USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

На Волині гинуть свині та кролі

15 Вересня 2017 17:59
На Волині свині хворіють на тешену та пастерельоз. Окрім того, спостеріаються випадки загибелі кролів.

Про це повідомляє Любешівська районна газета "Нове життя".

Людли стривожені такою ситуацією, оскільки у сусідньому Камінь-Каширському районі нещодавно виявили африканську чуму свиней. Наразі обговорюється непоодинокі випадки загибелі свиней та кролів.

Головний лікар районної лікарні ветеринарної медицини Петро Корх повідомив, що наразі ситуація на Любешівщині щодо африканської чуми свиней благополучна.

Однак є випадки захворювання свиней на тешену та пастерельоз. Тому лікар наголошує, що господарям необхідно проводити дегельмінтизацію тварин (лікування і профілактику від глистів) та періодично дезінфекцію приміщень, зокрема травити мух і гризунів. А ще варто робити щеплення тварин, яке, до речі, є платне.

«Наразі в наявності маємо хорошу вакцину для кролів. А зазвичай людям необхідно замовляти вакцину, оскільки мати її у наявності нам зовсім невигідно», - повідомив головний лікар ветлікарні.

Довідково:

Хвороба тешена - гостра контагіозна хвороба молодих свиней, що характеризується ознаками ураження центральної нервової системи (негнійний енцефаломієліт і паралічі).

Пастерельоз - інфекційна хвороба багатьох видів свійських і диких тварин, а також птиці, що характеризується при гострому перебігу ознаками септицемії і геморагічного діатезу, при хронічному перебігу - гнійно-некротичною пневмонією, інколи й геморагічним ентеритом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus