає треба майдан та такий щоб гнати всіх отих хто такі укази дае скільки вже можна знущатися з народу простого ?
Ксена Показати IP 12 Вересня 2014 11:53
Пітримую Вас, напевно я б брала не в 3, а 5 разів більше зі зрадників, я кі тут шикують. Літом на Хрінниках чула мову двох жирних східняків (переселенців), як потім зрозуміла. Иди возьми этой бандеровской тараньки еще, хоть что-то научились делать.
мама света Показати IP 12 Вересня 2014 11:56
в луцьку теж з 5 до 8 грн. харчування в садках збільшилось Ганьба владі зарплати і все інше не збільшилось а продукти речі першої необхідності і святий хліб
Юля Показати IP 12 Вересня 2014 11:59
да я теж з сім2єю на зйомній квартирі і працюємо всі і чому ми маемо тих біженців годувати і їхнім дітям такі привілегії? чому ? хай працюють як і ми а ні так хай їдуть звідки приїхали вони ж можуть працювати то хай ідуть і працюють
Ось так Показати IP 12 Вересня 2014 11:59
http://www.youtube.com/watch?v=hZenOdMEkFE І все буде добре
олег Показати IP 12 Вересня 2014 12:04
Спасибо
толік Показати IP 12 Вересня 2014 12:07
на палю їх))))))))))))))
Ковельчанин Показати IP 12 Вересня 2014 12:07
Ой брехняяяяя. Учні 1-4 класів в Ковелі безкоштовним харчуванням не забезпечені. В школі де вчаться мої діти ми доплачуємо по 3 грн на харчування
Окс Показати IP 12 Вересня 2014 12:48
В школі також підвищилася вартість сніданків (минулого навчального року - 6 грн., а зараз 9 грн.). В мене в школі вчиться троє дітей, один ходить в садочок, і лише за 10 днів вересня я витратила вже 800 грн (10*10*30=300 (сніданки), 100*3=300 (зошити, книжки), 200 (канцелярія в садочок).
Анонім Показати IP 12 Вересня 2014 16:07
Хорошому танцюристу завжди "щось" заважає. до чого тут переселенці ? А те, що комуналка зросла, зарплати заморозили, купівельна спроможність її знизилась через долар, ціни підскочили - теж переселенці винуваті ? Хватить "хер... " писати. 99% новин - про АТО. а ЗА ЕКОНОМІКУ ЩО, ЗАБУЛИ ? Спеціально людям баки забивають, щоб було на кого і на що звернути за бардак в країні. Можна подумати, що раніш не платили. Платили, тільки ціна була меншою.
геор Показати IP 12 Вересня 2014 16:58
спілкувався з поваром однієї із шкіл з села, того що виділяє держава три гривні з копійками вистачає на повноцінну порцію ще й булочка.Чітко мені поясн ла ситуацію і зрозумів що того що виділяє держава вистачає, але якщо батьки хочуть то чому б і ні.
Показати IP 12 Вересня 2014 17:37
Краще б зробили пільги не тільки сім'ям, загинувших в АТО, а й тим, які воюють в даний момент. А про переселенців дійсно бред... Я спочатку теж їм допомагала, одяг, іграшки, книжки давала... Але побачила, що не варто. Є люди, яким це більше необхідно і які будуть за це хоч вдячні.